- 319 тис. км
- Кременчук
- Дизель, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Доброго дня машина в сім?ї більше 4-х років. Машинка в доброму стані. По машині робити нічого нетреба. Машина на класній комплектації. Кого цікавить дзвоніть все розповім.Зимова гума в наявності
Доброго дня машина в сім?ї більше 4-х років. Машинка в доброму стані. По машині робити нічого нетреба. Машина на класній комплектації. Кого цікавить дзвоніть все розповім.Зимова гума в наявності
ТЕЛЕФОНУЙТЕ НА ВОТСАП !!! На мобільний немає зв?язку !!! Автомобіль повністю обслужений . Стан салону ідеальний , як новий , без потертостей , фото не передає ! Обслуговувався на Баварії , тільки замінив масло в коробці на Баварії (30 тис грн ) . Пробіг рідний оригінальний по Баварії . М пакет . Замінив задні стопи на рестайл , поставив оригінальні 1000 євро. Частково в бронеплівці , максимальні сидіння , масаж сидіннь . Чорний потолок , керування жестами , проекція на скло , автоматична парковка , без ключовий доступ , датчик дощу . Обдув сидінь . Встановив кермо рестайлове , повністю нове , також є рідне кермо в ідеальному стані , буде цікавити покажу рідне кермо також . Автомобіль на максимальній комплектації . Стан відмінний . Продаж не терміновий , автомобіль купувався для себе , коштів не жалкував . Встановлено Car Play . Бездоротова зарядка , система іонізації повітря з картриджем у бардачку . Автоматичне дальне світло . Багажник відкривається ногою . Готовий до будь-яких перевірок . Автомобіль ідеальний без пошкоджень. - What’sApp , звонити на вотсап! Автомобіль зимою майже весь час був у гаражі . Автомобіль вартує уваги ! Кілька разів змінював власника через перереєстрацію на родичів !!!!
ВАЗ 21093, 1990р., Експортний варіант, в 90х пригнана з Німетчини і розмитнена, після чого була у одного власника на дальняки не їздила, експлуатувалась по місцю, пробіг 141т.км., кап. ремонт двигуна, декілька років до сьогодні, після цього майже не їздила. Не бита. На кузові сліди іржавини, потребує фарбування, заміни порогів. Стан на ходу. З документами порядок. Повне переоформлення.
Перший власник, пригнана з США для себе, хороша комплектація, гарний стан, ціла безпека, в рідній фарбі.
Продам свою сімейну машину. Машина у дуже хорошому стані. Ніде немає жодної іржі. Знизу повністю оброблена антикор. У ДТП не була, підфарбовувалися задні ліві двері посередині від подряпини, яку не можна було відполірувати. Салон світлий як новий. Дуже економна машинка для свого розміру, що в обслуговуванні, що в ходу, витрати на газ/бензин: місто 15л/13л, траса 12л/10л. У такому стані дуже мало машин. Перекупи будь ласка мимо, пригону машини та майданчиків не потребую. - Заміна масла і фільтрів щорічно. Їздить мало. - Літня гума TOYO. - Зимова гума хороша. Не пригадую марку. Потім гляну. - ТО газу щорічно;
Усім вітання ! Продаю власний автомобіль, перший власник в Україні. Євро навігація , повний автопілот ,sammon , підігрів керма , та усіх сидінь Купував з 14тис пробігу , на 41 тис були замінені мастила у моторах, питань по машині немає , продаж за$ . обмін на MS від 22 р , або bmw x5,GT6,7s, детальні питання по телефону.
Авто працює без зауважень детальна інформація по телефону.На обмін ціна 10.500
Машина купувалась цілой без пошкоджень, нічого не красив і не мазав як зазвичай роблять по авто з США. Він код 1G1FY6S0XP4142127 для перевірки і перегляду фото авто на аукціоні ( вбиваєте він код в пошук і шукаете це авто на аукціоні) . Що робив по машині- встановив металевий захист двигуна, комплект гумових ковриків в салон і в багажник, тонування, добавлена українська та російська мова. Зарядний пристрій в комплекті з авто. Зимова гума в подарунок. Якщо номер не доступний дзвоніть/пишіть у вайбер, телеграм або ватцап.
Авто повністю перевірено та протестовано,жодних помилок,без підкрасів,жоден елемент кузова не знімася,салон також у гарному стані.Без корозії як зверху,так і по низу,абсолютно усі функції працюють.Сервісна історія з підтверджуючими документами.Авто комлектоване тепловим насосом,який трохи економить у зимовий періодГотовий до любих перевірок.Можливо вкластися у витрати 11-12 кВт по місту влітку.
продам срочно свіжопригнана Максимальна комплектація , підбиралось для себе ,але обставини , тому продаеться. обслужена
Авто в гарному стані,всі розхідникі поміняні,з обліку знімається,вся інформація по телефону.Можливий обмін на авто.На обмін дорожче.
Авто в гарному стані. Двигун 1.8, простий чугунний без турбіни і прямого вприску. Звичайний атмосферний на 138 к.с. АКПП гідротрансформаторна, 6 передач.єлектроусілітель руля. Система стабілізації,абс, трекшн контроль, есп, абд. подушки безпеки. Свого часу найбезпечніший авто в своєму класі в США. Кондиціонер, регулювання керма по висоті і вильоту, антивідкат, підтримка при спуску вниз, магнітола з блютуз з'єднаням для розмови,багажник 500 літрів, автоматичне світло,бортова інформаційна система, автоматична яскравість приборки і мабуть ще щось забув.... Замінено новий АКБ,масло в АКПП та ДВС,ремінь ГРМ та генератора,фільтра,тормозні колодки,ходова чудова.Двигун в ідеальному стані. Салон чистий, в авто не палили. Авто був привезений з США з невеликим ДТП та пробігом 64тис.міль.деталі замінили та пофарбували.На даний час авто наїздило 120тис.км.Торг присутній.
Продам свій автомобіль, 2 власника, машина без ДТП, в доброму технічному стані. Продаж тільки з перереєстрацією. Більше деталей в Telegram або Viber! Подивитись можна в м. Львів.
автомобіль купувався на аукціоні в США розібраним, але неушкодженим (є фото як з аукціону так і по процесу доставки), приїхала без заднього бамперу та деяких дрібниць по салону які було придбано та встановлено оригінальні, оригінальний М-пакет, М диски 469 стиль, пакет Shadow line, спортивна АКПП, спортивні сидіння з з поясничною опорою, бічною підтримкою водія та переднього пасажира та з підколінною опорою, оздоблення салону дуб, стеля Антрацит, 4х зонний клімат-контроль, LED фари та протитуманки, проекційний дисплей, Harman Kardon audio, система DVD, система комфортного доступу. Автомобіль повністю перепрошитий під європу, зроблена навігація, проведено ТО, замінено масло всі фільтра, а також перевірено технічний стан Авто.
Доброго дня друзи продаю Volkswagen Pasat b6 275 тисяч родной пробег типир робілос по машини миняли колотки ходова Масло Кастрол 5?40 филтер дачик давлене масла дачик абес колеса зимни машина новей Акумулятор каждій день ходит бес проблем машина хороша и иде Бодро машина дуже хороша с дефекта їес пару рижики цикавить обмин на обмин дороще 6000$
