- 87 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Hybrid Plug-in підзаряджається від мережі додатково. Машина в ідеальному стані і багатії комплектації! Дуже комфортний авто,в парі з гібридом видає гарну динаміку в той час з невеликою витратою палива.Керування мультимедіа голосом та жестами. Навігація, функція CarPlay. Утримання смуги руху,розпізнавання дорожніх знаків,проекція на лобове скло,сенсори парковки,авто парковка.Відкриття багажника за допомогою жесту і багато дуже зручних опцій. Технічно машина в ідеальному стані просто як нова! З таким маленьким пошкодженням з аукціону машин дуже мало. Торг адекватний присутній,обмін можливий за домовленістю. На решту запитань відповім по телефону. Авто можна пригнати за бажанням за кордон!
Автомобіль обслужений, доглянутий, добре збережений , без ржавчини, на гарній комплектації. Гарний колір, гарний стан, дуже економний і одночасно динамічний. Двигун заводиться і працює як годинник, не димить і масла не їсть. Пробіг не скручений, ховати нема чого, бо дійсно двигун а хорошому стані. Автомобіль зручний у керуванні, є круїз для траси, клімат двозонний, ледсвітло. Великий багажник. Літні шини з хорошим протектором. Оцинкований кузов. Достойний екземпляр.
Автомобіль обслужений, заводиться і їздить добре навіть в сильний мороз. Автоматична коробка (гідротрасформатор) працює добре . Кузов у рідній фарбі, не гнилий, не ржавий. Останнім часом зроблено багато роботи по ходовій частині, обслужено газ, обслужено АКБ. Нове лобове скло . Два ключі , газ/бензин. Автомобіль красивий, хороший, динамічний, теплий.
Авто на впевненому ходу. Є нюанси по кузову та по салону. на 300 тис. замінено ГРМ +помпа, масло та всі фільтра+ Тормозні колодки по колу. Авто швагра, так як він захищає Батківщину, продає щоб не стояла. Більш детально по телефону
Peugeot 5008 1.6 Дизель 2011 року, механіка. Авто у хорошому стані є дрібниці по пластику не значні. Резина Pirelli нова. Мотор та коробка працює добре. Перший власник в Україні. Обслуговувалось авто вчасно та якісно!!! Все працює , панорама , кондиционер , склопідйомники , підігрів сідушок є фаркоп та камера заднього виду....
Свіжопригнана з німечини зефіра. Машина вже на обліку. Встановлений та вписаний газ . Економія присутня сутева. Мотор 1.8 їде супер . Семимісна машина салон великий та зручний. Висока посадка , комфортна підвіска. Машина на всі випадки життя.
Продам Mercedes-Benz Vito 115 CDI, 2006 рік, 2.2 дизель. Надійний та економний бус у хорошому робочому стані. Оригінальний пасажир, високий дах — дуже зручний як для сім’ї, так і для роботи чи подорожей. Пробіг — 500 тис. км. Двигун 2.2 CDI працює добре, коробка без нарікань. Авто на ходу кожен день. По комплектації: • комфортний салон • високий дах • кондиціонер • електросклопідйомники • місткий багажний відсік • хороша гума та литі диски Кузов у нормальному стані на свої роки, є сліди експлуатації. Салон охайний та просторий. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Торг біля авто. Деталі по телефону або в повідомлення.
Авто в хорошому стані, нічого робити не потрібно. Свіже масло і фільтри, колодки по кругу, нова літня резина. Повний комплект документів для постановки на облік і дійсна страховка. Торг біля авто
офіційна в рідній фарбі без підкрасів нічого робити не потрібно будь-яке оформлення двигун коробка ідеал ходова ідеал в машині я все для зручності кондиціонер заправлений підігрів сидінь підігрів руля можливо доставка в будь-який регіон за домовленістю
авто залишилось від тестя, практично не використовується , оливу та фільтр замінив вчора, на ходу , зварювальних робіт не потребує, фото скину
Продам на повному ходу, газ/бенз двигун після ремонту, ходова перебрана
Автомобіль у хорошому стані. Один власник ,вкладень не потребує повністю обслужений.
Продам власне авто повністю обслужене без жодних проблем та вад На сьогоднішній день без жодних капіталовкладень 500 км назад замінено масло і фільтри! По двигуну і ходовій жодних проблем! Дуже комфортне динамічне та вмістиме авто з невеликою витратою пального 8-10 л на 100 км В техпаспорті вписаний газ але на авто його небуло! В комплекті два комплекти коліс та килимків! Максимальна комплектація в якій працює кожна кнопочка! Всі вади які були повністю відновлені з європейського авто в колір ! Вся оптика салон безпека і комфорт стоїть оригінал європейська! Салон охайний Їздила дружина! Дзвоніть розповім більше та відповім на Ваші запитання! Присутній розумний торг!
Машина в хорошому стані користувалася жінка. Гаражного зберігання. Деталі по телефону ********** Анна
ДВС 1.6 працює без зауважень КПП не вибиває Лобове нове Крило нове Рівняти нічого не потрібно, все на місці Детальніше по телефону
Форд фієста, 2007, офіційна з салону. Весь час в одній родині, історія легко перевіряється. Куплялась в індивідуальній комплектації з повним клімат - контролем та підігрівом лобового скла. Оригінальні диски, салон в чохлах, сигналізація шеріф. Їздить кожний день, не наглажена. Заміна масла кожні 7000 Кровн ойл. Приємний розхід на 1.4 бензині і гарна динаміка по місту. Переоформлення через Дію без податку
Автомобіль у відмінному стані! Оригінальний пробіг! не бився, кузов не іржавий
