- 370 тис. км
- Липовець
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Всі питання по телефону
Марковка-обкатка.убивал -не смог.много нада сделать.мой с 2005. Есть детали:автомат,гур,2кондея(нада ставить),вакуум,проводка,лобовуха,двери,диски родные и разварки и тд.кроме двигателя.есть мануал
авто стоїть два роки пробита прокладка гбц, займатися ремонтом немае бажаня і можливості. пішить на вайбер, мобільного зв'язку немае,
Toyota carina 2 1.6 89 рік после капитального ремонта!
Машина на ходу, їзде кожного дня, потребує кузовного ремонту
Автомобіль повністю на ходу. Потребує кузовних робіт. Газ зареєстровано. Передні склопідйомники електричніі, дві подушки безпеки.
Дзвоніть
Продам класну машину в хорошому стані та з переоформленням. Моторчик працює відмінно, витрата маленька, хороша економна машинка. Коробка працює відмінно. Кузов на свої роки в хорошому стані. Ходова в порядку. Салон доглянутий. Електрика працює. Хороша гума. Інші питання по телефону.
продам авто в доброму стані, їде бадьоро, по мотору і кобці питань немає! на ходу щодня, в машині не курили, салон чистий, їздив на роботу і за дитиною до дитячого садка, переоформляється, перевагою цього авто є саме мінімальні затрати палива яка складає 6л\100км більше деталей по телефону
Технічно справна машина, ніколи не підводила, мотор працює рівно, не димить, масло від заміни до заміни максимум 1 літр доливаю. По машині в коло замінені гальмівні дискі та колодки 15 тис тому, замінені свічі, замінена рідина гідро, тормозна,поставлені лед лампи на все освітлення включає противотуманки. Замінено ланцюг грм 40 тис тому, кондиціонер заправлений та працює. Є нюанси по кузову, все на фото. Тільки повне переоформлення
ПРОДАМ АВТО КАМРІ 20,ПО ТЕХНІЦІ В БОЕВОМУ СТАНІ, 2.2 об ем, механіка, ГАЗ БЕНЗИН , ЄКОНОМНЕ ВИТРАТИ ПАЛИВО.АВТО НЕ ГНИЛЕ , ПОРОГИ ПОВАРЕННИ АЛЕ Є МОМЕНТИ ПО КУЗОВУ,ЦАРАПКИ , СКОЛИ , РОКИ БЕРУТЬ СВОЄ .ХОДОВА НЕ СТУКАЄ, ЇДЕ М?ЯКО .ЕЛЕКТРИКА ПРАЦЮЄ, ГАРНА ГУМА І ПОВНОЦІННА ЗОПАСКА .САЛОН ЧИСТИЙ ТА ОХАЙНИЙ.ГАРНА МУЗИКА.ГБО ВПИСАНО В ТЄХ ПАСПОРТ . ПЕРЕОФОРМЛЕНИЕ . ТОРГ … ТОРГ….. Р.SПерекупы мимо за 2000 не отдам ….
Продаю дуже надійний автомобіль,справжній еталон японського пвтопрому, володію 3 роки ,ні разу не підводила мене ,простий та надійний атмосферний двигун 2.0л дуже надійний ,автомобіль простий ,надійний і недорогий в обслуговуванні,є нюанси по косметиці а так на впевненому ходу і вкладень не потребує,їжджу кожного дня
Toyota Corolla 89 року з двигуном 1.6 4A-GE (свап, раніше був двигун 1.3) Окрім того, що встановлений двигун 4a-ge redtop 16v, також є: -койловери по колу -обвіс -передні сидіння від е36 рекаро -дискові гальма -диски з проставками -вихлоп (звук дуже приємний) Ніякого комфорту звісно в цій машині немає, кондиціонера також немає, шумно при цьому гарно рулиться, гарно їде, двигуна вистачає з головою Є проблеми з електрикою, є проблеми по лакофарбовому покриттю (фарбована дуже погано). Двигун переобраний 4 місяці тому в Jpoint (Одеса) Машина на повному ходу, але все ж треба розуміти що в даний час вона більше корч, ніж повноцінний автомобіль. Після капітального ремонту двигуна вже відкатав більше 4к по країні, без питань. Є торг, обмін не цікавить
Авто на ходу , технічно в гарному стані , газ вписаний
Машина в технічному хорошому стані! Всі витратні матеріали та рідини замінювалися вчасно. Диски R16 та нова всесезонна гума. Рідний пробіг. Двигун працює рівно — масло не бере, не димить. Влітку була повністю відреставрована рульова рейка, замінено зчеплення, відремонтовано ходову частину та почищена система охолодження. Продаж у зв'язку з придбанням свіжішої Toyota Corolla.
Машина на повному ходу, стан гарний, не гнила ! Всі питання по телефону Звонити тільки на номер цей ********** (95) 409 13 40
Авто напоаному ходу сів і поїхав
Продам свою короллу. Всі питання по телефону.
