- 229 тис. км
- Великий Бурлук
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.59 л.
- Ручна / Механіка
Пишіть, телефонуйте на ватсап, вайбер. Сигнал
Пишіть, телефонуйте на ватсап, вайбер. Сигнал
Автомобіль на ходу Всі запиня по телефону
Автомобіль у мене шість років, проявив себе абсолютно чудово, в різноманітних умовах. І на важких гірських дорогах, і на трасі. Возив сім'ю з трьома дітьми в трьох автокріслах (але то не дуже зручно) Обладнаний верхнім багажником (якого в продажу не існує, але перероблений з іншої моделі) Возив ліжка, холодильники, будівельні матеріали, дошки 3-метрової довжини (200+ кілограмів, хоча заявлено максимум 70)) і дошки 6-метрової довжини, з додатковою фіксацією спереду і ззаду. Трохи битий, не фарбований) Після аварії 2 роки тому була замінена передня частина, включно з двигуном і коробкою. Але їде після того всього достатньо впевнено, цього літа з'їздила в Карпати і назад, і там по гірських дорогах. Пробіг 233тис. Але двійка в табло не влазить. Але купував на 170тис і вона на стільки й виглядала. Має електричні склопідйомники, регулювання дзеркал та фар. Магнітола співає та читає ЮСБ. Відчутно димить на холодну, потребує прогріву хв 5+ після ночі. Потім цілий день їздить і димить не сильно. Хто вміє робити двигун - взагалі чудово може буть. Масло підїдає, але на 7 тис п'ять літрів вистачало, щоб поміняти і потім доливати. Розхід по трасі 5-6л. В місті складно виміряти, бо місто маленьке і 5 хвилин грівся, 5 хвилин їхав) Кузов місцями має іржу, але ще років 5 буде з нею їздити. Ходова останній рік не мінялась взагалі, але дві-три діагностики при розвалі на перевзуванні гуми і ще якихось ситуаціях - всі казали, що нема що міняти зараз. Гума літня на дисках і зимова - два колеса хороших, а два з'їдених на бік через відсутність розвалу пару років тому (теж на дисках) Сигналізація встановлена, в якийсь момент перестала працювати. Є два пульта. я не розбирався. Центральний замок працює з ключа. Буде добрим як робоча конячка. Або як перший автомобіль, за який не страшно і не шкода. На мою суб'єктивну думку - точно краще і зручніше будь-якого жигуля того ж віку і меншого пробігу. Японець, все-таки. Продаж з повним переоформленням.
Авто вкладень не потребує. Всі торги біля авто.
ТЕРМІНОВО. Продаю Suzuki Swift 2011 року — компактний, жвавий і напрочуд економний автомобіль, який завжди створює настрій у дорозі. Swift — це не просто транспорт, а надійний та зручний помічник на кожен день. Двигун 1.2 на газу або бензин робить поїздки справді вигідними — можна їздити містом без оглядки на ціну пального, витрата в місті 7л газу! Пробіг 248000 км — чесний, але авто й досі бадьоре та приємне в керуванні. Що отримає новий власник: • Електропакет: передні підіймачи вікон, підігрів сидінь, електродзеркала з підігрівом, кодиціонер, електрокоректор фар • Зручний мультируль • Легкий електропідсилювач керма — паркуватися одне задоволення • Доглянутий салон, де все працює і на своєму місці • Кузов без ДТП • Є дрібні мілкі подряпини та сколи — звичайні сліди життя в місті, що не псують загального вигляду. Цей авто приємно дивує маневреністю, динамічністю та надійністю. Чудово підійде як перше авто, сімейний міський варіант або щоденний помічник. Якщо шукаєш машину, яка не потребує вкладень, економить гроші і час — приїжджай на огляд. Впевнений, цей Suzuki швидко знайде нового власника! технічно повністю обслужена та готова до подальшої эксплуатации.
Телефонуйте на всі питання відповім
Авто в робочому стані. Всі питання на Viber, Whats App
Пропоную вашій увазі Suzuki Swift 2007 р технічно справне авто цієї зими побувало в ДТП торг можливий кого зацікавить дзвоніть розкажу більш детально
Дзвонити на номер **********
Suzuki Swift, 2008 року, механіка, свій. Технічний стан – Автомобіль у технічно відмінному стані (оцінка 4.5 з 5). Регулярно проходило ТО. За останній час виконані такі роботи: • Замінено нові гальмівні диски та барабани. • Встановлено нові передні та задні стійки. • Замінено комплект зчеплення. • Проведено заміну всіх рідин та фільтрів. • Двигун не ремонтований, працює без нарікань. • Легко заводиться в будь-яку пору року, стабільно їде. Стан кузова – Є косметичні нюанси, які видно на фото: • Невелика вм’ятина на задній лівій двері (наслідок паркування). • Дрібні подряпини лакофарбового покриття. • Деякі місця із корозією (помітно на замку багажника). • Рідні диски трохи пошкоджені, але не критично. Додатково – • Сервісна книжка та історія обслуговування автомобіля • Машина економна в експлуатації • Всі вузли і системи автомобіля працюють без проблем • Електрика працює виправно • Ідеальний варіант для міста чи першого авто • Встановлений бортовий дисплей та камера заднього виду • Продаж у зв'язку з купівлею нового авто
181 тис,нормальний робочий стан,1.3 механіка,2 комплекти гуми,без торгу
Продам сімейне доглянуте авто. В чудовому стані, машина повністю обслужена, не потребує вкладень, сів поїхав. Другий власник, їздила жінка нечасто. Бонус новий акумулятор, та нова якісна гума. Комплект зимової гуми додається.
дуже хороший автомобіль, доглянутий , замінені тормозні диски, колодки, передні шланги , ходова зроблена раніше.Поміняний акумулятор 3 місяці тому.За період користування змінена рульова рейка, радіатор, прокладка головки двигуна, поміняний ремінь ГРМ, нові амортизатори передні , пружини задні нові , масло в коробці передач , промитий піддон двигуна , машина доглянута , резина замінена на зимню.Замінено МОНОІНЖЕКТОР на КАРБЮРАТОР, замінено паливний насос .Замінене масло в двигуні, фільтр, зроблене ТО генератора , стартера, замінена помпа.
4x4 Срочно продам! Авто недавно пригнане з Норвегії. Використовувався для їзди на невеликі відстані одним власником. Без пробігу по Україні. Пробіг реальний. Надійне і компактне авто з повним приводом 4x4. Маленький танк. Маневрений як квадрик. Легкий в керуванні. Дуже економічний. За весь час експлуатації не було серйозних поломок. Техобслуговування проводилося регулярно, кожні 10 тис. км. Безключовий запуск двигуна. Сервісна книжка. Два брелки. Легкосплавні диски. Додатково комплект літньої, нової резини. Є незначні пошкодження лакофарбового покриття. Стоїть в гаражі, чекає на вас. Можливий ТОРГ з реальним покупцем.
Продам Suzuki Swift 2007 з двигуном 1.5 (102 к.с.) та автоматичною коробкою Aisin. Авто в хорошому технічному стані: двигун не споживає масло, коробка працює плавно, без ривків, ходова частина обслужена. Машину купували як друге авто для дружини, але зараз використовується рідко. Вважаємо, що автомобіль має їздити, тому й прийняли рішення про продаж. Компактна та надійна японка. За час експлуатації проблем не створювала. Що було зроблено за останній рік: - Антикорозійна обробка (днище, арки, двері, пороги) - Заміна задніх сайлентблоків (оригінал) - Перебрали генератор - Встановлено сучасну магнітолу 4/64, камеру заднього виду, відеореєстратор, кнопки керування на кермі (оригінальні також у комплекті) - Обслугована система кондиціонування, тож проблем з кондиціонером бути не повинно - Встановлено датчики тиску у колеса - ~1000 км тому замінено мастило та фільтри Нещодавно авто без проблем проїхало 1000 км: без перегріву та без потреби доливки рідин - повністю справне та готове до експлуатації. Авто доглянуте, обслуговувалося з увагою. У комплекті 2 ключі.
