- 174 тис. км
- Біла Церква
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.59 л.
- Ручна / Механіка
Авто в технічно справному стані. На 170000 км був зроблений капітальний ремонт двигуна з використанням оригінальних запчастин. Замінені мастила в коробках і мостах. Оригінальний ксенон.
Продам власне авто Suzuki Liana 2006 року у хорошому технічному стані. Автомобіль надійний, простий у обслуговуванні та дуже комфортний для щоденної їзди по місту і трасі. Витрата палива приблизно 7-8 л/100 км у змішаному режимі. Є моменти по кузову, видно на фото.
Добрий день. Повинна була вказати Львів тому що нажаль вибору Польща не було . Я знаходжусь в Кракові . Машина з 2019 року була в моїй власності. Я другий власник . Обслуговування було тільки в салоні . Маю всі документи гарантійних книжок на неї до всіх потрібних паперів. Є нюанси в ній на лобовому склі два удари камінцем але практично їх не видно . Друге внизу з правої сторони є царапина і на багажнику не велика вмятина ( практично її не видно ) . Машина в гарному стані без перебільшення. З нею ніяких проблем немає взагалі. Перевірки весь час проходила . Якщо будете зацікавлені то теж на місці можемо пройти . Приховувати немає що . Ціль продажі тільки для того що вчасно її не зареєструвала в Польщі . Планую тут далі жити . Було б супер якщо би ви приїхали . Що від мене буде потрібно я зроблю відео , фото , папери і так далі.
Авто дружини .Оригінальний пробіг ,рідне лако-фарбове покриття ,два комплекти коліс .Повний привід ,механіка .Чистий продаж
Продам Suzuki Jimny. 2013 року, 2 власники, повністю обклеєна плівкою. Машина стоїть в гаражі 2 роки, продаю за непотрібністю, оскільки третя машина в сім'ї. Встановлено новий акумулятор, залишок резини хороший. Так само віддам з кастомним багажником на даху. Встановлено газ, вписаний, балон стоїть під рамою. Машина на впевненому ходу, працює кожна кнопочка, рідний пробіг 140.000. Заводиться без проблем, і повністю обслужена після простою.
Продам мотоцикл обслужений під сезон . Вкладень не потребує . Замінено ГРМ , сальники клапанів . Нова резина Michelin 2025 рік Всі рідини замінені 500 км тому Мотоцикл в дуже гарному стані , ABS працює
в нормальному стані все робоче .Подробиці по телефону
Suzuki 2008 • 1.6 бензин • Офіційно розмитнена Продам надійний та економний автомобіль Suzuki 2008 року випуску. - Двигун: 1.6 бензин - Пробіг: 205 тис. км,55 тис.км мої. - Витрата пального: 7.5–8 л / 100 км - Колір: білий металік - Гума: зимова Автомобіль пригнаний з Голландії, підбирався та робився для себе.Пригнаний о 2020 році Технічно повністю справний, обслуговувався вчасно, вкладень не потребує — сів і поїхав. - Кузов у рідній фарбі (підфарбовував арки від піскострую є фото) - Є невеликий дефект лобового скла (знизу) - На капоті є сліди часу (лак/фарба) Ціна вже враховує ці нюанси — без «сюрпризів» для покупця. Авто ідеально підійде як для міста, так і для щоденних поїздок — економне, просте та надійне. Продаж з в'язку покупкою іншого авто. - Дзвоніть, відповім на всі питання. Можливий торг біля авто. Краще телефонувати після 16:00 , поганий зв'язок .
дефеткти на передньому задньому бампері мотор коробка в чудовому стані деталі все по телефону
Продам Сузукі СХ4, двигун 1.6, пробіг 194тис.км, 2007 року випуску, в рідній фарбі, нова зимова гума, новий аккумулятор, передній привід, хороший стан.
Продам свій автомобіль в гарному стані,вкладень не потребує,обслужений та повністю в робочому стані.
Автомобіль в хорошому стані!!!!
Авто в гарному стані. Ніяких вкладень не потребує. Готові до буль-яких перевірок. В додаток комплект зимової резини. Їздили мало. Дуже економічне авто. Більше інформації за телефоном.
Suzuki VZ 800 MARAUDER Рік: 1998 р Об?єм двигуна :805 КБ Пробіг: 55 000 Стан: ідеальний Всі документи в порядку За деталями звертайтеся за номером +********** Ціна 8000$ (можливий торг)
Найкращий поні на районі шукає нового власника або власницю. Про стан нема шо казати, крім того, що мотоцикл повністю обслужений і готовий їхати, бо конструкція настільки класична і проста, що з технічних поломок у мене за весь час тільки контакт на акумуляторі розкрутився. Двигун без нарікань — їде собі і їде, не чхає не кашляє. Це чотириклапанна версія, яка випускалася до 2004 року, після конструкцію спростили до двох клапанів. Шукав саме цей двигун, бо, як відомо, чим більше повітря в голові, тим цікавіші маршрути. Цілком задоволений. Коробка чітка, нейтраль шукати нескладно. Вилку замінив, бо вона приїхала вже поживша. Хотів з кікстартером, щоб був повний аналоговий вайб, проте комплектація попалась лакшері з електричним — то вже вибачайте. Оскільки це мали бути довгі стосунки, то й робив шо хотів: - поставив більший бак, бо рідний на 6л зовсім дріщ - замовив алюмінієві кришки акума, бо так хотів - задній ліхтар маленький, бо штатний як півмотоцикла - вкоротив штатні важілі зчеплення та гальм, щоб було зручніше під два пальці - і воно правда зручно - замовив колосально стильний перешив сидіння, бо, знову ж, так хотів По техніці все штатне, рідні японські вузли на аліекспрес не міняв, на обслуговуванні не економив. Розхід палива дуже помірний і взагалі утримання мотоцикла можна вважати прямо дешевим. Не буду писати банальні речі про “мотоцикл з душею”, але це дійсно класний байк для їзди по місту та околицях з приємним класичним вайбом. Посадка зручна для невисоких райдерів, і взагалі мотоцикл лагідний для початківців. Асфальт, ґрунт, пісок, гравій — всюди почуває себе комфортно, завжди готовий до будь-яких пригод, і це завжди мені в ньому подобалося. Звісно, висока швидкість або складний off-road не його стихія, я перевіряв - не той клас техніки. Хіба що ви полюбляєте віброіграшки та БДСМ. Продаж, ймовірно, буде в Дії, бо в Києві не часто буваю. Якщо після демобілізації прийду просити продати його назад, сильно не дивуйтесь.
