- 360 тис. км
- Одеса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Авто вложений не требует. Детали по телефону.
Авто вложений не требует. Детали по телефону.
Надійне авто, корозія відсутня, є сколи по передку ( каміння с під попуток нікого не шкодує). Все працює, кондиціонер заправлений, ближній ксенон, дальній звичайний, автомат працює без нарікань, влітку була апаратна заміна масла, масло в двигуні тільки поміняно, літо на оригінальних титанах в комплекті, зима на машині, гарна музика, салон велюр, газ вписаний, балон на 40 л під запаску, стан сів поїхав, переоформлення.
Авто в гарному стані, на ходу сів і поїхав
Продам своє авто, Америка пробиг 196 тис. міль, авто на свої рока в гарному стані, корозії не має взагалі. Встановлено ГБО. По машині багато чого зроблено, (з останнього замінено ремінь ГРМ, помпа, термостат, радіатор охолодження, радіатор пічки, та інше) недоліки на фото. Продаж не терміновий, посередникам прохання не турбувати.
Авто в доброму станi,ГБО вписане в тех.п.,власник по док.
Авто повністю на ходу, їздить кожного дня. Всі питання по телефону. Любе переоформлення. Газ вписаний в техпаспорт.
Продам власний автомобіль, у користуванні більше 5 років. Стан авто сів поїхав. Є зауваження по кузову. Встановленно ГБО 4 покоління,вписано у свідоцтво про реєстрацію. 2 комплект.гуми. Більш детальна інформація по телефону.
ДОБРОГО ДНЯ АВТО ПІД РОЗБІР,ШРОТ?? Кому потрібно запчастини до Тойоти V20 В наявності багато хороших мотор коробка в дуже гарному стані навісне теж по кузову питайся в ПП
Газ вписано,доки в порядку,мотор коробка в нормі,царапини сколи,тріщина на лобовому.
технічно справне авто.газ/бензин,газ вписаний.нова літня гума,новий акумулятор,є комплект зимової гуми,гарна музика.проблема з ЛКП.торг біля авто.
Toyota Camry (XV20) 2000р. На свої роки автомобіль у гарному стані. Надійний та комфортний седан. Двигун 2.2 працює добре як на бензині, так і на газу. Автомобіль використовувався тільки в суху та теплу погоду так як на ньому їздила жінка, засніжених доріг автомобіль не бачив, та використовувався як другий автомобіль в сім'ї, символічний торг біля авто на каву
Машина після капітального ремонту двигуна, розточування блоку нові поршні, вкладиші, розточування колінвала, відшліфували голову нові сальники клапанів прокладка під ГБЦ, ремонт генератора і стартера одразу ж, повністю новий комплект ГРМ і свічки, вона ще на обкатанні їде дуже бадьоро працює рівно, також заміна нової гофри на вихлопній трубі, Газ не вписаний але стоїть і працює відмінно, коробка автомат мінялася рік тому на контрактну працює м'яко не пинає і не затягує, нове масло і фільтр, в моторі теж нове масло і антифриз, по ходовій теж дуже багато чого мінялося з останнього заміна задньої балки з тягами на б.у Японії в ідеальному стані, це болячка Камрі хто знає той зрозуміє, гума нова, зроблено розвал сходження, також заміна задніх ступиць разом з підшибниками, колодки мінялися 2 роки тому ще є, акумулятор новий куплений влітку, сигналізація працює, також заміна стійка багажника, продаж не спішний в машину вкладено дуже багато грошей і часу, кому потрібна господарська машина яка буде їздити ще дуже довго без вкладень то вам сюди, машина практично стоїть їздить дуже мало по цьому вирішили продати можливий обмін на малолітражку для жінки бажано на автоматі!Всім удачних покупок і продажів!Цена 3500$,не большой торг приветствую)В объявлении цена указана меньше так как не могу изменить цену выбивает какую то ошибку!
є нюанси по ЛКП, технічно все працює, Електросклопідйомник, пічка, кондиціонер, газ/бензин. свіже масло, новий радіатор, замінено ремінь ГРМ, ролики. замінено гальмівні колодки перед/зад
Авто на ходу, замінено задні та передні стійки, колодки ручного тормоза та троси, замінено масло та фільтра нюанси по лако-фарбі на фото
Автомобіль в дуже гарному доглянутому стані. Виконувались кузовні роботи в області «хворих» місць - задні косинки порогів, в інших місцях рідна фарба. З нюансів по кузову - на капоті та даху вигорів лак. Підвіска перебрана півтора роки тому разом з гальмівною системою, в Грудні цього року була заміна прокладки ГБЦ, радіатора пічки салону. Клімат працює справно, салон в гарному стані. Готова до перевірок. Допомога автобізнесменів не цікавить, майданчиків також. Торг можливий під час очного огляду авто
Американка , повна комплектація .Є візуальні недоліки та сліди експлуатації( що видно на відео) , у технічному плані все супер.Основний робочий транспорт грузовий , а це була машина «вихідного дня», тому все зроблено для себе на совість. По всім питанням і за додатковими фото звертайтесь за номером телефону . Відповідаю в вайбер і телеграм . Можна підʼїхати подивитись, знаходимось в с.Нерубайське
