- 207 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 3.96 л.
- Автомат
Авто в гарному стані,перший власник,повністю в рідному окрасі ,без жодних підкрасів.
Авто в гарному стані,перший власник,повністю в рідному окрасі ,без жодних підкрасів.
Відмінний гібрид. Один господар. Мінімальні пошкодження та пробіг по Україні. Деталі по телефону.vin-код соответствует
Авто повністю в гарному стані ,один власник Мінімальний торг біля капоту ,повне переоформлення.
Автомобіль в чудовому стані. В Америці були незначні пошкодження, все зроблено дуже добре. Безпека ціла не спрацювала. Машина повністю обслужена.
В продажі надійна тойота, в гарному збереженому стані. Без ключовий доступ, старт/ стоп, два ключі. Надійний 2.4 двигун, працює без зауважень як на бензині так і на газу, газ вписаний. В машині є все необхідне для комфортної їзди. Зроблено то, перебрали ходову, заміна опор, саленблоків, підвісного, лямдазонд, втулки стабілізатора. Авто повністю ціле без дтп, без рижиків, без гнилі. Гарний торг при огляді.
Чекає першого власника в Україні. Без пробігу по Україні. Поставили на облік. В ТАКСІ НЕ БУЛА! В машині є усе необхідне на сьогодні:клімат,режими їзди й так далі. Дуже надійне та єкономічне авто. Усі деталі за телефоном або на місці. Торг біля авто. Вам треба тільки зробити т.о. як 1 власнику. Технічно все норм.
Продаю авто жінки, машина пригнана 2022 один хазяїн для дівчини ідеальний варіант. Всі запитання по телефону
Продаю. У нормальному стані. щодня в ходу. у повній комплектації. Кондиціонер заправлений і працює. Мотор повністю обслужений. Більше фото та відео за запитом. Цінність авто адекватно щоб не писали гадості. Торг реальним на місці.
Toyota Corolla 2010 Двигун 1.33л 6 - ступенева механічна коробка передач Пробіг 372500км Авто в гарному стані, вкладень не потребує. Економний розхід палива. В машині не курили, салон охайний. До двигуна та коробки зауважень немає, все працює як треба. ГБО вписане в техпаспорт. 2 комплекти шин. Нещодавно замінені масло та всі фільтри, проведена діагностика ходової
Авто спеціалізоване, для навчання водінню. При переоформленні можливо зняття відмітки, та обладнання. Двигун робився на 300тис. По кузову та ходовій потрібні роботи. Авто на ходу.
Тойота венза в білому кольорі . Обслуговувалася на Тойота , сервісна книжка . Нова літня гума . Не бита і не фарбована . Третя переєстрація була в сімʼї, по факту 2 власника . Якщо не на звʼязку пишіть на вайбер
Обмін на авто на автоматі
Toyota, чудовий стан, повністю обслужена Автомобіль у дуже хорошому технічному та візуальному стані. Обслуговувався виключно на офіційному сервісі Toyota, є підтверджена історія ТО. Машина була в експлуатації дівчина, акуратна їзда. По кузову: фарбувалася лише одна деталь — передній бампер (косметика), решта кузова в заводському забарвленні. ✨ 2 тижні тому автомобіль пройшов повне професійне полірування та покритий керамікою — відмінний блиск, захист ЛКП, виглядає як з вітрини. Технічно цілком справна — сів та поїхав, вкладень не вимагає. Двигун, коробка, ходова частина без нарікань. Салон чистий, доглянутий без сторонніх запахів. 📌 Чисті документи 📌 Рідний пробіг 📌 Регулярне обслуговування 📌 Гаражне зберігання Авто доглянуте, за машину не соромно. Готовий до перевірок на будь-якому СТО.
Сімейне авто в гарному стані весь в рідній фарбі) проведене велике т о замінені мастила -мотора,коробки ,по кругу усі стойки , тормозні діски з колодками, заміна хрестовин із балансуванням карданного вала. Все працює
продам toyota celica машина робилася для себе шкіряний салон хороша музика диски ходова вся зроблена мотор теж в пристойному стані але треба де-не-де прикласти руки зовсім по дрібниці деталі по телефону
Авто в хорошому стані, знаходиться в Австрії з 2022 року, я другий господар, у мене авто вже 14 років, все, що потрібно було, все замінювалося і ремонтувалося вчасно та якісно, зараз по машині, крім ремонту дрібних кузовних нюансів, нічого робити не потрібно, сів і їздиш. Коробка працює ідеально, нещодавно обслуговувалася. Двигун від заміни до заміни масло не бере. Останні п'ять років їздить тільки на бензині, хоча газ стоїть дорогий Лэндірензо (просто в Австрії газ коштує як бензин, немає сенсу). Вся оптика відполірована і в захисній плівці, як нова. Стоїть Андройд система з камерою заднього виду, не найдешевша, ставили для себе, з JBL колонками відмінно звучить. Усі питання по телефону. Три ключі. Можна пригнати в Україну.
