- 211 тис. км
- Петропавлівка
- Бензин, 2.69 л.
- Автомат
Авто на повному ходу Нова гума
Авто на повному ходу Нова гума
Toyota Fortuner 2007, 3.0 Дизель, Автомат, 4х4. Надійний рамний позашляховик. Рідний світлий шкіряний салон (зараз у чохлах). 7 місць (3-й ряд сидінь віддам у комплекті). Окремий кондиціонер для задніх пасажирів. Якісний CarPlay, камера заднього виду, фаркоп, денні ходові вогні. Ходова частина, мотор та рама в повному порядку. Чесний пробіг
Продаю свою Toyota Fortuner 2008р., 2.7 бензин+газ (балон 86л.). Авто в ідеальному технічному стані, повністю обслужене по двигуну, ходовій,рамі та кузову.Мотор легендарний 2TR-FE- атмосферний, ланцюговий,надійний та не вибагливий. Роздатка та блокування працює та обслужене. Загалом авто готове для любих випробовувань.Хто буде купляти- точно не пошкодує! за додатковими фото авто пишіть в особисті. Торг біля капота-реальному покупцеві піду на зустріч. В комплекті додаю комплект літньої резини. Також можливий обмін на автомобіль (гібрид) рівнозначний або вашою доплатою. Дзвоніть, як що будуть якісь питання. Всім гарних покупок! З німецькими авто прохання не турбувати😉
Розгляну Вашу пропорцию по ціні! Стоіть нова літня резина, додатковий комплект практично нової зимової,один власник,салон після хімчистки ,3ключа,додатковий ряд сидінь в багажник,двигун після капремонту проїхав 30000,професійно переварені і пофарбовані пороги,не бита ,не фарбована,крім дрібного ремонту бамперів,повний привід з блокуваннями,коробка в порядку,їздив по асфальту,блокуваннями не користувався ,під капотом нове газове обладнання
Рамний позашляховик, на повному ходу
Поміняне масло в мостах, коробці, рідини, газ обслужений нові форсунки баракуди, рама ціла оброблена, робоча машина.
Унікальний стан без перебільшень, реально те що на фото. Придбана в Одесі в кінці липня 2009 року жінкою та була у неї в одних руках до жовтня 2024 року. Рамний позашляховик з вражаючою проходимістю, постійний повний привід та поніжайка, два кондиціонера, три ряди сидінь, всі вікна рідні, жодного сколу на бамперах та капоті, ксенон на ближньому світлі фар, двигун бензиновий 2,7 літри самий надійний та невибагливий (не літає, але пре як танк), працює як новий, газ ніколи не стояв та не стоїть, два комплекти резини (зимова майже як нова), стан авто можна побачити та оцінити наяву, ніякого "колхозу" по кузову та салону, два комплекти килимків. Замінено мастило в двигуні та повна (не часткова 3-5 літрів!) заміна мастила в автоматі, разом зі всіма фільтрами (є всі документи з СТО). Можливий обмін на будь-яке авто з меншою витратою пального з моєю чи Вашою доплатою ("якісно відновлені" американські брички не цікаві). Робити будь-що не потрібно від слова ВЗАГАЛІ, сів-поїхав. Вказана ціна - для продажу з невеликим торгом, на обмін - 16500..
Увага продаю японський танк. Це стовідсотковий джип,а не паркетник!!! Двигун дизель 3 літра з АКПП,світло суперове. Це авто для тих кого не лякає бруд,бо "танк" вилізить з будь якої багнюки. Не буду багато писати про відмінності "танка", тому що хто розуміє той пойме. Відкриті для будь яких,але не дурних пропозицій. Усім гарних продаж та не тошнотворних клієнтів. P. S. звісно уступлю на салон!
два комплекти резини на дисках літо, зима, В одній сім'ї з салону. 4.0 газ бензин. Чистий салон Ел. сидіння дорога музика дзеркало з авто затемненням Повний привід з блокуваннями. додаткова лед балка. 3 ключа , круиз-контроль, датчик света. Подогрев сидений и зеркал
