- 452 тис. км
- Вишгород
- Газ пропан-бутан / Бензин, 4.7 л.
- Автомат
Детальна інформація по тел
Детальна інформація по тел
Автомобіль в гарному технічному та естетичному стані. Мотор працює гарно, коробка переключає гарно, ходова теж в гарному стані. Салон в гарному стані для своїх років! - Підігрів сидінь - Пам?ять сидінь - Електро регулювання сидінь - Камера заднього огляду - Шкіряні сидіння - Клімат контроль Та багато чого іншого Наш авто майданчик знаходиться в м.Полтава за адресою р-н Левада, проспект Миру
Володію авто 5 років. Використовую як авто вихідного дня (виїзд на природу, сімейні заходи і т.д.) Ніяких поломок (суттєвих не було від слова зовсім) торг при огляді (по телефону за ціною не розмовляю!!!) Приїжджайте домовимося)
Нова резина Journey 35x12,5 готовий до бездоріжжя Блокування заднього моста Лебідка витягне з будь якої ситуації Люстри + експедиційний багажник Проставки на пружинах—підвищений кліренс Сенсорна Android магнітола + рідна музика Авто для тих хто любить справжній OFF-ROAD і пригоди ! Цікавить обмін на PRADO 120
Land Cruiser 90, легендарний автомобіль для тих хто розуміється в активному відпочинку. Повністю готовий до пригод!!!
Машина на повному переоснащені розібрана до гвинтика рама відірвана від кузова. Рама і кузов гарячий цинк. На сьогодні йде ремонт. Сбірка. Ціна 30000 плюс$
Автомобіль в гарному стані без корозії,рама в стані краще за автівки 2008 років,новий акумулятор,нові газові форсунки,нові свічки,нові катушки,після повного ТО всі рідини в усіх вузлах замінили,память сидінь,гідро підвіска люк підігрівом сидінь памʼять сидіння працює ідеально,працює як на газу так і на бензині я другий власник авто все життя було в одній родині
2й власник, вкладено в авто 12т$, Двигун перебраний, нова турбіна, нова гальмівна система, ГРМ замінено на 250 тис.км, Масло в коробці, мостах, роздатці також замінено, третя машина в сім?ї, в ДТП не була, Дуже багато чого зроблено, робився для себе, другий комплект Нової !!! всесизонної резини з дисками, територіально м.Ужгород
TOYOTA LAND CRUISER 100 без гідро підвіски, на торсіонах. Авто використовується щодня. Двигун масло не бере, коробка, роздатка та всі інші системи працюють справно. Зроблена профілактика стартеру та генератору, вся ходова частина повністю справна. Зимова резина на R18 (знос 20 %) також літня резина на рідних R 16 ( знос 50 %). Газова установка обслужена. Є кометичні підкраси відповідно до віку машини. Третій ряд сидінь присутній. Із недоліків : на передніх сидіннях потерта кожа, потіє передня права фара. Замінений радіатор пічки. Авто у мене більше 10 років, багато чого зроблено, кому цікаво - дзвоніть.
