- 269 тис. км
- Ужгород
- Дизель, 2.18 л.
- Ручна / Механіка
Гарне авто все працює приїжджайте дивитися автівку продаю не поспішаючи вона їздить зараз без питань по місту, достойне авто щоб навчитися їздити але жінка хоче щось більш жіноче авто.
Автомобіль приїхав в вересні місяці з Канади з незначним пошкодженням бамперу та капоту (фото останне).Все замінено новим. .Я перший власник в Україні( у жовтні місяці куплений авто і переоформлений.) На рік страховка дійсна.(2700грн) переоформлення буде коштувати новому власнику 1000 грн.Повний привід.Резина літня. Спідометр в км. Радіо переведене на парні радіостанції також.Дуже гарно ловить станції даже в нас .Масло,фільтр поміняне 191 тис. Антифриз також. куплені коврики зимові літні були з машиною. Поставив бризговики та фаркоп на доданих фото видно. Диски тормозні колодки нові .Під авто скрізь сухо. Машина в дуже гарній комплектації -повний привід,сальники,шрузи все ідеал..Вся збита нічого не стука, м'яка в ходу.
Продам Ауді а6с5 2000 року, з об?ємом 2.7 Бі-турбо кватро на автоматі.Стан сів поїхав,авто в доброму стані,їде дай Боже,на зимовій гумі.В комплектації S-Line ,Люк,шкіра,камера заднього виду,підігріви,і дуже багато чого іншого,і все працює.Двигун працює рівно,ходова не гримить.З документами повний порядок,страховка є.Обмін бажано на бус,або без моєї доплати.
Volkswagen CC 2015 року, пробіг 105 тис км. В чудовому стані, оригінальний пробіг, німецька збірка. Двигун: 2.0 дизель. 150 кінських сил. Коробка: автомат дсг. Шкіряний салон. Повна комплектація: пам'ять сидінь, панорама, підігрів сидінь. За детальною інформацією телефонуйте, відповім на всі питання, що цікавлять.
Пробіг: купував наприкінці 2023 з 46 тис. км, зараз 77 тис. км. Замінив росхідники та масло в двигуні. Я другий власник в Україні, до цього людина купила але авто не підійшло його жінці, технічний стан близький до ідеального. Обслуговування: на AVTOMOTIV (є історія), заміна масла та розхідників кожні 5–6 тис. км. Машина не перегрівалась, не дрифтувала, без помилок. На 50 тис. км: апаратна заміна масла в АКПП, заміна масла в роздатці та редукторі. Світло: фари перероблені з галогена на LED лінзи 3 дюйми з глазками, нов скло фар. Диски та гума: · Зимові R17 з м'якою гумою (на фото) · Літні оригінальні R18 (реставровані, алмазне проточування — виглядає супер) Кузов та салон: · На капоті помітний скол (на фото), реставрувати не встиг — продаю з ним. · Салон незатертий, на шкірі складки на сидіннях (норма для віку), руль як новий. · Двигун не мив — щоб при огляді оцінити можливі запотівання. Комплектація: · підігрів керма · підігрів передніх та задніх сидінь · електрозеркала, підігрів дзеркал та заднього скла · 2-зонний клімат · мультимедіа з картами 2023 (без CarPlay, але є Bluetooth, AUX, флешка) · омивач фар програмно вимкнений · перепрошито: пам'ятає положення Start/Stop, з пульта або безключовим дотягує люк, скла та складає дзеркала при довгому натисканні Що потрібно найближчим часом: · через 2–3 тис. км заміна гальмівних колодок (диски виглядають добре, але треба міряти товщину) ДТП : · По Америці: пошкодження передньої частини, подушки не спрацьовували, силова не порушена (дивіться на фото). Carfax виглядає страшним, але ви самі переконаєтесь. · Початок 2025: легке ДТП (заїхали в задній бампер), є фото. Бампер замінений на оригінал. Більше жодних проблем. Ланцюг живий, як і вся машина. Міг щось забути — телефонуйте або пишіть у Telegram. Якщо не відповідаю — зайнятий на роботі.
у подарунок літні шини з литими дисками Вольво. всі інші питання по телефону . стоїть для перегляду на автоплошадці на микрорайоне ювілейному Проспект 200 річчя Кривого Рогу 20А.
Обслужена, любий вид переоформлення. Торг мінімальний! Не відповідаю на повідомлення з незадовільними пропозиціями!
Авто в гарному стані. Лед світло, обезшумлене.
Доброго дня. Х164 2011 рік, 5.5 бензин атмосферний двигун, 388 к.с.Офіційний, Проблем немає, помилок немає. Замінено : передні пневмостійки , ревізія ресиверів ,свічки, новий акумулятор-на гарантії, замінено передні сайленблоки в ричагах, колодки тормозні диски,троси ручніка,ходова в ідеальному стані, на зимовій гумі .,двигун працює чітко , пробіг рідний 234 Клімат свіжо заправлений , машина не фарбована. Фари,бампер, капот, ,дзеркала, в бронеплівці. Працює кожна кнопочка, передні підігріви і вентиляція працює, задні тільки підігріви , мультимедія задніх пасажирів ,електропривід бажажника , безключовий доступ всіх дверей,датчики світла, дощу, партроніки передні і задні, камера заднього виду. Датчики тиску шин Одним словом сів і поїхав. Стан наближений до ідеального. Терміновий продаж. Без торгу Ціна на обмін 21500
Авто в Україні. На ходу, рідна безпека. є запчастини. Максимальна батарея на 600 км
Продам улюблене авто... Мазда 6 ********** 2011р.2.2 Машина пригнана 5років тому... Заміна мастил раз на 7-8тис.км.Фільтри мінялися вчасно,машина вкладень не потребує,по кузову вся в рідній фарбі,без гнилі..Ходова в нормі,мотор працює добре,вся електроніка повністю справна.. Зимова гума на R16(придбана 2024) Є комплект літніх на R17(нова 2025)домовимося на місці з реальним покупцем..Чиста,оглянута.. Вкладень не потребує-сів і поїхав..
мопед з документами
Гарний стан,вкладень не потребує,оригінальний пробіг,без дтп,всі питання за телефоном
