- 329 тис. км
- Харків
- Дизель, 4.5 л.
- Автомат
Машина в моєї власності з 2023 року. Купив ії в Одесі у першого власника в заводському вигляді. Одразу після покупки машина стала в ательє на дообладнення: було встановлено цей обвіс, а саме: передні крила, капот і морда, бампери, задня кришка багажника, фари та туманки, заднє освітлення. Кузов затягнуто в бронеплівку по дах та в районі дверних ручок. Покрита керамікою. По салону: стеля перешита в чорну алькантару, які замовляли з Європи. Сидіння та двері - темна коричнева шкіра, якісна. Весь пластик по салону було перефарбовано або замінено. Візуальному виду в салоні було приділено дуже багато часу та уваги. Шумо та вібро ізоляція наклеєна всюди, окрім арок товстим шаром. Колонки стоять більш сучасні та якісні. Кермо сучасне, всі кнопки працюють. Монітор вертикальний, зручний, вписується в інтерʼєр) Є КарПлей та АндроідАвто. Гарна камера заднього виду, передні та задні парктроніки. Гідропідвіска обслужена, все справно працює. Все життя машина обслуговувалась на офіційних станціях Тойоти! Технічно взагалі немає ніяких питань. Будь-які перевірки та СТО. Є два ключі, два комплекти резини. Рама в чудовому стані, все читається. Дійсно жива, красива двухсотка. Причина продажу - треба проінвестувати в справу. Я можу дуже багато розповідати про цю машину. Краще пишіть або дзвоніть. Це найулюбленіша машина, найнадійніша, найкрасивіша. Той, хто купить - буде задоволен. Якщо звичайного звʼязку немає, дзвоніть на вотсАп
