- 475 тис. км
- Рокитне
- Дизель, 1.91 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль технічно в чудовому стані. Деталі по телефону
Продам власний автомобіль. Мотор 2.2 турбінований масла не бере. Паливна повністю зроблена. Трошки більше ніж пів року тому. Є ще зимова резина. Свіжа страховка. Більше деталей за телефоном. Торг біля машини. Тільки переоформлення!! Володимир. Відповідою тільки вайбер або дзвінки.
Продам комфортний сімейний седан із простим бензиновим мотором. Надійний у щоденній їзді, м’який на дорозі та зручний для траси, але динаміка спокійна — більше для комфортної їзди, ніж для швидкості. Середня витрата пального близько 7,5–8 л/100 км. Також на авто встановлені титанові диски, Нова магнітола, Камера заднього виду і резина яка їздить перший сезон. На кузові є незначні сліди використання. На всі питання які вас цікавлять я з радістю відповім по телефону. Машина повністю обслужена Всі розхідники замінені.
Авто для свого року, в дуже хорошому технічному та візуальному стані. Працює кожна кнопочка, дуже хороша комлектація! За більш детальною інформацію, звертайтесь по номеру телефону Хто придбає цей автомобіль для себе, гарантую не пожаліє, надійний, комфортний, і досить непогано показує себе на трасі, також розхід для 3-х літрового дизеля дуже гарний
Свіжо пригнане розмитнення без першого обліку авто з Європи з оригінальним пробігом сервісоване замінено мастило в двигуні та коробці нова зимова гума та комплект літньої без підфарбувань всі інші питання по авто в тел.режимі
Авто в гарному стані. Вкладень взагалі не потребує. Другий власник. Витрати палива по місту 5л. Кондиціонер. По кузову ньюансів не має. Торг біля авто. Телефонуйте.
Авто 2011 року не нове але в гарному доглянутому стані Резина як нова Салон без нарікань Два ключа Фаркоп Всі інші питання по телефону
Продаю свiй Volkswagen Passat 2016 року випуску в елегантному сiрогу кольорi. Цей унiверсал з дизельним двигуном об'емом 2.0 лiтри, вiдомий своею економнiчнiстю та тяговитiстю. Авто обладнано автоматичной коробкою DSG, яка забезпечуе комфортне та плавне перемикання. Автомобiль завжди отримував належний догляд та обслуговування. 2 комплекта гуми. Зателефонуйте або напишiть, щоб домовитись про огляд
Tesla Model 3 Highland 2024р. ЛІТІЙ-ЗАЛІЗО-ФОСФАТНА БАТАРЕЯ (можна заряджати до 100%) МАШИНА ПОКРИТА КЕРАМІКОЮ ЗАДНІЙ ПРИВІД З ФУНКЦІЄЮ СТАБІЛІЗАЦІЇ ПІДІГРІВ ВСІХ СИДІНЬ ВЕНТИЛЯЦІЯ СИДІНЬ МАШИНА ОНОВЛЮЄТЬСЯ МЯГКА ПІДВІСКА (дуже комфортна) МОЖНА ПЕРЕРАХОВУВАТИ БЕЗКІНЕЧНО ПРО ФУНКЦІЇ ТА ОПЦІЇ ДАНОГО АВТОМОБІЛЯ
Офіціал Європа. Придбана новою в Україні. Максимальна комплектація. Від американки відрізняється відсутністю люка, на ці роки то плюс, бо не потече. Не бита! Мальовані задні арки, бо це їх болячка та передня пасажирська дверка, бо була притерта. Не гнила, не дирява LED освітлення, передній/задній парктронік, сигналізація, тонована включно з лобовим. Працює кожна кнопка, підігріви сидінь, круїз, клімат заправлений, акустика Infinity Щойно зроблено велике ТО: Мастило двигуна з масляним та повітряним фільтрами Мастило АКПП з фільтром Свічки Чистка форсунок Усунуті всі течі по мотору (замінено прокладку піддона, прокладку передньої кришки, передній сальник колінвалу та датчик тиску мастила) Правий верхній важіль та лівий нижній важіль спереду. Перебраний стартер - втягуюче, щітки, якір, бендикс нові. Відремонтовано генератор. Замінені гальмівні колодки по колу. ГБО вписано в ТП. Замінено редуктор та форсунки. То ж за виключенням балону та мізків ГБО нове, на гарантії. Балон замість запаски. Двигун, АКПП без нарікань, по ходовій на вібростенді не виявлено жодного недоліку. Сталевий захист двигуна, Multi-lock на АКПП. Три комплекти ключів. Видалено каталізатори, дуже гарний звук американського V6 Щодо витрати палива. Місто 13 бензин/15 газ, траса при 140-160 10 бензин/12 газ. Всі хто називає менші цифри або мешкають в провінції, або родичі Ганса Крістіана Андерсена Салон не прокурений, в ідеальному сохрані, нові EVA килими в салоні та багажнику З недоліків: Перегоріло освітлення панелі приладів На водійському сидінні витерта алькантара та тріснула шкіра на одній боковинці. Два комплекти нової гуми з пробігом 3 тис.км на кожній Автівка жива, не потребує жодних втручань, наявний прожитковий мінімум опцій - тому торг виключно на каву
Авто в гарному стані. Повністю обслужений, вкладень не потребує.
Приганяв для себе, робив для себе (хто стикався той розуміє різницю пригнану на продаж й для особистого використання) продаж не спішна в зв?язку з обставинами не повʼязаними з авто! Куплена з позначкою Run and drive (заводиться й їде)! Мальовані тільки бампера,всі інші деталі РІДНІ Й БЕЗ ГРАМА ШПАКЛІВКИ (при потребі відео з прибором зроблю)! Все скло та оптика рідні! Самий дорогий колір білий перламутр! Стан відмінний, завів й поїхав кайфувати, як від спокійної їзди так й від активної (а активно їде добре…) Розхід менше чим в 2.0 з впевненістю скажу так як мав перед цим 2.0. Комплектація ST, не порівнюємо будь ласка з іншими! Чорний салон з шкіри та алькантари Автозапуск Контроль тримання в полосі Датчик дощу Датчик світла Авто дальній LED світло Передні та задні парктроники Передня та задня камера Памʼять сидінь Датчик втоми водія Заводський планшет з без провідним карплеєм та андроїд авто Електро багажник … та багато чого іншого!!! Готовий до любих перевірок!!! Три ключі та два комплекти гуми! Торг! Новому власнику в подарунок повний Бак палива) Всім мирного неба та вдалих покупок та продажів!
Автівка без пробігу по Україні,повністю ціле та не пошкоджене!!!! Пробіг усього 3 т км,стан нового автомобіля! Комплектація дуже жирна: Утримання в полосі Адаптивний круїз контроль Передні та задні парктроніки Мультікермо Чорна скеля Автосвітло Електро складання дзеркал Попередження про зіткнення Та багато іншого Розхід пального вас приємно здивує-по місту 2,5 л !!!!!!!!
На обмін 28000.Машина у Львові.на обліку.є мальовані елементи в америці.все повністю відновлено.все стоїть оригінал,ніяких замінників.в машині дуже гарна комплектація.адаптивний круїз.максимальні фари.камери 360,автопарковка.музика харман.жести.дотяжки.шторки.проекція.підігріви і купа інших плюшок.говотий до діалогу і торгу.замінені фільтра і масла.
Honda Stream 2004рік, обслуговане авто у доброму стані на свої роки
Автівка куплялсь для дружини, але не підійшла по габаритам. По Америці був вандалізм, тому перешити сидіння, дверні карти, панель. Авто на повному ходу. Камери 360, датчики сліпих зон, підігрів сидінь, дистанційний запуск, електропровід багажнику і т.д. За рік вкладено близько 2000$. Замінено масло та фільтри в двигуні, в коробці передач, сальник полуосі і масло в роздавальній коробці, по ходовій замінені опори, задній ричаг, салейнтблоки передніх, втулки стаб. І багато іншого
Продам власне авто,стан Хороший, їжджу ремонтую,масла поміняні всьо працює.
Сів поїхав..Лишив 3 000 і нічого непитаеш . Сам провіраеш . Переоформлення обов'язкове . .Масло та фільтра замінив 16.05.26.р Я власник авто.
