- 139 тис. км
- Гатне
- Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
За свої гроші чудовий автомобіль. Зручний, надійний, витривалий. Такий собі ішачок + комплект зимових шин Hankook Winter i*cept iZ2 W616 185/60 R14 86 T - 8000 грн
За свої гроші чудовий автомобіль. Зручний, надійний, витривалий. Такий собі ішачок + комплект зимових шин Hankook Winter i*cept iZ2 W616 185/60 R14 86 T - 8000 грн
Продам авто ВАЗ 1117, 2010 року випуску.1.4 16клап. Я власник з 2022 року. Газ вписаний в тп. По ходовій частині: все добре, міняти нічого не потрібно, единий мінус що трохи стучить рульова рейка. По двигуну: десь +-3тис.км назад мінялися ГРМ (Дайко), помпа, термостат, мастило, фільтра, ролік генератора. 20тис назад мінялись тормозні передні диски(bosh) і барабани(hort), а також передні амортизатори і опори в зборі. Кондиціонер працює, електро підсилювач руля працює. Ближнє світло LED. По кузову: по арках є рижики, і на задній ляді де номерний знак.Дно в гарному стані, без дир та іржі. Без літих дисків -200$. Є зимова гума на штампах.З авто йде запаска, домкрат, балонник та багажник на дах. Можливий торг. Дзвоніть, пишіть вайбер-телеграм.
Продам свой автомобиль, езжу редко, только сделал капиталку двигателя, новый аккумулятор, комплект сцепления, новая проводка трамплера, 50 км назад чистка форсунок, новые свечи, новые ближние ламы ближнего света 100+, магнитола (USB), новые колпаки, в подарок отдам новую обшивку салона.
Авто после ДТП на запчасти. Авто перевернуто двигатель коробка и технические узлы целые!
Продаю Lada Kalina (універсал) 2010 року. Батько купляв в салоні, я другий власник. По суті машина весь час в одних руках Кондиціонер, електропідсилювач керма, передні склопід'йомники. Пробіг: 82 тис. км. Кузов: Універсал Два комплекти гуми. Автомобіль технічно на ходу, але має вікові нюанси по кузову. Потребують уваги пороги та арки (є корозія, видно на фото). В іншому — робочий стан, сів і поїхав.
Продаю авто батька. Батьку 72 роки, після інсульту та інфаркту. Стан здоров’я такий, що керувати машиною вже невзмозі як і займатися її продажем. - Не казка, не байка, а нажаль реальність. Купував авто в салоні в 2008-му році. Єдиний власник за весь час існування машини. Я як донька, також вписана в техпаспорт. Наїздив він за весь час аж 100700км. Авто лише раз виїжджало за межі Київської області (у Трускавець) решта поїздок в основному на дачу в Глевахуі й назад Зі слів батька в машині робилося: - мінявся задній бампер 3 роки назад (старий бампер до цих пір у наявності) - задні тормозні колодки - обидва троси ручника (ручник працює чудово) - передні колодки (10-15тис назад) - датчик і регулятор холостого ходу - остання заміна мастила орієнтовно на пробігу 95000км - замінено щеплення - замінений генератор - встановлений новий акумулятор весною цього року - в минулому році була замінена пічка разом з усіма патрубками - замінена вихлопна труба й резонатор в позаминулому році - замінена гальмівна рідина (2022р.) - замінений бачок охолодження й патрубки до нього - замінений ремінь ГРМ, а також є новий запасний у наявності - замінена помпа - замінений лямбда-зонд - встановлено мультлок на коробку передача , а також центральна двостороння сигналізація - є комплект літньої резини В машині всі стекла рідні. За весь час одне міні-ДТП, після якого й мінявся задній бампер (наздогнали на світлофорі) ГАЗ ніколи не встановлювався! Є діюча страховка до червня 2024 По авто нічого не ховаю, оскільки не бачу в цьому сенсу .Продаю як є. Кому буде потрібно буде мати змогу зробити усе сам і для себе Прохання ніякі автоплощадки не турбувати! Панове автобізнесмени, задарма машину віддавати не буду, готова лише на адекватний торг. Якщо матимете питання по машині - телефонуйте (можете телефонувати хоч до 23:00)
авто гаражного зберігання, в гарному стані ,рідний пробіг 2 комплекти хорошої гуми на дисках ,радіатор пічки замінений комп'ютер теж замінений та перенесений в інше місце (стандартна проблема ) деталі по телефону
Машина в гарному стані, ціла вся, обслужена В одних руках від моменту купівлі в автосалоні Один власник, без ДТП Нічого не розбиралось, не варилось! 2 ключі, всі вікна цілі та рідні, затонована в круг дорогою якісною Америкою, встановлено ЛЕД-світло, ОБЕЗШУМЛЕНА повністю, залізний захист картера, жодних підтікань нема! Дніше ЦІЛЕ, не варене і нічого робити там не потрібно, фото додано в кінці, нові пороги даю в подарунок, їх потрібно буде замінити… Обмін 3000$, бажано обмін на бус, можлива моя доплата, можливий обмін 2 мої на одну (Пассат з моїх оголошень).
Один власник. Нова гума, новий акумулятор. Гаражне зберігання.
Прохання до автобізнесменів та майданчиків не турбувати з пропозиціями «заберу за 1500–1700», не витрачайте свій і мій час, за безцінь машина не продається. Тільки повне переоформлення. ТОРГ ТІЛЬКИ БІЛЯ КАПОТА!!!
Продам Авто від першого власника с салону . Рідний пробіг . Не фарбована . В дуже гарному стані . По авто нічого робити не потрібно . Двигун , коробка , та салон в ідеальному стані . Диски R15, по авто все працює. С документами порядок . Аргументований торг біля капота . Перевірки на вашому СТО .
Продам автомобіль, на ходу, ГБО, LED фари та противотуманки. Всі питання по телефону. Переоформлення
Авто в чудовому стані та повнюстю обслужене. Рижиків, корозії та вм'ятин не має, стан кузова як у нового. По машині зроблений кап ремонт двигуна: стоять нові безвтикові поршня (тобто якщо порветься грм клапана не погнуться), нові гідроконпенсатори, також замінений радіатор пічки, поварені гові польскі цинклві пороги. + додатково 2 колеса літо і 4 зимової гуми. В машині стоїть тонель від гранти тепер є 2 підстаканники та додано 2 швидкі зарядки. По машині зроблено все, вкладень не потребує, також у квітні цього місяця був замінений антифріз та масло зі свічками.
Продам ВАЗ КАЛИНА, стан сів та поїхав, перший та єдиний власник. Присутні незначні потертості та маленька вм'ятина (на фото), на швидкість та експлуатацію не впливає. Пробіг 45к. Рік випуску 2007. Об'єм двигуна 1.6. Реальному покупцю торг біля капоту.
Один власник з салону , рідний пробіг 38 тис , електро підсилювач керма , гаражне зберігання
