- 450 тис. км
- Южне (Південне)
- Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в робочому стані, все справне , клімат працює,зробив щеплення ,масло тоета,кузов потрібно красити во стольному все добре.
Авто від власника. Не перекуп. +літня гума на титанових дисках.
Продам дуже стильний і вінтажний автомобіль. Еталон надійності та комфорту нульових років, легендарна Toyota Camry 20. На повному бойовому ходу. Під капотом оснащена надійним 2.2 бензиновим двигуном. Новий ремінь ГРМ, масло та фільтр. Замінені всі прокладки, сальники, течі немає. Працює адекватно. Встановлено і вписано ГАЗ 4-го покоління. Механічна коробка передач, працює адекватно. Нове зчеплення. Ходова частина в нормі. Замінена задня балка, амортизатори та важелі. Дуже енергоємна, м'яка в ходу по наших дорогах. Якісний та затишний салон, просторий та комфортний. У машині не курять. Просторий багажний відсік. Кузов у нормальному стані, є рижики на задніх арках, подряпини та цятки. Роки беруть своє. Ел. склопідйомники 4шт. Ел. регулювання дзеркал. Магнітола . Встановлено ксенон . Робочий клімат . Три ключі. Сигналізація. Тонування в коло. Масивні легкосплавні диски R15 у парі з відмінною гумою CONTINENTAL. З документами повний порядок. На смотрини НЕ ВИЇЗЖАЮ ! Більш детальна інформація за тел.
Авто в гарному стані на свої роки,останні 9 років в одних руках. Телефонуйте ,розповім більш детальніше.
Авто на твердому ході. Обмен на лиф
Стан авто як на фото, переконлива прохання перекупникам не турбувати. Продаж НЕ ТЕРМІНОВИЙ. Усі питання по телефону.
Машина добра сів і поїхав, 10 город 8 траса, комфортна, масло не їсть і не їла, в доброму стані для своїх років, 3 власник, є невеликий момент по задку на фото видно, підсвітка салону, печка дує, кондиціонер працює, невеликий торг, зимова гума, лед фари і нова сигналізація.
Вашій увазі продається японський бізнес клас тойота камри двацатка. По авто косяки по кузову видно на фото дно ціленьке проблема тіки з порогом більше гнилі німа. Мотор коробка ходова в нормальному стані критичних вкладень не потребує сів і катайся. Двигун 2.2 газ бензин працює шо на газу шо на бензині тут питань немає газ вписаний в тп. Музичка грає дай боже сенсорна магнітола усілітєль. Звязок з власником є можна переоформить. Якшо купите не пожалієте приїжайте дивіться поторгуємся.
Авто зі мною більше року, кожен день на ходу. Придбано як перше авто для вдосконалення навичок їзди. Жодного разу не підвів. Добре йде по трасі. Мотор, коробка без нарікань. Міняла світло, ГРМ, патрубки, ремонт ходової. Проставки для збільшення кліренсу. Охайний салон.
У хорошому стані, по кузову нічого робити не потрібно, стоїть газ.
Для своїх років авто в нормальному стані, всі нюанси на фото, питання по телефону
Авто на ходу, замінено задні та передні стійки, колодки ручного тормоза та троси, замінено масло та фільтра нюанси по лако-фарбі на фото
Автомобіль в дуже гарному доглянутому стані. Виконувались кузовні роботи в області «хворих» місць - задні косинки порогів, в інших місцях рідна фарба. З нюансів по кузову - на капоті та даху вигорів лак. Підвіска перебрана півтора роки тому разом з гальмівною системою, в Грудні цього року була заміна прокладки ГБЦ, радіатора пічки салону. Клімат працює справно, салон в гарному стані. Готова до перевірок. Допомога автобізнесменів не цікавить, майданчиків також. Торг можливий під час очного огляду авто
Американка , повна комплектація .Є візуальні недоліки та сліди експлуатації( що видно на відео) , у технічному плані все супер.Основний робочий транспорт грузовий , а це була машина «вихідного дня», тому все зроблено для себе на совість. По всім питанням і за додатковими фото звертайтесь за номером телефону . Відповідаю в вайбер і телеграм . Можна підʼїхати подивитись, знаходимось в с.Нерубайське
Автомобіль 14 років в одній сім'ї. Максимальна комплектація . Не давно було зроблено ходову частину,також замінено рульову рейку(нова). Всі масла замінювались по регламенту. Більш детально розповім по телефону. Торг
