- 249 тис. км
- Київ
- Електро
- Автомат
По авто все робилось якісно , завжди авто перевірялось діагностикою так як це електро авто , для того щоб в майбутньому не було сюрпризів, у авто критичних ударів не було з Америки, на фото це видно, на задній правій дверці на ребрі жорсткості видно легку в м?ятину , більше по кузову нічого нема , еще по римонту було замінено передній малий двигун , було замінено рульові наконечники, високовольтні лінії , заміна важиля «банан», важеля прямого,заміна шарової «подкова», ставилось все нове , окрім двох трьох ходових клапанів , нема нових орігінальних , тільки Китай під видом оригінала і за цього б/у оригінал, також поставив центральну консоль від останніх років модел s , бо всі інші рест до рест ну зовсім не то , не зручні , ще до кінці , не зібрана , треба доробити ще бокові вставки чекаю коли у майстра буде час для цього , на трасі запасу хода на кондиціонері вистачає на 380/390км, город 300/310км інші можуть написати красиві цифри но нашо брехати, без кондиціонера шо по трасі , шо по місту не скажу , бо то мазахізм ),також є зимній пакет , тобто обігрів всіх сидінь, обігрів лобового , а також руля,стоїть пневмопідвіска дуже гарно коли можливо регулювати висоту авто, до машини як до жінки , тобто все саме краще) Дзвоніть якщо будуть питання . Гарного дня , хто читав)
