- 214 тис. км
- Крюківщина
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані, новий цеп грм. Пригнана з Німеччини в 2021 році. В ДТП не була, є дрібні дефекти по кузову. Є комплект зимової гуми.
Авто в хорошому стані, новий цеп грм. Пригнана з Німеччини в 2021 році. В ДТП не була, є дрібні дефекти по кузову. Є комплект зимової гуми.
автомобіль в гарному стані, вкладень не потребує, авто для повсякденних поїздок. витрата палива дуже задовільна звертайтесь за номером телефону **********
Продається тойота кололла е120 з одним із самих економічних двигунів , та надзвичайно надійним , машина в технічному стані майже ідеальна по зовнішності є незначні сліди життя , машина батька пройшла за останні 5 років щось біля 5-7 тис ким. їздив тільки в село . В машині працює все , клімат однозонний , безпека ціла . Тут стоять звичайні електроманітні форсунки надійні ремонтопригодні на машині їдеш і не відчуваєш що ти їдешна дизелі . Торг біля капоту , я служу пишіть у вайбер , вацап
гарне , доглянуте,економне авто без ДТП. Все скло рідне .по кузову є одне незначне підфарбування. авто повністю обслужене на 200т. середня витрата палива 5л., що в теперішній час - важливо. є 2 комплекти коліс на ориг.стальних дисках. питання по телефуну.
Автомобіль після ДТП
Відмінний стан двигуна, паливної та кузова. SOL-комплектація. Комфортне, містке та дуже економне авто (траса 4-5л, місто 5-6л). 8 подушок безпеки, клімат-контроль, автономка, антизанос, антибукс, абс, блокування коліс, датчик дощу, підігрів дзеркал, дзеркало антивідблиску, ксенон, двигун на ланцюгу. Двостороння сигналізація. Пробіг чесний. Не битий, Вся машина у рідній фарбі, бампера освіжав.
Автомобіль нещодавно пригнано з німечини і розмитнено , кузов авто в доброму і догляну тому стані , технічно все працює двигун працює чисто рівно , салон чистий доглянутий не потертий , дуже гарна комплектація є все для комфортної і економної їзди , рідний пробіг , автомобіль вартий уваги !!!
Продам Тойоту у відмінному стані.Терміново ,причина продажу виїзд за кордон!!!Рік випуску кінець 2009 р.12міс.!!Авто дуже економне розхід палива радує !машина повністю обслужена ,двигун не кортить не димить,двигун масне не бере.Ходова частина а чудовому стані.Коробка переключає плавно.Кондиціонер працює.Шини літні двох річні.АКБ новий .Салон не порваний не зачуханий.Усі деталі по телефоні!!
В 2022 році авто пригнала з ПольшI для себе. Запчастини змінювалися вчасно, все працює. Сенсорна магнітола. Стоїть нова (2023р) літня резина на дисках та нова (2023р) зимова резина на штампах.
Проблеми по авто відсутні. Документи в порядку. Переоформлення. Всі питання по телефону.
економний,не дорогий в обслуговуванні.Замінено щеплення,ремінь ГРМ з заспокоювачами і зірочками,масло і антифриз
Машина на повному ходу. Вкладень не потребує. Все робив вчасно і ставив оригінальні запчастини. Кожен день у ходу. Машина якість. АБС, електропідйомники на передніх, підігрів дзеркал і заднього скла. Пічка гріє Ташкент. По мотору і КПП питань немає. Багато що замінено. Хто візьме, буде задоволений. Їздить дружина на роботу. Два комплекти гуми, нова проїхали по одному сезону. Усі додаткові питання по телефону ,ВОТСАП или ВАЙБЕРЕ.
Тойота Ауріс. Авто в хорошому стані. Нарікань немає. . .
Продається власний автомобіль. Їздить дружина. Ходова частина в хорошому стані. По двигуну проблем немає. Все вчасно обслуговується. Після покупки була повністю обслужена ходова частина. Замінено щеплення. Замінений актуатор щеплення. Встановлений новий компресор кондиціонера та замінені певні елементи для роботоздатності кондиціонера. Є комплект зимової гуми ( одна зима ). Під час експлуатації при То всі дефекти усовувались. Готові до перевірки. Є дефекти по кузові незначні. ( сколи, подряпини). Встановлена андроїд магнітола з камерою заднього виду та CarPlay. Економний двигун. КПП працює без зауважень. Детальніше за телефоном. Всім вдалих покупок і продажів.
Автомобіль батька , в доглянутому стані , іржі немає зовсім , все працює . Пробіг 299 тис , 5 тис назад робився капітальний ремонт двигуна. Ходова відпрацьовує добре , двигун мастило не бере , зимня резина у подарунок. Розхід палива 4-5л Продаж по причині покупки іншого авто
Всі питання по телефону.
Toyota Corolla універсал 1,4 дизель 2005р,споживання палива 3.5-6 л /100км ,другий власник в Україні.
ВСІ ПИТАННЯ ПО НОМЕРУ
–Продам автомобіль –Доглянутий та збережений стан! –Авто в чудовому технічному та візуальному стані –Гарна комплектація! –Стан сів і поїхав –МОЖЛИВА ДОСТАВКА АВТО ДО КЛІЄНТА! Більше деталей за телефоном
