- 137 тис. км
- Кам'янське (Дніпродзержинськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.4 л.
- Варіатор
Авто в чудовому стані,вкладень не потребує!
Авто в чудовому стані,вкладень не потребує!
гарне авто для сім'ї для душі встановлено газ є комплект зимньої резини
Продам автомобіль на якому їздила дружина, авто повністю обслужено, всі додаткові питання по телефону. Перекупам і площадкам прохання не турбувати.
автомобіль в гарному стані, абсолютно ніяких вкладень не потребує, повністю обслужено, детальніше по телефону
Авто на повному ходу 4×4 підключається повний привід(муфта) поставив газ 12 тисяч назад. Автомат працює відмінно, авто обслужено 01.05.26 також свіжа страховка. Можливий обмін на крузак або електричку!
Продам динамічний і вартий своїх грошей автомобіль. По авто працює усе: мотор, коробка, повний привід, електрика, кондиціонер- усе повністю справне. Кузов з слідами використання, але не ржавий і не гнилий. По ходовій зауважень немає. Встановлено передню і задню камери для зручності у паркуванні а також сучасна, сенсорна магнітола. 50 км назад поміняне масло у двигуні і фільтра( масляний, повітряний). Стан сів і поїхав без перебільшення.
Продам своє авто в гарному технічному стані, мотор працює добре, 200км тому була заміна масла та фільтрів, коробка працює без зауважень, клімат робочий, по електриці теж все добре, їде дуже гарно має хорошу керованість, взимку повний привід відпрацьовує дуже добре Є сліди використання на кузові Присутній торг
SUZUKI KIZASHI 2.4 AT,Бізнес-клас від SUZUKI, справжнє Японське авто, за період володіння жодних нарікань, технічно в справному стані, присутні сколи лакофарбового покриття оскільки авто 2011 року, зимова гумма 2023 року, ТО проходить кожних 7,5 - 8,0 тис. км, на авто витрачено чимало коштів та сил з метою приведення авто в належних стан. Торг ЛИШЕ біля авто та аргументований. ПРОХАННЯ- торгівельні майданчики та представники, будь-ласка не телефонуйте, тз на майданчик ставити не буду!!! Яскрава та надійна, кожного дня у використанні тому пробіг актуальний на момент створення оголошення. Стосовно Варіатора - питань жодних, працює без нарікань, якщо відповідно інтервалів міняти мастило буде жити та працювати, влітку помилок по перегріву не траплялось та їде на всю потужність, Двигун 2.4 від Suzuki з 2011 року (відлитий з цільного металевого сплаву, до 2010 року була проблема у частині лиття - мав пори і тому експлуатаційні проблеми), дефкети лакофарбового покриття на чорному кольорі важко камерою продемонструвати адже вони не значні, але присутні. Продаж не терміновий у звязку із бажанням купівлі іншого авто. Вибачайте за відвертість, але з варіантами заберу за 6.700 навіть не пишіть і не дзвоніть - вартість вказана в оголошенні і може бути відкоригована виключно під час огляду аргументовано біля капоту автомобіля. Всім вдалих продажів та купівель.
Технічно в хорошому стані, по кузову є сколи, не америка, передній привід, 2,4 бенз, механіка 6ст., торг.
Машинка мʼяка , ходова після кап ремонту Мотор / коробка в ідеалі Коробка масло мінялось Дивгун кожні 8тис на сто сузукі Комплект зимової резини Комплект ковриків войлок Безключовий доступ Запуск з кнопки Кондюк працює на ура / підігріви теж Пічка зимою 3 хв в авто вже тепло Є питання по лфк Цікавить обмін з моєю доплатою 2-4 тис$ На обмін ціна 8тис Забрати 7тис
авто в гарному стані, нова гума, карплей, газ. иржа відсутня. безпека ціла.
Класний шустрий та динамічний автомобіль. Обслужений та доглянутий. Ніяких нарікань взагалі.Гарно тримає дорогу та приносить тільки круті емоції! Окремий кайф-це зовнішній вигляд авто.
Продам Suzuki kizashi 2010 рік в відмінному стані. Найбільш повна комплектація, працює кожна кнопка.повний привід.по машині робити нічого не потрібно.
