- 260 тис. км
- Лубни
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.4 л.
- Автомат
Авто в гарному стані, моторчик працює ідеально, встановлено газове обладнання 4-го покоління, нова зимова гума, ходовочка вся збита, електрика вся по авто працює, встановлений гарний магнітофон з камерою заднього виду та CarPlay. Кого зацікавило авто телефонуйте!!!
Авто в класному стані Нюанси по бамперах видно на фото В комплекті є хороша зимова ризина на дисках За деталями телефонуйте
2 підфарбування! Вся інша інформація в телефонному режимі! bi led фари! 3 ключі!
Продам авто у збереженому стані,все працює детальна інформація за телефоном)
У продажу легендарний автомобіль. За весь час всього 2 власника, По машині відомо абсолютно все. Встановлена роспорка для поліпшення керування. Фарбувалась лише косметично, без шпаклі, пів авто ще в рідній фарбі. Присутні невеликі сколи як і на всіх чорних авто, без цього нікуди. Встановленні Bi-LED модулі у фарах, дуже дорогі, одні з найкращих на ринку, світлять краще багатьох нових авто. По салону : Вічний світлий велюр, в хорошому стані, руль перешитий, стоїть мультимедіа Teyes, з FHD камерою заднього огляду. Додатково встановленні динаміки JBL в передніх дверях, грають класно. Частина пластику замінена на чорний, в додаток віддам рідні сірі деталі та рідну приборну панель. Встановлений газ 4-го покоління, обслуговуваний. Використовую як резервний бак, їзджу на бензині. Є 2 комалекта килимків. Можно ще багато писати, але краще дзвоніть та питайте. Присутній торг.
Автомобілем володію 2 роки 3 власник в Україні Мотор і коробка працює на 5+ Авто до продажу не готувалось і готувати не збираюсь, так як 18 років . Пригнане було зі штатів з пошкодження . І так , як їй 18 років то звичайно пошкодження ЛФП - Є! Подряпини , сколи. На їзду це не впливає і майбутньому власнику буду показувати і розказувати все , як є . А не витрачати час на шпаклівку і фарбування , все одно приїдуть мега експерти з приборами і будуть тикать пальцями , шпаклівка , фарба і так далі…. Це Тойота - працює шикарно двигун і акпп.На свої роки салон не зачуханий , хоч і світлий велюр. В авто не курили. За два роки володіння дуже задоволений . Вся додаткова комплектація від попередніх власників.Також на дане авто , встановлений радіатор акпп першим власником так, як в двигунах 3.5 до 2008 року страждали акпп від перегріву на ті 277л.с котрі в ній є.Всі додаткові питання по телефону.Авто варте уваги.
Продам автомобіль в нормальному стані. Мотор та коробка працюють добре. Двигун працює на газу і на бензині. Коробка не пинає. По кузову виглядає гарно, але є косметичні нюанси як для авто таких років. По автомобілю все працює. Кондиціонер працює. Я власник, тільки переоформлення або договір купівлі продажу. Можлива доставка по домовленості. Торг біля капоту.
Сімейний автомобіль. Користувались понад 10 років. Встановлене ГБО Блокіратор коробки передач. Без торгу.
Продам автомобіль у гарному стані. Всі деталі по телефону.
Трішки потрібно позайматися кузовом,мотор працює чітко,автомат взагалі супер...
Продам своє авто, у власності рік. Двигун контрактний з авто яке обслуговувалося на Toyota . Коробка стоїть з Lexus, з радіатором охолодження. Фари леди, музика саб, підсилювач та андроїд магнітофон. Зимня резина нова Диски стоять 17. По двигуну та коробці питань немає, ходова ціла. Треба займатись кузовом, поліровка, на арках появились рижики, на копоті та бампері є сколи від малих камінців, бо їздила на трасі. Пробіг на авто вказаний згідно пробігу двигуна який був замінений!! Особисто я не мотав!! Пишіть або дзвоніть, відповім вам на ваші запитання
АКПП повністю реставрована з гарантією на рік ціна реставрації 2200,авто на ходу кожного дня.
Автомобіль обслужений повністю , вкладень не потребує , по авто 2 косметичні під краси без шпаклівки , автомобіль обезшумлений . Авто в сім?ї майже 4 роки , обслуговувався завжди вчасно , 2 комплекти ключів , авто офіційне купувалось в Україні не при гонка не Америка , без корозії та ржавяини . Двигун працює як часи коробка перемикає плавно без ривків та пинків . Пробіг рідний 100% Можем провірити на будь якому сто Хто купить буде задоволений .
Автомобиль полностью на ходу,сел и поехал.Зимняя резина почти новая, в придачу. Реальному покупателю торг.Двигатель и АКПП работают безупречно,по ходовой проблем нет. .
Автомобіль у хорошому стані, доглянутий та повністю на ходу. Двигун працює відмінно, ходова без зауважень. Вкладень не потребує, сів і поїхав. Документи в порядку. Якщо не відповідаю пишіть вацап вайбер **********
Продам власне авто в гарному стані. Двигун,коробка,салон в хорошому стані. Масла та фільтра мінялись вчасно. Двух-зоний клімат контроль працює без нарікань. Встановлений газ.
Офіційна Toyota Camry 2007 року. Авто в рідній фарбі, з 1 локалним підкрасом. Автомобіль продається від власника, в гарному стані. Останнє пройдене ТО на 200 тис. км. (Заміна мастил ДВЗ, усіх фільтрів, на 180 тис.км. мастила в АКПП). Запрошуємо Вас на тест драйв данного авто в будь-який зручний час для Вас. Також пропонуємо вам купівлю у кредит з щомісячним платежем 11 212 грн. або обмін на ваше авто. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном або пишіть нам: у чаті AutoRia, Viber або Telegram. Гарна комплектація: • Протитуманні фари • Омивач фар • Шкіряний салон • Ел. привід сидінь • Підігрів сидінь • Оздоблення салону деревом • Розширений бортовий комп'ютер • Великий мультимедійний монітор • 2-х зонний клімат контроль • Мультимедійне кермо • Круїз-контроль • Датчики світла та дощу • Ел. привід дзеркал зі складанням • Парктроніки • AUX • USB • Bluetooth • Встановлено ГБО Ми можемо запропонувати: - Trade-In/ОБМІН - Кредит або лізинг - Супровід переоформлення в СЦ МВС - Доставка у будь-який регіон України - Професійний підбір автомобілів - Різна форма оплати (готівковий, безготівковий, криптовалюта)
