- 193 тис. км
- Одеса
- Бензин, 2.49 л.
- Автомат
Продаю власний автомобіль, придбаний та привезений зі США. Робився для себе, а не для перепродажу! Є деякі нюанси по кузову, за потреби можу детальніше показати та надати більш детальні фото цих моментів. По двигуну, ходовій частині та роботі всіх кнопок і систем — все в ідеальному стані, працює справно, без зауважень і нарікань. Додатково встановлено камеру заднього виду, преміальну сигналізацію, безключовий доступ та багато інших опцій для комфортної та приємної експлуатації автомобіля. Готовий до перевірки на будь-якому СТО. Також можливий аргументований торг для реальних покупців!
