- 120 тис. км
- Київ
- Гібрид (HEV), 2 л.
- Автомат
Всі деталі по телефону!
Всі деталі по телефону!
Кому гарячий пиріжок? Один власник в Україні. Мінімальні пошкодження (безпека ціла, салон не розбирався). Відмінна комплектація. Адаптивні фул лед фари. Задні ліхтарі Union Jack. Двозонний клімат-контроль. Шкіряний салон. Безпровідна зарядка. Преміальна акустика Harman Kardon. Великий тачскрін 8.8". Безпровідний Car Play. Амбієнтна підсвітка. Мультикермо JCW. Селектор JCW. Панорамний дах. Двигун B48, режим Launch Control. Колеса 205х45 r17.
Перший та єдиний власник • Комплектація luxury (повна) • Автомобіль в ідеальному стані, не битий, не фарбований • Клімат контроль, круїз контроль, підігрів сидінь, камера заднього виду, задній парктронік • Сервісне обслуговування у дилера, все ТО вчасно ( сервісна книжка) При покупці в салоні: • встановлено ГБО 4 покоління • сигналізація Convoy • оброблено антикором днище, арки • у салоні пошиті шкіряні чохли у колір рідних • У подарунок – комплект нової зимової гуми Bridgestone • (+ рідна всесезонка 205/55 R16)
Офіційний Е400 4matic, на пневматичній підвісці, з заводу в повному amg пакеті, в дуже догляну тому стані, вразливі місця в бронеплівці, в кераміці, максимальні фари (автоматичне адаптивне дальнє світло, підсвітка поворотів), ароматизатор, панорама, CarPlay, максимальні сидіння, масажи, вентиляція, підігрів сидінь, музика burmester, радари, асистент утримання в смузі, мертві зони, круговий огляд, електро кермо, дотяжки дверей, безключовий доступ, зимова(Michelin)/літня(dunlop) гума, датчики тиску в шинах 2 ключи, електрична кришка багажнику, тільки поміняні задні пневмо подушки, компресор та клапани пневмо підвіски (все оригінал), то кожні 5-7 тисяч пробігу, обслуговування на офіційному сервісі на столичному шосе
BMW 530i 2017 xDrive Авто привезене із США із мінімальними пошкодженнями та невеликим пробігом, безпека не спрацьовувала замінено капот, все решта в рідній фарбі Мотор, коробка, ходова без будь яких зауважень (500км назад було зроблене повне ТО, та перевірялась ходова) Машина на дуже гарні комплектації Sport Line: ??парктроніки та камера заднього огляду ??безключовий доступ ??підігрів керма ??підігрів усіх чотирьох сидінь ??сидіння з усіма регулюваннями та пам?ятю ??круіз контроль ??велийкий сенсорний мультимедійний екран ??люк та чорна стеля ??підсвітка салону ??адаптивна підвіска та резина ранфлет ??датчики тиску в шинах ??спорт коробка та багато іншого більш детальніше по телефону торг біля капоту площадки не турбувати
Машина у відмінному стані! технічно на 5+ візуально дуже красива! На всі питання, що цікавлять, відповім по телефону!
Код товара: 76687 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. Renault Clio 2012 року — надійний та економний автомобіль у хорошому стані! Оснащений перевіреним дизельним двигуном 1.5, який поєднує гарну динаміку та мінімальну витрату пального. Механічна коробка передач працює відмінно, авто їде м’яко та впевнено. По технічній частині взагалі без зауважень — двигун, коробка, ходова у хорошому стані, все обслужене та не потребує вкладень. Кузов доглянутий, салон чистий та охайний. Автомобіль комфортний як для міста, так і для дальніх поїздок. Хороший варіант для тих, хто шукає економне, практичне та надійне авто на кожен день. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення.
Продаю власний автомобіль Останній час авто було за кордоном Авто в ідеальному стані Обслуговувалося на власному сервісі Звоніть обовʼязково домовимось
Авто кожен день на ходу. Стан сів- поїхав. Нещодавно замінено передні амортизатори та пружини, тормозні диски, блок абс, радіатор. Один власник в Україні. Нюанси по кузову видно на фото, торг біля авто. Тільки переоформлення.
Я власник. Привезена з Бельгії. Не бита і не фарбована. 243000 рідного пробігу. Більше інфо по телефону.
Продам власний автомобіль, у використанні більше трьох років. Автомобіль повністю обслужений. Усі масла, фільтра були замінені вчасно. На 252тис було замінено ГРМ, ПОМПА, сайлентблоки передніх ричагів, сайлентблоки балки, передні пильники ,відбійники ,пружини та амортизатори. Крайня заміна масла відбулася на 262тис.км Зараз було замінено тормозні диски, колодки, тяги стабілізатора, втулки стабілізатора, тяга рульова ліва та ліва граната. Автомобіль доглянутий на готовий до використання. Щодня на ходу. Цікавить тільки переоформлення. Площадкам прохання не турбувати(в рекламі не зацікавлений). Торг біля автомобіля
Продаю свого X1, з яким прожили чудові роки. Авто було пригнане зі США з мінімальними пошкодженнями, які попередній господар відновив бездоганно. В Україні в ДТП не була. Сірий металік + чорний шкіряний салон - класична німецька комбінація, яка не набридає і завжди виглядає дорого. Двигун 2.0 turbo (xDrive28i) з повним приводом і 8-ступеневим автоматом - це той випадок, коли натискаєш педаль і просто отримуєш задоволення. Динаміка майже як у спорткара, а витрата по місту цілком адекватна для такого мотору. Мої маршрути на цьому автомобілі на 90% - дім - супермаркет - спортзал. У салоні ніколи не курили, не возили тварин, не їли фастфуд за кермом. Машину реально любили - і вона це віддячувала тим, що жодного разу мене не підвела. По технічній частині: Пробіг 163 892 км. Повне ТО щойно зроблено, можна спокійно везти на будь-яке СТО на діагностику перед покупкою - я навіть наполягаю на цьому, бо приховувати нема чого. Я другий власник в Україні. Бонусом до авто: Два комплекти гуми (літо + зима) - не треба бігати по шиномонтажах і витрачати ще тисячу доларів одразу після покупки. Сів і поїхав у будь-яку пору року. Торг адекватний, біля авто, з реальним покупцем. Локація - Київ, голосіївський район. Машина шукає такого ж дбайливого господаря, як і я. Телефонуйте - і ви зрозумієте все за перші 5 хвилин тест-драйву. Приймається і готівка і кріпто (USDT)
Повний привід. Має різні режими - спорт , офроуд , еко , індівідуал , неормал. Авто в ДТП не було , в рідному окрасі .Рідний пробіг , гарна комплектація . Вчасне обслуговування за регламентом . Два комплекта гуми . Встановлена вебасто. Всі кнопки , функції в авто працюють. Два комплекта ключів. Адаптивний круїз контроль. Система старт- стоп . Без ключовий доступ до 4х дверей . 3х зони клімат контроль . Підрульові лепистки для перемикання швидкості. Асистент : контроль смуг , екстрене гальмування , паркування , "мертві зони" . Адаптивна лед оптика , підігрів сидіння , руля .
Двигун 1.5, газ/бензин, газ вписаний у техпаспорт. Машина не нова, є нюанси по кузову, місцями гнилувата, але загалом стан більш-менш нормальний. Двигун працює добре, заводиться без проблем. Економна по розходу, газ працює добре.
Офіційний автомобіль 2021 року виготовлення. Чисте , прозоре авто . З повною історією . Без ДТП .Встановлена гальмівна система від Ауді RSQ8 перед та зад. Все авто заклеєне плівкою ULTRA SATIN THUNDER GREY. Авто тільки після повного ТО . Завжди вчасно обслуговувалось .Вся історія є у офіціального дилера.Автомобіль ідеальний .Торг мінімальний.
Авто в гарному технічному стані, все працює, масла та фільтра мінялись своєчасно, ГБО також обслуговується кожні 10-15 тис.км.
Продам свою Skoda, я перший власник в Україні, була привезена з Фінляндії з пробігом 303т. На Skoda дилер підтвердив пробіг, є сервісна книга з-за кордону, тут обслужив повністю: заміна комплекту ГРМ, заміна зчеплення та демпфера (оригінал), масло в коробці змінював на Skoda дилер, промивав сажовий фільтр, але все ж його надовго не вистачило, вирізав екологію на 355т. І прошив на 1-й stage, зараз десь 190 к.с. Машина не димить, з форсунками все в порядку, у місті 7,5 розхід, траса до 5л. Коробка DSG 250 мокра працює безпроблемно, перебрана ходова перед і зад повністю, була замінена рульова рейка також на Skoda дилер, комплектація максимальна: круїз-контроль, автосвітло-дощ, мультикермо, підігріви сидінь, підігрів дзеркал, автозатемнення, чорна стеля, поворотна оптика, складання дзеркал, магнітофон Columbus максимальний 12 динаміків Sound system, загалом краще по телефону поспілкуватися розповісти є що, машиною володію майже 3 роки вкладень було багато так що на сьогоднішній день сів і поїхав.
