- 204 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам свого зеленого благородного дракона, 2й власник! 2004 рік, ціленький,гарненький, готовий їхати в далеку даль на повній швидкості. Із останніх корейців на польских збірках, ГУР, кондер, стеклопідімачі, JBL музика, світло LED лінза ПТФ також LED лінзи, ГБО 2 покоління обслужене, хоча я свої 40к кілометрів тільк на 95 бензі гнав, ходова пливе, мотор муркоче, бо це моя ласточка доглянута, колхоза НЕМАЄ, але є не значні мінуси, що легко відремонтувати, а в цілому все доглянуто та охайно, це не той ланос що димить і гримить, це мі лєйнос, іномарка з далеких 2004) та і навіть тоді не у кожного такий був. Якщо чесно все перебрав, що потребувало ремонту, сам машиної більше ніж задоволений і ніколи, не продавби тримав би як рарітет. кажу честно як є приїжайте спробуйте вам сподобається, але не менш 3к, бо є за що, цей кореєць був у щедрих руках, це не засраний ЗАЗ або не до Шеврле, це мій зелений дракон, сів, завів, і погнав) ********** на фото він не напідпролений, і з відбитим куском оригінального бампера від 2004 року, сам був здивований, що є гур кондер і чорні бампера) тож бампер ціна 1.5 гривень, а напідаролете самі як 3й власник, бо він того вартий, це цяцька і вам це скаже кожне СТО! В ціну входить 2 комплекти резини літо/ зима, по одному сезону наїздив, короче шо нова, резина фабричний китай топ. Короче звоніть, кому треба автомобіль а не корито з бюджетного сегменту. Перекупи за 2к$ не кумарьте, продажа тільки з переоформленням, за авто ніяких штрафів і боків немає. Жива, гарна автівочка, ще буде їхать і їхать. Реальному покупцю поміняю зазделегіть бампер і приведу авто в такий стан що наче тільки з автосалону буде, кажу як є.
