- 30 тис. км
- Березань
- Електро
- Автомат
Відреставрований фольксваген поло 1999 року з двигуном 1.0 газ/бензин . По машині багато зроблено і вкладено немало сил і часу . Є відкидний- електричний дах .. економний розхід палива - бензин 5-7 л/100 Газ - 8 л / 100. Є зимовий комплект резини R13 на сталевих дисках . Літня резина і титани R14 якщо не відповідаю на телефон то пишіть у вайбер або вацап
Авто в чудовому стані, нічого не стукає не грюкає, двигун не що давно зроблений є всі фото та відео. Перебрані гальма з заміною дисків та колодок. Гума зима, страховка дійсна. Авто на мені.
Акум 72в 65ач (смарт BMS з балансиром, все налаштовується в телефоні) на гарантії до наступного літа. Контролер fardriver 80/260ач (також налаштовується в телефоні абсолютно все) мощность 6.5-7квт постоянная Двигун 3 кВт новий, гарантія до листопада 26 року. Максимальна швидкість 100 км/год при такому режимі газ в підлогу пробіг 60 км. За середньої швидкості 55-60 км/год запас ходу 110 км. Колеса 21/18 потрібно вирівняти (вісімки). Задня гума нова, спереду ще на сезон вистачить. Підвіска перебрана в кінці літа, працює добре. Ручка газу курок Пластик трохи подряпаний. Гальма на кермі, працюють добре (на фото тільки передній) віддам так само гальмівний циліндр оригінал. Зарядне 18аг заряджає за 3.5години.
Продам власний сімейний автомобіль. Їздила дружина. Два комплекти гуми. Пройдено ТО. За всіма деталями звертайтеся за телефоном.
Гарне авто, обслуговування проводилося вчасно. Наявна історія обслуговування.
Продам власне авто. У дуже добрій комплектації. Двигун У відмінному стані. КПП у відмінному стані. Пневма цілком і повністю обслужена. З електрикою також все у відмінному стані. Салон також без нарікань. Проекційний дисплей на лобовому склі Музика: Harman/Kardon Заводський CarPlay 6 режимів вибору роботи автомобіля (ECO-PRO, COMFORT/COMFORT PLUS, SPORT, ADAPTIVE, а також INDIVIDUAL). 3 режими вибору висоти пневмопідвіски. Передня оптика: Adaptive LED Повний заводський M-packet, 3 режими масажу всіх сидінь Пам'ять та масаж усіх сидінь. Вентиляція та обігрів усіх сидінь. Заводське оснащення всіх органів управління керамікою. Панорамний дах з опцією SKY LOUNGE. Адаптивний круїз-контроль, утримання в смузі. Управління мультимедіа за допомогою жестів. Атмосферне підсвічування салону з різними варіаціями кольорів. Чорна стеля. Голосовий асистент. Камери 360 з усіма можливими асистентами паркування. Приємна витрата палива (В межах 13 літрів бензину по місту).
Продам авео т 250 , перебрана передня ходова повністю , замінено щеплення , зроблений генератор , стартер , нормальний АКБ , пічка гріє добре , газ вписаний , новий газовий редуктор , потрібно варити та зробити рихтовку. Нові фари є.
Пропоную вашій увазі Mercedes-Benz GLK, гарний, комфортний сімейний кроссовер в гарному стані. Приганявся з Німеччини для себе. По кузову авто в рідній фарбі та дуже хорошому стані, присутні невеличкі сліди експлуатації. По технічній частині авто повністю обслужене. Екологія на місці. Стоять гарні 20ті титани на хорошій низькопрофільній гумі. Машина на гарній комплектації: передній та задній парктронік, Ел.дзеркалами з функцією складання, двохзонним кліматом, мультирулем та мультимедією і ще багато іншого. В машині працює кожна кнопка, салон не зачуханий, не затертий, в машині не курили! Є кріплення для дитячого крісла IsoFix. З документами повний порядок, тільки переоформлення! Торг мінімальний, перекупам не турбувати.
Продам надійний автомобіль в ідеальному стані та в максимальній комплектаці чудового білого перламутрового кольору!!!Все працює як годинник!! Днище все оброблено антикорозійкою,робили для себе!!! Їздила дружина,автомобіль майже не їздив дорогами України!!Всі деталі за телефоном **********!! Дзвоніть!!**********
Jeep Renegade Trailhawk 2.4 бензин. Машина в гарному стані. Продаж з переоформленням.
Продаю свій автомобіль пригнаний мною із Німечини. Машина технічно доглянута, вкладень не потребує. Детальніше по телефону.
Продам простий, надійний, економний гарний автомобіль 2008 року. Машина на впевненому ходу, заводиться з півоберта.Ходова та гальма в чудовому стані. По кузову не гнилий, нюансів немає, доглянутий. Зберігання гаражне.
Автомобіль в чудовому стані.Максимальна комплектація Без ДТП .Рідний пробіг. Цілком обслужений.(Повне ТО) Двигун, КПП 5-ступка, ходова – все у відмінному стані. Кліматконтроль, та вся електрика працює без нарікань. Надійний, комфортабельний, сімейний автомобіль . повністю обслужене заміна масла в двигуні також всі фільтра . Детальніше по тел. Любий вид переоформлення..
Автомобіль в гарному стані,в самій максимальній комплектації Overland,на пневмопідвісці.Має все необхідне для комфортного та безпечного користування як в місті та за його межами.Друге авто в сім'ї.Технічно обслужене,чисте,охайне(в авто не палили),має два комплекти гуми.Передня частина автомобіля затягнута в бронеплівку.Детальна інформація за телефоном.
Продаю власне гарне сімейне авто, на якому встановлено надійний дизельний двигун DV6 на 108 кінських сил та шестиступенева механічна коробка перемикання передач. Автомобіль було пригнано під замовлення із Чехії у 2019 році, за 6 років проїхала всього лиш 14 тис. км. Після реєстрації проведено повне технічне обслуговування: ходова частина, кондиціонер, заміна ГРМ, заміна всіх фільтрів, масла, охолоджуючої рідини та тормозної. Замінено лампи в протитуманних фарах та ближньому світлі (трьохрежимні: білий, теплий білий та жовтий) на LED. Встановлено металевий захист двигуна «Кольчуга», фаркоп, відео реєстратор на дві камери, який допомагає при паркуванні, також в наявності другий комплект коліс на легкосплавних дисках. Авто в гарній комплектації: двозонний клімат – контроль, датчики світла та дощу, заводське тонування, управління магнітолою на рульовій колонці, панорамний дах, салон – трансформер (за рахунок висоти кузова утворюється дуже великий простір для габаритних вантажів), є можливість для встановлення третього ряду сидінь (присутні кріплення та паси безпеки). Ціна автомобіля з другим комплектом коліс – 6400 у.о., без – 6100 у.о., торг біля авто. Велике прохання до авто бізнесменів та торгових площадок – не турбувати. По всім іншим питанням – дзвоніть. Дякую, всім гарних покупок.
Перша регістрація в 2012 році, авто в гарному стані, робилась для себе, гарне лед світло, хороша музика, камера заднього ходу, нові титанові диски, тонована в круг, сигналізація, ходова в чудовому стані, замінений грм помпа, ролік всі ремені, новий глушник, резонатор, акамуятор 24 року. По ходовій нові ступечні підшипники всі. Нові колодки, замінені передні салейнблоки,шарові опори, рульові наконечники.
