- 196 тис. км
- Тернопіль
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Продам B7. Авто в гарному стані. Всі деталі по телефону.
Продам B7. Авто в гарному стані. Всі деталі по телефону.
Авто в доброму стані. Сів і поїхав. Є власником з 2022року. Жодного разу не підвела особливо на далеких терасах.
Авто обслужене, в гарному стані. 2-х зонний клімат-контроль, сенсорна магнітола, парктронік, камера заднього ходу. Є комплект зимової гуми на дисках.
Авто пригнане в 98 році і до цього часу один власник. Оригінальний пробіг 19300 км. Авто довгий час не використовувалось стояло в гаражі. Всі рідні запчастини. Всі деталі по телефону **********
Продаю свій автомобіль. У користуванні більше двох років. Повна комплектація для цих років. Чудово збережений шкіряний салон зі всіма доступними функціями. Масаж, підігрів та вентиляція всіх чотирьох сидінь працює. За час доки я володію цим авто були проведені маса робіт. Пневмопідвіска працює коректно, бо є реставрованою, мотор обслужений до дрібниць. Усі чеки/ накладні на роботи я зберігав протягом 2х років. За авто розповім до дрібниць. Люк з сонячною батареєю працює. Ходова перебрана і оновлена нещодавно. КПП без нарікань, не пинаєтсья працює чудово. Звісно є нюанси, які довести до кінця можу я або вже новий власник за знижку. Авто дарує чудові емоції в експлуатації. Динаміка неймовірна та в одночасно плавність ходу. За всіма питаннями телефонуйте.
Автомобіль в дуже хорошому стані.Також є літня резина з дисками 4 штук без доплати
Авто в гарному стані, доглянуте. Реальному покупцю все розповім по телефону.
Авто пригнано з Німеччини в січні 2021 року Не бита, не фарбована, пробіг оригінал Присутні декілька незначних вмятин по кузову ГРМ замінено на 318200 км
Всі деталі по телефону!
Авто в гарному стані, все зроблено. 7 місць, безпека ціла не стріляна, можу привести до ЕС. Розгляну обмін на житло в Одесі або земельну ділянку в Одесі
Шикарний електромобіль, 62 кВт батарея, стан практично нового автомобіля, пробіг 19000 миль, камери 360, електрорегулювання сидінь, підігрів сидінь, підігрів керма, адаптивний круїз-контроль, зарядка для заднього ряду, запас ходу 350 км, телефонуйте, пишіть запитуйте, є невеликий торг.
Авто у дуже доброму технічному стані. На 178 тисячах було зроблене повне ТО (заміна мастила мотору, коробки, заміна гальмівної рідини) Ціпок двигуна був замінений минулим власником на 170 тисячах. Вкладень не потребує. АВТОПЛОЩАДКИ ТА ПЕРЕКУПИ - не турбувати !
Дзвонити тільки на Вайбер або вотсап Продаю власне авто. High Line версія. Машина була куплена в автосалоні у місті Київ. Машина у моїй власності з грудня 2021р. Так як дуже мріяв про таке авто… Одразу після покупки були замінені усі ланцюги в моторі, водяна помпа і новий акумулятор. Весною 2022 року було встановлено 4 нових амортизатора і відбійника. В 2023 було замінено комплект щеплення разом з маховиком вробник фірма Luk. По кузову на машині немає жодної корозії. Все працює максимально справно. Присутні некритичні сколи на бамперах. Є два комплекти килимів, літні шкіряні 4d, зимові гумові фірми stingray. Салон поєднання шкіри та алькантари підігрів передніх сидінь. Круїз контроль і автохолд і парктроніки з камерою заднього огляду. Поміняне масло мотуль повна синтетика 2000км тому. Не потребує жодних капіталовкладень. Територіально машина знаходиться у місті Львів. Більше інформації за телефоном вказаному в оголошенні.
Авто в чудовому стані. Перевірка на будь якому СТО Києва
Полностью рабочий Не бытий, не крашеный, сел поехал Есть документы о покупке на мотоцикл нужно только зарегистрировать Покупался новый из салону я первый власнык масло менялось в частно обкатка полностью не пройдена 650 км заводиться очень легко как на холодную так и на горячую продаю по причине что хочу ендуро так же присутствует обмен пишите предлагайте
Авто на повному ходу масла фільтра поміняно я власник.ато у рідні фарбі мотор коробка супер масло не бере кап перемикає супер.
дизель 1.6 ,механіка , 6 ст. замінено комплект грм та помпа замінено комплект щеплення. обслужена ходова. обслужені тормоза,нові диски та колодки. екологія на місці 7 місць. 2 ключа. не вибагливе авто з приємною витратою палива.
Продам Хороше авто З Рідним Пробігом 175т Врідній Фарбі По кузову без Підкрасів тощо !!! З Мотором 3.5 не Путайте з 2.5 Який бере так само палева але неїде іприблизно так як 3.5 Стоїть якесне дороге газове обладнання Зимова гума + є літня мішелін Офіційне Авто Перша постанова на облік 26.05.2011 р В авто хороша комлектація!!!
Авто в доброму стані Обслужене. Замінено масло, фільтра,ГРМ Місткий,комфортний,економний автомобіль Зараз знаходиться у м.Хмільник Можливий обмін на авто на бляхах
