- 1 тис. км
- Коростень
- Дизель
- Ручна / Механіка
Продам Урал 375 З лісовим маніпулятором HIAB. Авто повністю нове!! З новим двигуном (потрібна обкатка) , новою резиною, і всім навісним обладнання!! За більш детальною інформацією по телефону.
Капсула часу. Мотоцикл від першого власника в заводській комплектації ( ніякого колхозу!), на рідній резині, рідна фарба. Пробіг мотоцикла 6498км. Все працює, як годинник. Вкладень та ремонту не потребує . Готувався на подарунок поважній людині але війна внесла свої корективи.
Реставрований мотоцикл Урал після 25 років простою. Перед цим був у використанні. Замінено всі сальники в коробці, в задньому мості та передній вилці. Електронне зажиганіє. Все працює. Живий власник по техпаспорту. Знімається з обліку. Є задня передача. Наявний форкоп. Дзвоніть по вацап щодо продажу.
Доброго дня всім Продам лісовоз урал машина кап ремонт повний ремонт та обслуговування всіх агрегатів та вузлів зроблено, рама підсилена по технології з струнами та болтами підсилення, вразливі місця підсилені трійням шаром! Лісова установка епсілон підйом 4 тони все працює справно!
Урал 4320, автомобіль 2002 року, лісовоз сортиментовоз Авто відновлювалося з рами, всі вузли та агрегати Встановлено кран маніпулятор Loglift 120S 2009 р Встановлено двигун ман 0826 турбовий 232 к с Подовжена рама та переміщені задні мости Встановлені тормоза БТР Встановлені посилені гайки чулків Нова платформа та коньки Посилення під кран маніпулятор Нова гідравліка насос (Італія) та розподільник Деталі за тел
Продам в хороші руки мотоцикл Урал М-67-36 під завершення відновлення. Циліндри, поршні, пальці, кільця, підшипники, сальники у двигуні були замінені (декілька років тому, але проект не був завершений, без обкатки). Перебирався редуктор, мінявся демпфер карданну, клапана притерті. Є нові глушники, коліна (коліна від Дніпра, треба переробляти). Коробку також перебирали. Обкатки не було. Всі додаткові питання по телефону.
Урал 650 я власник за техпаспортом. Продаж тільки з переоформленням або через довіреність (на ваш вибір) повністю в робочому стані на укр реєстрації зараз оформлений на мені. Мотоцикл повністю на ходу, доглянутий, гаражне зберігання. Коробка з задньою передачею. Гарна гума. Електрика вся справна. Стоять карби PZ30 (старі карбюратори віддаю). З маленьких нюансів треба синхронізувати карбюратори. Він зараз повністю на ходу! лиш холостий не дуже тримає. З маленького тюнінг стоїть LED підсвітка😅 Думав раніше що вийде за кордон вивезти але не має часу тим займатися. Якщо зацікавило дзвоніть або пишіть. Цікавить обмін на: ендуро,кросс, турист,якийсь,можна з моєю доплатою. ПИШІТЬ НА ВАЙБЕР БО НА РОБОТІ МОЖУ НЕ ПОЧУТИ
Мотоцикл в доброму стані, робився для себе. Двигун запускається без проблем, обслужений; ставилися нові: кольца, прокладки; регулювалися та притиралися клапана, масло не тече, мінялися сальники які потребували заміни, масло і фільтра замінені, повністю фарбувався автомобільною фарбою і ґрунтувався. По документах є тех паспорт. Все на ходу завів і поїхав. Прохання дзвонити або писати дійсно зацікавленим людям на вайбер (у зв?язку з відключеннями світла)
