- 130 тис. км
- Нова Водолага
- Бензин, 2.5 л.
- Автомат
Гаражне зберiгання, в доброму станi, з електоросклопiдiймачами, магнiтола. Всi подробицi в телефонному режимi.
Продам славутку,машина технически исправна, не разу не подводила, ездит каждый день. Требует кузовного ремонта. И замены рулевой рейки. Машина инжекторная.
Отличное состояние
Безключовий доступ; Старт-стор; Датчики дощу та світла; Тіптроніки (зад, перед); Еко-режим; Електроручник; Еоектрообігрів переднього та заднього скла; Салон комбінований (шкіра, тканина); Фаркоп (видвижний).
Продається власний сімейний автомобіль CITROEN C4 2017 року у відмінному доглянутому стані. Кузов в гарному стані без мятин подрапин, без корозії. Двигун КПП, ходова частина без зауважень. Обслуговування проводилась вчасно: було замінено ремінь ГРМ з помпою, заміна масла з фільтрами в коробці КПП та в двигуні проводилась по регламнту. Встановлено металевий захист двигуна.Замінено 2 задніх пружини. Чистий охайний не затертий салон. 2 ключі. Присутня сервісна книжка з відмітками про обслуговування в Європі. За детальною інформацією пишіть, телефонуйте. Замінено ГРМ, тормозні диски з колодками, рідина,нові літні шини 05.04.26 року.Готовий до огляду на будь-якому СТО.
GLASSTREAM 175SF лодка у відмінному стані,повністю обслуговувана,єхолот,аєротор з 2 відділами,кокпіт перероблений,підрулювальний мотор на ніс,великий рундук у носі,технічний теж не маленький,мотор 115 кінських сил,1,7 об’єм 2 такта,не потребує ніяких вкладень,підриває дуже добре,йде 70 км/год і навіть більше,перекинути її вважаю неможливим,компресія написана на головках на фото видно,п робилась власними руками для себе,дзвоніть,приїзжайте,дивіться.
Машина в идеальном состояние !
вся інформація по телефону. власник. зняття з обліку.
Гарний стан, двигун 1.9 л дуже гарна витрата палива траса 6.7 л!! довга база! Все працюе Кондиционер, Круїз контроль, демфер не стукає!!
Байк в дуже хорошому стані, повністю справний, є пару питань по ЛКП. В комплекті стокові глушники+задній кофр+ шолом в колір байка. Всі питання бажано по телефону.
Личный, семейный авто, в прекрасном состоянии. ТО через 5 тыс. Не крашена. В дтп не была. на все вопросы отвечу. Звоните.
Нива в гарному станi, хороша зимова резина, повністю обслужена. Встановлена ГБО і вписана в тех. паспорт.
Состояние в целом норм , есть нюансы по кузову , по движку - движок меняли в январе на новый - привезли с Англии с пробегом 70.000 миль , едет бодро , По ходовке все в норме ., , АКПП в порядке , масло менялось во время в 8.000 км , Звоните уточняйте детали , все расскажу , продажа нормальная
