- 180 тис. км
- Бровари
- Бензин, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Офіційна Mazda 6 Sport, Колір32WCOPER RED,виїхала из салона КиївПетровка літом12року, там вся історія есть. Я 2й власник. продається у звязку з переходом на елекро, та і їздити далеко особо нікуди стало, стоїть схована. Своя улюблена, авто вихідного дня, 6 років їздила в основном на дальнякі по трассі типа Київ - Харків, Ужгород. Картошку, буряки і карпічі не возила, Безключова заводится с кнопкі, 2 рідних брелка по 4 кнопкі е, 2,5 мотор дуже гарний Бенз не жреть,та тягучій, масло Kastrol 10w30, менял вчасно 1 у рік вовремя 7-8 тис ненаїжав, Масло не їсть, цеп в порядку, бенз 95 тільки с Wog, розхід 6 - 7 літрів, газ ніколи не стояв, пробіг рідний Я нічого не крутив не красив, до мене-девочка думаю також, панель оптитрон трицветна, перед війной зробив велике ТО, в моторі роліки, ремень, тормозуху Ferrodo bmx100, по кругу колодкі, торм дискі, подшипники передні, шарові верхні, лівий нижній ричаг, колодкі задні та радіатор, охлджуюча рідина Rawenol тоже нова, аккум новий Exide-75, рейка електрична в порядку, чуть підстукувала - зроблена, пильніки з тягами нові, салон як новий черна шкіра, стоїть додаткова сигналізація Starline S96 BT GPS, музика Bose ,блютуз к телефону е, працює, грае добре у сусідньому селі чути,1саб с переді,1 с заду, Скандинавскій свет бі ксенон, (світить постійно при заведеном двигуні) ксенон с завода, лінзи нові Нела, светяка супер, фари в бронепленке, при повороті руля вмикаеться подсветка обочіни, туманкі LED, салон по кругу також Led, тонірована атермалкой, сонце в обличчя не пече, кондер заправлен , бардачек обшит натуральним замшем, захист двигуна с 2кі бронебій, короче повна комплектація, люка в крише нет, даччіки тиску в колесах є, предохр с омивача фар витянут, особо нічого робити не треба, все зроблено. Вітром ворота від гаража царапнуло дверь - задня ліва має вмятинку, не критично, фото11,12. афтокАмерсантам краще не турбувати, за день 27 дзвонків про ні про що, якось не красиво…
