- 1 тис. км
- Вінниця
- 1250 см³
- Ручна / Механіка
мото в нрм стані.Є багато запчастин. Я власник.
Tesla model S P100D Європейська, з Норвегії, не «біток» Роз’єм type 2, інвертор 22кВТ, ChAdeMO та Supercharger працює Навігація європейська, LTE modem з Київстаром , радіо наше Повороти жовті, протитуманні фари з підсвіткою поворота Автомобіль online, оновлення приходять, додаток на мені Все працює Диски turbine r21, зимові r19 два ключі машинки Батарея 100
Автомобіль, куплений у офіційного дилера у салоні Автоцентр на Столичному в січні 2019 року. Авто обслуговувалось лише на офіційній станції. Обклеєно плівкою. Встановлено оригінальний комплект силових бамперів Jeep (Mopar), оригінальний фаркоп Jeep, вихлопна система Kahn-design. Деталі за телефоном.
Автомобiль в хорошому станi. Був ввезений для себе. Всi питання за телефоном.
Продам ретро Мерседес Бенц 1939 року. в гарному стані. шкіряний салон, дверні карти і кермо з червоного дерева. Готовий бізнес для обслуговування весіль, корпоративів та фотосесій і т.п
Автомобіль в суперовому стані !!! Максимальна комплектація. Супер економний дизель. Дуже швидкий)) Повністю обслужена машина... масла, фільтра, ремні, рідини... в машині не потрібно робити нічого абсолютно!!! Зустрічаємось на будь якому СТО.
Автомобіль купувався новим в салоні, тому можу дати відповіді на будь-які запитання. Пробіг авто чесний на відміну від більшості оголошень. В ДТП участі не брав. Обслужений, вкладень не вимагає взагалі. Із останнього зроблено: Ревізія газового обладнання, нові форсунки. Регулювання клапанів. Новий компресор та радіатор кондиціонера. Нові гальмівні диски та колодки відповідно. Ревізія ходової частини. Новий комлект зчеплення (оригінал). Нове лобове скло. 2 комплекти гуми. Заміна мастила та фільтрів кожні 8 тисяч. Повний привід працює. Салон чистий та збережений, хім чистки не потребує, не прокурений.
Продам GOLF-4 1.6 I 16 V Без пробігу по УКраїні ! Машинка чиста , акуратна, збережена як на свої роки ! НЕБИТА ! Лобове шкло в оригіналі ! Повністю обслужена(проведено повне ТО) Автомобіль в стані-завів ,сів,-ПОЇХАВ! Капіталовкладень непотребує ! За останній рік проїхав приблизно 5 тис.км. Детальна інформація тільки по телефону! перекупи проходим мимо !
Автомобіль дуже хороший. По машині немає жодних питань. Хороший,динамічний та дуже економний двигун. Витрата палива по місту 8-8.5 літра а траса якщо на круїзі то і до 6. Також автомобіль високий та вмісткий, один словом практичний. Їзда на ньому зручна та комфортна. Стоять R18 оригінальні литі диски запаска також. Є оригінальний фаркоп та багажник. Здійснена заміна масла та ременя ГРМ на 260 тис. Також на 287 тис. було замінено демфер і комплект щеплення.
Машина в хорошому стані, кого цікавить телефонуйте.
Чудовий стан на свій рік, гарна комплектація, авто дарує емоції
я другий власник машину купив у 2018 році машини дуже задоволений за 4 роки жодного разу не підвела одним словом Toyota новий власник залишиться задоволений 100% машина в рідній фарбі вся фарбована два передніх крила два бампера пробіг рідний не кручений все пічка кондер обігрів заднього скла дзеркал лобового скла два комплекти гуми зараз на літній зимова у подарунок
Коробка передач-автомат (в характеристиках зазначила помилково робот). Автомобіль в мене після одного власника-жінки з жовтня 2018р.(документи були оформлені на колишнього чоловіка, фактично їздила я). Машина обслуговується кожні 10тис км. З 2018р в моєму користуванні було замінено заднє скло (особисто я його розбила із необреженості) інших суттєвих змін не було. Є корозія порогу. Машина надійна, дуже зручна і вмістка. Рідні диски є в наявності, але їх з 2020 року не використовувала.
