- 162 тис. км
- Ужгород
- 3 л.
- Не вказано
ПРОДАМ Mazda 6 дизель універсал | Свіжий техогляд | Еко-килимки, Bose! Mazda 6 універсал 2006 р. 2.0 дизель механіка пробіг 280 тис. км. стан дуже хороший, без вкладень свіжий техогляд Доглянуте авто: **********мультируль, **********професійна аудіосистема Bose, **********кондиціонер **********сигналізація **********електросклопідйомники **********еко-килимки (в салоні та багажнику). Салон охайний, все працює як слід. Надійна, комфортна й економна машина — сів і поїхав! 📞 Наташа — ********** 📞 Ігор — ********** 💬 Можливий торг біля капота.
Автомобіль привезений з Норвегії. Збережений салон, підігрів передніх сидінь, камера заднього виду, клімат, парктронік,зарядний пристрій, сох батареї 88%. Все по ходовій 27 травня зроблено.
Автомобіль в відмінному візуальному і технічному стані, весь у рідній заводській фарбі, без ржавчини і без вм'ятин. Повне сервісне обслуговування, всі фільтра і масла в двигуні і КПП замінені. Максимальна комплектація. Запуск з кнопки Start/Stop Відкриття багажника з пульта, є функція не закриття дверей і багажника якщо ключ забули в салоні. Підігрів сидінь. Електро-зеркала Електро-скло підйомники Мікроліфт сидінь Регулювання руля ГУР, ABS AIRBAG 2 шт. Парктроніки ГБО-4 покоління
Авто. у гарному стані. Другий власник з 2013року Переобладнання в пасажир в 2014р 8місць З документами все гаразд
Продам власне авто в гарному стані, реальному покупцю невеликий торг біля авто. В авто все працює та готове до будь яких подожей ! Також разом з авто в комлеті запасне колесо, домкрат, два ключі та набір автомобіліста(аптечка,вогнегасник,трикутник)
Авто було пригнано з Німеччини. Оригінальний пасажир. Стан відповідно до свого віку. Все працює. Замінено моторну оливу з фільтрами. Кондиціонер заправлений. Центральний замок, сервісна книжка, два ключі.
Автомобіль повністю обслужено! Ходова нова, масло в коробці замінено, гальмівні колодки та диски, ТО
Автомобіль 2017 року 11 місяць,рестайлінгова модель.Модельний 2018р.в.На Україні проїхала 6 тис.км.Авто у відмінному та технічному стані.Поміняні 4 амортизатора.Гальмівні колодки,диски: зад,перед.Масла,рідини,фільтра.Пробіг рідний100%.Не бита,не мальована.Сервісна книжка.Обслуговувалась на дилерських сто(все мінялося по регламенту).Екологія на місці.Всі вікна рідні.Все працює.Два ключа.
За більш детальною інформацією дзвонити за номером ********** Олександр також можу обмін на кросовер !
Надійна,доглянута, обслужена машина -сів поїхав! Грошей на машину не жалів, що потрібно все робив, колеса зимові в подарунок, масла поміняні... Обмін на Q7 після 2014р. Дружина власниця авто, документи в порядку!
Мот у доброму стані, всі питання по телефону.
Продаю власне авто. Чудова для пересування у великому місті через свої габарити. Машина компактна, але на диво простора: зручна навіть для високого водія, ззаду місця достатньо, багажник теж досить вмісткий. З моменту придбання проїхав близько 10 тисячі кілометрів. Причина продажу: хочу більш сімейне авто. Технічний стан: Двигун 2.0 працює відмінно, їде приємно і жваво (зовсім інше відчуття у порівнянні з 1.4). Ходова перебрана, вкладень не потребує. Кондиціонер робочий, електросклопідйомники працюють. Замінені всі фільтри, мастило, задні гальмівні колодки ( також віддам комплект передніх колодок), задні ступічні підшипники, комплект ГРМ та ремінь генератора. Стан кузову та салону: Наявні косметичні моменти по ЛФП (видно на фото). Також є зауваження по правій фарі (видно на фото) - оновлено: комплект фар в наявності. Дрібні нюанси по салону, що не впливають на комфорт і поїздки. Авто на мені, повне переоформлення. Відповім на запитання телефоном або в повідомленнях. Готовий до торгу з реальним покупцем.
Продається згорілий причіп , з документами. Всі питяння по телефону.
Офіційне авто.Покупка і обслуговування на офіційному дилері тойота.1 власник.gps сигналізація. метал захист двигуна.мультилок на кп.тонування.відеорегистратор на 2 камери.2 комплекта шин .
Продаю BMW e39 530 d 2002 року комплектація Indiividual. з оригінальним пробігом в 418000 км. але не дивлячись на пробіг авто в хорошому стані. масло в моторі мінялось кожні 7-10 тис. (5w30), масло не їсть. мотор сухенький. турбіна дує добре, суха коробка переключає добре. кузов рівненький, фари світять добре, коректора поміняні, стоять лед лампи. по електриці все працює. кондиціонер дує холодом салон збережений, люк відкриває. ходова збита не стукає Машина обслуговувалась вчасно та без економій. Авто в гарному стані та на впевненому ходу, достойна уваги.
Авто приватного Детектива , другий Власник , була заміна топливної системи та двигуна за гарантією приблизно на 70 тис кілометрів . тобто з новим проїхала приблизно 40 тисяч . Були деякі вм'ятини та повна перефарбовка , диски також фарбовані . є наслідки зносу після використання . стан не можемо оцінити . були технічні проблеми та вирішувались чи в Диллера чи в інших не офіційних Сервісних Центрах ( в Миколаєві немає офіційного ) до Авто не має нарікань , мені подобалась зовні ця Автівка та досі симпатична Зовнішність & приємний інтерьер . Якщо їздити по Україні то досить комфортно ( 50 км по Містам ) стоїть 180 ліміт по швидкості .
