- 248 тис. км
- Рівне
- Бензин, 4.4 л.
- Автомат
Авто кінець 2013 року в лонгу технічно без зауважень двигун сухий і мега потужний. екологія на місці.кондиціонер дме як лютою зимою))).салон в чудовому стані як і зовнішній вигляд.дуже хороша комплектація.проекція,камери 270.безключовий,дотяжки дверей,вентиляція сидінь,зчитування знаків,зчитування полос(вібро кермо)преміальна музика,неон в салоні(хендмейд) підігрів керма,електро шторки.шикарний запуск задньої оптики.і багато іншого в загальному авто в дуже хорошому стані...огляд м.Рівне
