- 345 тис. км
- Хмельницький
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Автомат
Прадо 4,0 на механике,
Продам Toyota Corolla e12. Авто в хорошому стані . Оригінальний пробіг. Мотор працює добре , масло не бере. Всі вікна рідні. Салон доглянутий не затертий, всі кнопочки працюють. Докладніше телефоном. УВАГА! НОМЕРА АВТО, ЯК НА 1 ФОТОГРАФІЇ!
Вопросы по телефону
Продам легенду. Таота в хорошому стані, мотор після капітального ремонту двс, ходова частина обслужена, АКПП без нарікань, є нюанси по порогах, стоїть хороша музика + САБ телефонуйте все розповім.
Продам авто у відмінному стані, деталі по телефону
Продам власне авто у хорошому стані!!! По мотору зауважень не має масла не бере! Клімат працює суперово нарікань не має. По кузову є пару нюансів присутні на порогах рижики на то є присутній торг біля авто ! Кого цікавить дане авто дзвоніть детальніше розповім що цікавить!!!
Авто повністю вчасно обслувується. Ідеально підійде для сім?ї . Можливий огляд на будь якому сто. Всі деталі за телефоном;.
автомобіль в доброму стані є третій ряд сидінь, накладка заднього бампера, 2 комплекти гуми (літо, зима)
Авто брав для себе,я перший власник в Україні . Повністю спране авто ,війна вносить свої корективи я в ЗСУ з першого дня вторгнення свинособак. Всі подробиці через вайбер
Автомобіль повністю обслужений, і готовий до повноцінної експлуатації. Заміна масла і усіх фільтрів кожні 8-10 тисяч км.
Автомобіль в нормальному стані,їде гарно, нічого не стукає,двигун працює добре,кондиціонер працює,на 306 тисячах було замінено:нові передні пружини, нові диски задні, замінено всі гальмівні колодки разом з ручним гальмом,новий АКБ,замінено масло.В комплекті є ще диски під зимові шини.Додаткова інформація по телефону! БЕЗ ТОРГУ!!! Можливий обмін на живу ниву!
Авто в хорошому стані, по двигуну питань немає, масла не бере їде добре, ланцюг поміняний 11 тис км тому, коробка переключає добре , кузов не гнилий (невеличкі нюанси по бамперах), по техніці все добре, електрика вся справна. Власник! Продаж тільки з переоформлення!
Продам Toyota Yaris 2003 рік. 1,0 бензин. Пробіг 150 тис.
Кому дорого, гортаємо далі! Є ще комплект зимової гуми (стан нової) Hankook з дисками за окрему ціну! На обмін +3000$. Шановні автобізнесмени, цінуйте свій час і Мій, тисячами торгів НІ! Хорошим людям повний бак у подарунок і смачна кава!) Продам обслужений крузак, вкладень не потребує. Сів і поїхав. Деталі по телефону. Максимальна комплектація. Без пневми. Пару тисяч назад зроблено велике ТО. Заміна свічок, котушок запалювання, фільтра, всі масла, ходова, стійки, колодки, сайлентблоки.... Радіатор пічки замінено на новий. Пічка добре гріє, а кондиціонер добре холодить. Авто на новій добротній болотній r18 гумі А/Т, по трасі не гудить. Є ще комплект зимової гуми Hankook, стан нової, на оригінальні титани Toyota r18. Обмін цікавить на крузер 200, Тундру або Лексус 570 з моєю доплатою. На металобрухт, совковський автопром, землю, ділянки, дачі, квартири - ОБМІНУ НЕМАЄ!!!
Надо було зробити роскаксовку и все,так що все добре, а ви думали , вдалих покупок!!! пробувати скинути ціну автоматично йде наліво, ракета гідна і борза, без колгоспу і всякої херні, не просіть скинути вам доп фото якщо не готові, щоб я не просив циган на вас порчу наводити Авто в місті на Таїрово дивитися тільки на Радужному, просити мене під'їхати показати на сто це дарма. дзвоніть я всіх обійняв мої тойотоводи Авто все чітке
