- 96 тис. км
- Фастів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто потребує косметичних відновлень по салону. Газ/бензин. Торг біля капоту.
Авто потребує косметичних відновлень по салону. Газ/бензин. Торг біля капоту.
Продам Hyundai Sonata 2.0 1998р. Встановлено ГБО. Замінені передні та задні амортизатори, передні та задні диски та колодки. Нове лобове скло. Відреставровані фари і встановлені Bi-Leb лінзи. Відео регістратор та камера заднього виду. Клімат працює, кондиціонер обслужений. Не гнила, оброблена антикором. На свої роки машина дуже в гарному стані! Дзвоніть розкажу більш детальніше. Розумний торг біля авто!
Продаю свою власну машину, в дуже хорошому стані, готовий до будь яких перевірок та а СТО
продам власний автомобіль, тільки переоформлення, два комплекта дисків з резиною. Кожного дня на ходу, пробіг оригінальний, екологію не вирізав, все справне все працює. авто в стоці без стейджів чіпів і прошивок. Перекурами та авто-площадкам прохання не турбувати. Кого зацікавило телефонуйте надам додаткову інформацію.
Туран , перший власник, все працює, ходова в гарному стані, реальний пробіг, два ключа
Hyundai Santa Fe 4WD 2.2дизель на Автоматі повний привід10р. З пробігом 200тис є сервісна книжка що підтверджує пробіг на жирній комплектаціі шкіра скло підйомники клімат сенсор дощу парктроніки і т д.зауважень немає все працює без нарікань .кузов без підкрасів.стан авто наближений до нового.присутній каталізатор.Була проведена заміна мастил.Автомобіль обслужений від А до Я.Власник по тех паспорту.Розгляну варіант обміну також можу зробити доставку авта.За деталями телефонуйте.Авто варте Уваги!!!!
🚗 Автомобіль обслужений і доглянутий! 🛡️ Захист двигуна "КОЛЬЧУГА". ✅ ГБО вписане. ⏺️ Каталізатор присутній, не вибитий. 🆓 Два комплекти ключів, два комплекти коліс, сабвуфер в багажнику. 🆒 Встановлений комплект ГРМ (20 тис. пройшов)! 🔝 Фари повністю (дальній, ближній з режимами: мокрий асфальт, туман) з дорогим LED освітленням, денні ходові вогні в парі з світлодіодними лінзованими протитуманками. 🆕 Відновлена система кондиціонування (новий радіатор + новий компресор). Можлива перереєстрація через ДІЮ, а також доставка до місця вашого проживання!
Продам Toyota LC200 4.5 Diesel Автомобіль на свої роки знаходиться в ідеальному стані.обслуговується лише оригінальними запчастинами.Своєчасне ТО,не битий,не фарбований.Інвестицій не потребує Все Авто в бронеплівці.
Авто з мінімальними пошкодженнями з Америки, по кузову не фарбовано, капот замінено в колір! Пробіг оригінальний, стан дуже достойний! 2 комплекти резини! Заміна всіх гумових ущільнень на проблемних місцях, є фото та підтверджуючі документи які роботи проводились! Екологія вся на місці! За більш детальною інформацією телефонуйте за номером. Переоформлення будь-яке! Обміни тільки за адекватними цінами!!
ТЕРМІНОВО!!! Надійний японський автомобіль на кожен день. Двигун сухий, працює чітко та рівно — як на бензині, так і на газу. Салон чистий та не прокурений. Стоїть новий акумулятор. Клімат-контроль і кондиціонер працюють без зауважень. По кузову є нюанси — все чесно показано на фото, без сюрпризів. Авто не нове, але в хорошому робочому стані. Другий власник і перший власник — в Україні.
своя машина.в хоршому стані.ходова ,мотор,салон,коробка все в ідеалі.нова резина.кузов не битий не крашений.реально нічого робити непотрібно.на свої роки стан ідеальний
Авто в ідеальному стані,вкладень не потребує. Можлива перевірка на будь-якому СТО Весь в оригінальній фарбі. Обслуговування на офіційному сервісі Мерседес,всі чеки є. Детальніше по телефону.
авто в хорошому стані по телефону відповім на всі запитання
Продам ВАЗ 21061 в гарному стані з невеликим пробігом. В мене авто з 1998 року, реальний пробіг за цей час біля 40 000. Купував з пробігом 92000. Робив повний капремонт всього( кузов , двигун, ходова, новий салон). Автівка вже багато років використовується як запасне авто, пробіг з півтисячі кілометрів на рік. . Але утримується в гарному робочому стані. Все працює. Торік поміняв поріг і підготував до покраски. Автівка має дуже гарний салон. Сидіння перетягнуті і знаходяться в ідеальному стані. Замінив генератор. Вихлопна і глушник нержавійка. Свіжий фірмовий антифриз. Практично нова зимова резина і є ще багажник( дві палки) на дах . Встановив фаркоп, але ніколи не користувався( він навіть не підключений до електрики). Двигун, коробка , міст ніяких нюансів не мають- все гарно працює. Я власник по техпаспорту.
Сів поїхав
