- 191 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.6 л.
- Робот
Авто в гарному стані, всі питання по телефону, власник моя мати все обслуговано.
Авто в гарному стані, всі питання по телефону, власник моя мати все обслуговано.
Номер телефону телеграмм /вайбер /ватсап **********пʼять девʼять До вашої уваги надійне авто Тойота 2011 року на двигуні 1.3 Авто з самого початку (з салона в одній сімʼї) Перейшла від тата до сина Машиної піклувалися ,обслуговування було на сервісі Тойота Є газ ,працює гарно Витрата пального 7 змішаної їзди на газу Без ДТП але міняне лобове скло (прилетів камінець ) Технічно все супер Є зауваження по лакофарбовому,бо це проблема всіх тойот білого кольору цих років випуску Бажано би покрасити капот ,є невеликі сколи ,на пересування ніяк не впливають Зараз машина знаходиться у Варшаві ,якщо буде зацікавленість можемо домовитись про перегін до найближчого міста Україні ,якщо є можливість приїздіть ви
Авто в доброму стані, вкладень не потребує, в авто шкіряний салон та магнітола teyes на андроїді з голосовим управлінням. Обмін не цікавить. Нюанси на бамперах видно на фото. Більш детальна інформація за телефоном.
Автомобіль у доглянутому стані, обслуговувався на офіційному сервісі Тойота. Чеки всі присутні. Пробіг рідний, перевірка за він-кодом. Авто без аварій. В наявності два комплекти резини Мішелін. Хто розуміється на авто, побачить це при огляді.
Продам своє авто, стан відмінний, зимова гума на сталевих дисках, літня на литих, всі питання по телефону (вайбер телеграм)
Один власник із салону, бережне ставлення, вчасний догляд на СТО. Авто у чудовому стані, без будь-яких технічних несправностей. Невеликі потертості заднього бамперу. З авто готовой віддати зимову і літню резину у хорошому стані. Куплений нещодавно новий акамулятор, нові коврики Eva. Весь час авто експлуатувалось із авточохлами, сидіння в ідеальному стані.
ціна 🔥 Авто в хорошому стані. Всі деталі по тел.
Продам власний автомобіль. Авто без ДТП вся в рідній фарбі. Другий власник. Рідний пробіг. В авто встановлено ГБО 4 покоління. Авто повністю обслужене. Регулярно проводиться заміна масла/фільтрів. По ходовій нічого робити не потрібно. Регламентні роботи виконано вчасно (замінено ремінь ГРМ, щеплення) Готовий до будь яких перевірок. Будете задоволені автомобілем. В авто є тонування заднього ряду, кондиціонер, електро складання дзеркал, підігрів передніх сидінь. Обігрів заднього скла. Встановленно велика мультимедіа Android auto/car play.
Автомобіль в гарному стані, без капіталовкладень. На питання відповім по телефону. Другий власник По страховому випадку світить, просто закінчилась страховка.
Продам свое авто, у гарному стані, с пробігом 217 тис.км. ржи нема, днище без подряпень усе ціле, короба усі цілі без вмятень, 2 комплекта гуми, на літих дісках, сервісна книжка с веденням дневника про заміну запчастин та 3 комплекти рідних ключей, у рідній фарбі, у дтп та автокатострафах не була, газ не стояв, расход палива 7.5 літрів, всі питання по телефону, можливий обмін з моею доплатою
Авто в хорошому стані. Встановлено і вписано в техпаспорт гбо 4 покоління, машина создана для газової установки, 6.5-7 л.газу на 100 км траса, місто 8.5-9л. По мотору питань нема,масла не бере, оброблено дно, пороги багажник двері від ржи , за готівку торг, деталі по телефону.
чудове та надійне авто, все працює!
