- 167 тис. км
- Бровари
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продається VW New Beetle Cabriolet 2005 року Дах справний, не тече, відкривається, закривається без проблем. Все працює. Торг біля авто.
Продається VW New Beetle Cabriolet 2005 року Дах справний, не тече, відкривається, закривається без проблем. Все працює. Торг біля авто.
Продам Mitsubishi Outlander 2007р.в. Оформлене на мене. Вписане ГБО 4пок. Віддалений запуск двигуна, замінені обидві балки(підрамника), новий газовий редуктор та форсунки, нові іридієві свічки. Рідний пробіг. Двигун та коробка без нарікань. Відповім на всі питання по телефону.
Продам власне авто, пригнано з-за кордону,перший власник в Україні,авто доглянуте в хорошому стані ,в експлуатації кожен день,сів і поїхав,з документами порядок,детальніше за телефоном **********
Продам свій автомобіль, куплений у 2021 році, привезений з Канади,мінімальне пошкодження , ціле авто, безпека ціла, приборка в кілометрах, русифікована мультимедіа, все ціле, сидіння ціле, пробіг оригінал 252 тис, привезений на 207тис, минулого року було зроблено велике ТО, а саме замінено масло в Акпп, антифриз, фреон, гальмівна рідина, колодки, клапанна кришка з прокладками, цього року замінено масло в двигуні 500 км тому, масло не їсть ні грама, їде на всі свої 300 лс, новый акамулятор хороша комплектація, є все для комфортного використання авто, за документами господар, будь-який вид оформлень, можливий обмін на обмін 20000 $
Офіційний автомобіль! Один власник з салону! Повністю обслужене! Рідний пробіг всі ТО у офіційного дилера! Без технічних зауважень! Максимальна комплектація (без люка)! Двигун працює бездоганно! Коробка перемикає плавно! Ходова частина без сторонніх звуків! Салон збережений в належному стані! Готовий до перевірок на СТО!
Всім доброго дня! Продаю власне авто Фольц Пасат В7 (Американка), я 3 власник в Україні...авто експлуатувалось виключно мною,вчасне обслуговування на СТО,авто до продажу не готувалось,тому при огляді вам буде видно всі недоліки так,як є,щоб не було сюрпризів в подальшому...комплектація SE:шкіряний салон,мульти-кермо,класна магнітола з Блютуз/навігацією і т.д.,тонування в круг,літня гума Мішелін... Приймаю дзвінки і смс в т.ч. на всі месенжери,дзвоніть все розповім більш детально,домовимось.. Всім удачі в пошуках авто своєї мрії
один хазяїн, авто купувалися в салоні
Продам власне авто, у сімї майже 4 роки.Чудовий технічний стан, цепи замінені, масла в автоматі та редукторах є документи про підтвердження обслуговування, більш детально можу розказати по телефону. Максимальна комплектація, адаптивні фари+автодальне світло, м-кермо(оригінальне також в наявності), підігрів всіх сидінь, акустична система harman kardon, проекція на лобове скло, спорт сидіння, безключовий доступ, електроляда, 2 ключа, 2 комплекти коліс(літо 18 різноширокі, зима 17) по авто також додатково була зроблена шумоізоляція всіх дверей+ антискрип. Більш детально зможу розповісти по телефону, телефонуйте домовимось.
Перший власник, купував в магазині Мотосвіт у Луцьку Відкатав на ньому можна сказати півтора сезони Обкатку проходив на совість, до 400км пробігу більше 5 тисяч обертів не крутив мотор, поміняв масло і масляного фільтра власноруч (заливав Motul 7100 10-w40), після заміни масла до 1000км пробігу не крутив мотор вище 8 тисяч обертів. По мотоциклу ніяких нарікань немає, на задньому не їздив, вчасно цепку обслуговував. Стоять дзеркала з аліка і нова гума Pirelli pilot angel 2024 року виготовлення 110/70 перед і 150/60 зад Знятий бризговик на заднє колесо і здерті деякі наклейки на мотоциклі Оригінальні бризговик і дзеркала є в наявності, віддам разом з мотоциклом За потреби можу і оригінальну резину продати Продаю так як вже пересів на більшу кубатуру Прошу не звонити, а писати в любому месенджері( можу скинути відео холодного запуску і додаткові фото) Тільки живий продаж( без пересилок поштою) з переоформленням
Авто в одній сім'ї з 2020 року. По автомобілю зауважень не має, все працює. Мотор, коробка без нарікань. Ходова перебрана восени. Замінено ГРМ, радіатор кондиціонера, маховик КПП, зроблено ТО по всім рідинам. Гарна літня гума, зимова в подарунок на металевих дисках. На даний час робити по авто нічого не потрібно, помилок по приборці не має. Є невеликі дефекти по кузову, але нічого критичного. Торг присутній. Якщо не відповідаю чи позазоною пишіть в телеграм, вайбер,чат автоиа - я перетелефоную.
Для контакту пишіть на вайбер, або вацап.
Продаю ВАЗ-21099 Самара 2005 р. двигун 1,5, бензин-газ, газ вписаний в техпаспорт. Двигун працює відмінно і на бензині, і на газу. масла не бере, не димить. КПП все добре. Ходова без зауважень, пічка гріє. Варити, красити не потрібно. Резина хороша.
Офіційний автомобіль. 2.0 Бензин. Без ДТП. Не битий, не фарбований. Колір - білий перламутр. Механічна КП. Салон тканина. 2х зонний клімат. Круїзконтроль. Підігрів передніх сидінь. 4 електросклопідіймачі. Сигналізація Starline. В авто нічого не робилось (вся ходова рідна в т.ч. гальмівні диски, гальмівні колодки мінялись на 47 к). Тільки на офіційних сервісах по регламенту мінялись мастило і фільтри.
Продам Chevrolet Aveo LT 1.5 автомат. Машина в максимальній комплектації 4 електро склопідйомники, 2 подушки безпеки, кондиціонер, коробка автомат, електро дзеркала з підігрівом, протитуманні фари, диски r14. Також додатково встановлено газ євро 4, 2din магнітола з камерою заднього виду, сигналізація. Машина обслужена, працює кожна кнопочка, мотор працює відмінно, коробка без пінків та ривків, ходова обслужена. По кузову жучків, іржі немає. Готовий до перевірок на сто.
Комплектація авто 2019 року. Замінено ГРМ ,масло , фільтри ( все було придбано в Німеччині), додається ще один комплект коліс
