- 148 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 2.36 л.
- Автомат
Володію цим авто 3 роки. у 2008 р. його привезли в Україну новим. стан машини -"у розквіті сил"! комфортний, надійний, м'який у ходу. встановлено дороге гбо. тонування якісною плівкою по колу, кондиціонер справляється відмінно. що я зробив - поміняв усі подушки двигуна оригінал, обробив днище, з останнім з двигуна зробив то акпп в Дискавери (сказали машина вогонь), поставив дорогі лед лампи і відреставрував фари, по ходовій міняв стійки стабілізатора і праву піввісь. машина радує, користуюся акуратно, то завжди вчасно. то як хвалять сороківку - чиста правда! дзвоніть, поділюся враженнями і домовимося.
