- 178 тис. км
- Вінниця
- Дизель, 1.4 л.
- Робот
Продаю Toyota Yaris 2008 року з двигуном 1.4 D-4D. Технічно у відмінному стані,повністю обслужена,сервісна книжка. Один власник.Пишіть/дзвоніть відповім на всі питання.
Продаю Toyota Yaris 2008 року з двигуном 1.4 D-4D. Технічно у відмінному стані,повністю обслужена,сервісна книжка. Один власник.Пишіть/дзвоніть відповім на всі питання.
Продаю авто, власниця. Авто доглянуте, сервіс проводився вчасно. Вкладень не потребує. Готове до перегляду і продажу.
Продам тойоту ярис 2008 року, у рестайлінгу. Офіційна машина, куплена в Україні, на максимальній комплектації з клімат-контролем, безключовим доступом, кнопкою старт стоп, спорт режимом, лінзованою оптикою та іншим. Встановлено і вписано газ 4 покоління. Обслуговувалася на тойота сервіс, два ключі. Переоформлення! Торг у капота .
TOYOTA Yaris 2008рік, ввезена 2023р з Литви, оригінальний не кручений пробіг, відреставровано та замінено форсунки, замінено мастило та всі фільтра. Дизель 1.4л d4d, заводився в -20° механіка, автономка, стан сів поїхав. не великий торг біля авто. продаж тільки з переоформленням!
Продаю власний автомобіль, який ідеально підходить для міста та подорожей. Головна перевага — ДУЖЕ НИЗЬКА ВИТРАТА ПАЛЬНОГО , що зараз є максимально актуальним. Автомобіль повністю обслужений: двигун працює рівно, ходова частина в порядку, жодних вкладень не потребує. Салон чистий, у машині не палили.
Toyota Yaris 2008 року випуску Двигун об?ємом 1 л (3 циліндри) Механічна коробка 5 передач Авто у гарному технічному стані, жодної помилки, 500 км тому замінювалося мастило, фільтра, свічки Були замінені щітки стартера та замінені усі радіатори. Кондиціонер працює Кузов має незначні сколи, відповідає на свій вік Більш детально по телефону
Продам дуже хороший і економний автомобіль,яким користувалися більше 10 років,можливий обмін на дорожче авто ,на автоматі універсал,кого цікавить ,дзвоніть пишіть .На обмін як у всіх дорожче.
Продам компактний та маневрений автомобіль, який ідеально підходить для міських поїздок. Машина в хорошому технічному стані, повністю обслужена та готова до експлуатації. Рік випуску: 2008 Кузов: Хетчбек (5 дверей) Двигун: Економний розхід палива (близько 6-7 л/100 км у змішаному циклі) Трансмісія: плавний робот Надійність: Легендарна японська якість двигуна та підвіски. Комфорт: Кондиціонер, електросклопідйомники, підсилювач керма. Практичність: Салон-трансформер (задні сидіння соваються, збільшуючи багажник). Стан: Салон чистий, у машині не курили, технічні рідини замінювалися вчасно.
Toyota Yaris 2008 рік Авто в хорошому стані ніяких вкладень не потребує ,все вчасно було замінялось Ніяких зауважень до двигуна і коробки немає Автомат працює дуже добре Підігрів сидінь все працює Замінено сцеплення
В гарному тех.стані, готова до перевірки, використовується виключно для поїздок на роботу. Газ вписаний в Тех.паспорт Два комплекти резини (зима / літо) Ціна без торгу
Нові колеса,акумулятор,задня балка,свічки,потужне світло.Масло і фільтри поміняні. Хороший вигляд і технічний стан.Двигун і коробка працюють добре. Комплект зимових коліс. Ідеальна перша машина для міста.Пробіг з момента купівлі-2тис.км
Авто повністю обслужене. Поміняне ланц ГРМ з розхідниками, гальмівні колодки… (ходова частина автомобіля в гарному стані)
Автомобіль повністю готовий для використання, продаю за сімейними обставинами
Машину 2008 року 21 року було загнано в Україну для особистого користування. з технічної частини нужно смотреть ходовку не критично чтото по мелочам, по внешне есть косяки по задним аркам, царапины на дверях на бампере. доїде в будь-яку точку, заведеться у будь-який мороз. Витрата приємно тішить. Без торга.
Авто доглянуте в гарному стані, вкладень не потребує, в рідній фарбі,два комплекта гуми (зима/літо) за більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону.
Перший власник. Сигналізація з автозапуском керування з пульта. Оригінальний бампер в подарунок
МАШИНА, ЗА ЯКУ НЕ СОРОМНО! Авто у гарному технічному та візуальному стані. Гаражне зберігання. Вчасно проходить ТО. Ходова та двигун - все працює добре. Готові до огляду на будь-якому СТО. Комплект ковриків в салоні (передні+задні). В машині не палили. Дуже приємний червоний колір. Залишились питання - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Авто у моїй родині 3.5 роки. Враження від експлуатації лише позитивні. Найголовніше - дуже економічне. Витрати газу по місту - 8л/100 км. Цифрова панель - взагалі супер. Чомусь і у місті, і по трасі (при нормальній швидкості) розхід практично однаковий. Додатково - комплект зимової гуми (теж на металевих дисках). Обидва комплекти в нормальному стані. Машина має чималий кліренс. Троє дверей - значний плюс для родини із 2-х осіб. Дуже зручно та комфортно сідати і виходити. Дефекти ЛФП видно на фото. За машину не пошкодуєте. Проведено діагностику підвіски. Замінено одну рульову тягу (за рік експлуатації авто) та зроблено розвал.
