- 250 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.79 л.
- Автомат
2006 рік автомат (не робот) нова гума. обслужена. ходова зроблена. вкладень не потребує. камера заднього ходу. 250 рідного пробігу в одних руках 10 років торг невеликий
2006 рік автомат (не робот) нова гума. обслужена. ходова зроблена. вкладень не потребує. камера заднього ходу. 250 рідного пробігу в одних руках 10 років торг невеликий
Авто в гарному стані .Є нюанси по кузову,поліз лак.
Автомобілем користувався по сімейним справам, дім-робота. Заздалегідь все обслуговувалося. Все працює, кондиціонер, пічка, обігрів дзеркал та заднього скла. 7 місць. Клімат контроль. Двигун працює без нарікань. Також, є в наявності діски, колодки, захист для дисків. Автомобіль продається з тим що, придбали новий. Повне переоформлення ! Звертатись ********** Аліна
Надійний та економний седан на автоматі. Авто в хорошому технічному стані, комфортне для міста та траси. Двигун 1.8 бензин працює рівно, коробка автомат перемикає плавно. ? Двигун 1.8 бензин ? Автоматична коробка передач ? Комфортний та просторий салон ? Кондиціонер ? Електросклопідйомники ? Надійне та недороге в обслуговуванні авто Автомобіль доглянутий, їде м’яко та впевнено. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Готова до будь-яких перевірок/ Більш детально на всі питання відповість менеджер Фізільченко Денис Подивитися авто можно за адресою: пр.Центральний 110 Додаткові послуги автосалону: - обмін (Trade-in) - кредитування (Лізинг) - викуп Вашого авто - прийом авто на комісію
Продам авто !двигун 1,8 на справжньому АВТОМАТІ!!!бежевий велюровий салон!!!магнітофон з блютуз і камерою заднього виду,КОНДИЦІОНЕР ПРАЦЮЄ!!!авто на свої роки в хорошому стані,задній бампер потребує уваги,відмінний варіант як перша машина для дівчат,великі дзеркала хороша оглядовість,дуже маневренне і зручне для паркувань!читаємо уважно-ДОПОМОГА В ПРОДАЖІ НЕ ПОТРІБНА ,ОБМІН НЕ ЦІКАВИТЬ,НА ПЛОЩАДКИ НЕ СТАВЛЮ!!! Тільки повне переоформлення!!!
Автомобіль після ДТП . Двигун і коробка цілі . Безпека ціла . Додаткові питання за телефоном .
Продам власне сімейне авто. На свої роки в гарному стані. Є зимова гума на чорних титанових дисках( майже нова). Також є фаркоп, але не користувалися( навіть немає розетки). Автомат працює чудово. Всі інші питання по телефону.
Продаю авто TOYOTA в робочому стані, їжджу кожен день. За детальнішою інформацією дзвоніть за мобільним телефоном або на вайбер.
Торг можливий ВИКЛЮЧНО БІЛЯ АВТОМОБІЛЯ, не витрачайте час на дурні дзвінки та повідомлення. Потужний японський седан. Старий, покоцаний але їде і буде їхати ще довго. Автомат (класичний 4ст, безсмертний), кондиціонер (потрібна заміна компресора), нові свічки, тормоза в круг, нові передні стойки та пружини, в подарунок задні нові пружини та ремінь генератора. По машині зроблено багато і своїми руками. Салон збережений, руль миші поїли трохи. Другий власник, рідний пробіг, ГБО ніколи не стояло. Великий багажник, дійсно великий як для седана. Стан кузова на скорость не впливає.
Продам легендарную машинку 120 королла американка. 1.8. Газ бензин. С самой лучшей коробкой и движком. Прослужит ещё долгие долгие годы. Продажа с переоформлением.
Авто в гарному технічному стані. Двигун працює без зауважень, коробка перемикається без зауважень,обслуговувалась вчасно. По кузову є незначні нюанси. Резина зима нова 2025 року. Більш детально по телефону. Автобізнесмени прохання не турбувати.
