- 224 тис. км
- Павлоград
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.4 л.
- Автомат
Продам своє авто, я власник, помилок нема, окрім помилки шин. Каталізатор вирізан вже мною, перешита на євро 2, тож помилок не буде. Машину брав у своєї тітки, машина у сім'ї давненько. Замінив дмрв, свічки, газовий редуктор, лямбду зонд. У січні було пройдено ТО. Гума зима і літо, зима взагалі нова, але росава, пройшла 2 т. км. Продаю у зв'язку з тим, що хочу вже у кузові 50, наступну модель.
