- 19 тис. км
- Харків
- Бензин, 150 см³
- Варіатор
Продам максі-скутер в повністю робочому стані Продаж за місцем або самовивіз З документами все чудово
Продам стильний мотоцикл зроблений на рамі від Яви, двигун gs550, передня вилка Honda Заводиться і їде, є нюанс з мотором, скоріш за все стук распредвалу, тому така ціна Вкладено набагато більше На документах від Яви Можлива відправка Делівері По всім питанням по телефону або в телеграм
продам suzuki sv650s відкатав 1 сезон,пересів з 250 тки. хочу змінити клас бодрий мот,в ходу кожного дня, дім-робота-покатушки) є деякі візуальні косяки,на швидкість не впливає) з питаннями в лічку,подивитись можна в районі метро Васильківська)
SUZUKI Bandit gsf600s Вся детальна інформація по телефону, можливий торг.
Інжектор. Не обмежений в наборі швидкості після 200км/годину як новіші моделі, які набирають повільно із-за електронної прошивки. Світло ксенон. Все працює, сів і полетів. Передня гума нова, задня вже стерта. Оригінальна фарба і наклейки(є маленькі подряпини на наклейках). Єдиний мінус - вибиває друга швидкість. Причина продажу - потрібні гроші. Так би я ніколи не продавав, бо це найкращий мотоцикл з усіх можливих.
Мотоцикл повністю на ходу, пробіг рідний. В 2022 поставив сигналізацію
У власності 5 років, авто переварене, замінені пороги, замінена підвіска, всі амортизатори, передні торм. диски, рул. рейка, задні торм. циліндри, всі тормозні колодки, генератор, обслугований стартер, нова вихлопна система, замінена система запалювання. Встановлено центральний замок, сигналізацію, 2дін андроїд магнітолу, задній парктронік та задня камера, кнопки управління магнітолою на кермі. Є 9 стальних оригінальних коліс у гарномі стані, резина набір зима інабір літо, є комплект литих диски +100 $.
БЕЗ ТОРГУ Продам свій Suzuki SV650 у відмінному стані. Минулого сезону мотоцикл був повністю перефарбований у глибокий колір Candy Blood Red, який неймовірно виглядає на сонці. Встановлено якісну LED-фару для кращого світла та надійну захисну клітку для двигуна. Окрему увагу приділив звуку: вихлопна банка була куплена новою, після чого її розібрали та професійно перепакували якісними матеріалами задля дійсно гарного звучання. Байк взутий у гуму Michelin, заводиться та їде без жодних нарікань. Технічно повністю обслужений і готовий до сезону. З документами порядок, страховка актуальна, продаж тільки з повним переоформленням будь-яким зручним для вас способом. Розгляну обмін на мотоцикли класів: Sport-Tour, Tourer або Adventure
Шановні автобізнесмени! Будь ласка, шануйте свій та мій час. Не телефонуйте з «унікальними пропозиціями» та заниженими цінами. На порожні розмови часу немає. Про авто: Я другий власник, володію машиною з 2013 року. Багато чого зроблено, готував для себе. З 2022 року майже не виїжджав (раз на пару тижнів на 3–5 км). Перед початком повномасштабної війни зроблено капітальний ремонт двигуна. Основні доопрацювання та переваги: Підвіска: Комплект пружин Ironman з ліфтом 35 мм (перед +50 кг, зад +200 кг). Попереду стоять амортизатори Kayaba, позаду — Ironman. Також віддам нові пневмобалони для ще більшої вантажопідйомності. ГБО: Якісне газове обладнання з фільтрами тонкого очищення. Розхід по місту — близько 16–17 л (враховуючи збільшені колеса). Балон на 60 л (вистачало на 310–330 км містом). Колеса: Збільшений розмір 225/75/R16. Зараз стоїть майже новий Nokian (AT, не шосейний). Встановлені бризковики. Також є комплект зимової шипованої гуми. Комфорт: Повна якісна вібро- та шумоізоляція. Різниця зі стоковим авто дуже відчутна. Технічний стан: Вилікувано підтікання мастила з правої передньої осі (капролонова втулку). Вирізано каталізатор, лямбда-зонди не горять. Світло: Потужні додаткові ліхтарі заднього ходу(світла НАБАГАТО більше). Американські задні ліхтарі (габарити та стопи видно дуже добре). Трансмісія: На передніх колесах встановлені якісні хаби. Всі рідини (редуктори, коробка тощо) замінювалися за регламентом. Нове зчеплення. Інше: Новий генератор, новий ГРМ (замінений під час капіталки). Двостороння сигналізація (один фізичний ключ, другий захований для автозапуску). Скло по колу рідне, без серйозних ДТП. Недоліки: Потрібно заправити кондиціонер (не вмикався та не обслуговувався 4 роки). На капоті почав злазити лак (пляма). Магнітола (2 DIN) віджила своє, потребує заміни. Є вікові прояви корозії (фото днища додам згодом). Дві невеликі вм'ятини на передніх дверцятах (на фото показав). Опис буду доповнювати по мірі того, як згадуватиму
Продам власний мотоцикл Двигун працює дуже гарно,їде дуже добре,замінено масло,фільтр,вилка суха не тече,ланцюг,зірки в хорошому стані Рідний пробіг 28 тис В дуже збереженому стані! Я власник по техпаспорту,повністю готовий до сезону Продаж з переоформленням Деталі по телефону
