- 292 тис. км
- Одеса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 3 л.
- Автомат
Автомобіль в користувані більше двох років в одніх руках. Була повна капіталка двигуна пройшла після неї 40 тис км. Ремінь ГРМ новий, Масло в коробці та двигуні теж. Повністю замінена вся ходова в процесі експлуатації , нові свічки, нові котушки, новий паливний насос. Оптика лінзи + Лед , працює омивач фар, датчик дощу, та датчик світла, робочий підігрів сидінь, є задня камера. Сигналізація Старлайн є можливість віддаленого запуску автомобіля. Кондиціонер та клімат за два роки ніразу не заправлявся , морозить дуже добре. Я власник. Машина надійна ніколи не підводила . З нюанів поліз лак по криші та почала вздуватись ліва арка. ГБО вписане , але близько року тільки на бензині їжу
