- 160 тис. км
- Ужгород
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані , все працює , 2 власник.
Авто в гарному стані , все працює , 2 власник.
SEAT altea freetrack 2.0 TFSI 211лс автомобіль групи VAG в автомобиле заменено масло фильтра. новый аккумулятор э чохли на сидіння коврики eva , Т2 тюнер для перегляду ТВ , встановлена сигналізація sheriff turbo з таймером, два комплекта ключів, сервісна книга, тонирована по колу комплект літньої резини, встановлено захист картера слава Україні Всім вдалих покупок
Продам власне авто, в хорошому стані, відновленням займався сам, все робилось якісно і надійно. Всі запчастини оригінал. Встановлений новий комплект ризини на свіжовідфарбовані диски. Зроблена хімчистка салону. Авто затоноване якісною американською плівкою. Стан сів-поїхав. В комплепкті віддаю зарядку. Готовий на любий тип перевірок. За усіма питаннями телефонуйте.
Машина без двигуна. Решта питань по телефону Реальному покупцю торг
Автомобіль а хорошому стані
Сама повна комплектація. Дуже малий пробіг. Машина виходного дня. Готовий до любих перевірок. Це машина моя мрія з дитинства, тому ставився до неї відповідно. Також в комплекті зимова гума на рідних дисках (диски черні ідеал стан). Гума літня брав в цієї весни - 30к грн. Зимова гума майже не використовував. В машині ніколи не палили. Мастило міняв кожні 5-6 тис км.
Продається авто на ходу , їздить кожен день . Зроблена ходова , поміняні стойки , задні барабани з підшипниками , поміняні троси ручніка , прочищені канали люка , люк працює не тече . Поміняне масло і фільтри . Машина на повному ходу , сів і їдеш. Нове лобове скло.
Авто зберігається в теплому гаражі.Технічно все справне все працює.В аваріях не була.Краска рідна але є незначні підкраси. Двигун масла не бере.Ніде нічого не тіче.Двигун тягне добре і економічний. Машина дуже добре збереглася як для своїх років. Я беріг її для себе але приходиться продавати.Хто боїться що дорогі запчастини ні не дорожчі від інших машин.Дорожчі тільки оригінальні запчастини але є багато хороших дешевих аналогів які довго служать. Хто купить не пожаліє. Я проїхався на мегані він проти мерседеса як віз.
Площадки, автосалони, реклама в інсті будь ласка не телефонуйте і не пропонуйте допомогу в рекламі чи продажі. Продам 200SX. З 2015 року в одних руках. Автомобіль побудован за всіма канонами (без алі) По автомобілю виконано : Двигун SR20VET (реально SR21): – 450 кінських сил (підтверджених на стенді) при наддуві 1.4. - Блок розточений. Ковані поршня CP, шатуни Manley. Усі вкладиші King Racing. Шпильки ARP. Коліно нове оригінал у STD. Маслонасос SR20VET (найпродуктивніший для SR) - Голова SR20VE P11. Перевірена, опресована, нарізані сідла, нові клапани. Пружини-тарілки BC Racing. Впускний вал від SR20VE P12, випускний вал SR20VET. Ця комбінація найбільш оптимальна з заводських. При цій конфігурації можна крутити до 9500 двигун. Повний спек ліст можна знайти на фотографії. Машина їде прямо та боком. Кому що потрібне. У ДТП не брала участі. Торг. Обмін на щось цікаве з доплатою у дві сторони. У комплекті маленький візок запчастин. Шси, важелі-кулаки. Консультації в майбутньому.
Авто з рідним пробігом в ідеальному стані,не фарбований та в гарній комплетації Highline з кучою асистентів, літня резина 2025 року на кованих оригінальних дисках, два комплекти ковриків,замінено грм з помпою та ремінь масляного насосу, замінено, клапанну кришку повністю в комплекті з мідними кільцями під форсунки, передні диски та колодки нові, замінено демфер разом з маслом у коробці, за більш детальною інформацією звертайтесь по телефону
Повний привід..Авто у відмінному стані АКП норм, ходова норм, по кузову є подряпини задня права арка є невеликі рижики на лівій задній аркі. але це на швидкість не впливає, торг у капота або обмін ключ на ключ на позашляховик без доплат. всіптелтелефону
Авто в хорошому стані В горах не їздило! тел.VIBER
Гума нова, шестерні та цеп нові також. Продає дід. Ціна договірна
