- 225 тис. км
- Рокитне
- Дизель, 1.87 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в гарному стані. Вкладень не потребує. Всі деталі по телефону.
Автомобіль в гарному стані. Вкладень не потребує. Всі деталі по телефону.
Продам добрий та дуже надійний рамний позашляховик ,авто повністю на ходу все працює, багато встановлено для комфортного пересування ,андроїд магнітола з карплеем и камерою заднього виду та сабвуфером. Механічні хаби, які відключають повністю передній міст і тим самим економить паливо.Встановлений газ і вписаний . Оригінальний фаркоп.Два комплекти резини, зима на оригінальних титанових дисках, разом з запаскою та літо теж на титанових дисках .Два комплекти килимів в салон, зима -літо. Лед світло і лед балка.
Авто робилося менше року назад, Зроблений ліфт, встановлені всі защити днища, лебідка потужна, столик на задній дверці, та багато іншого. В переді індивідуально зроблений додатковий захист радіаторів, Встановлений шноркель, 2 комплекти нової резини Cooper(США), одна МТ інша шипована зимова, Все працює ідеально, кондиціонер, АКПП, роздатка. Все авто в рідній фарбі і всі в круг рідні стекла, Продається по причині не використання, немає часу, в такій конфігурації проїхало за рік менше 1000 км, виїжджав 3 рази, Людина яка любить природу, ліси, бездоріжжя буде задоволена на 100 %. Вартість авто + те що в нього вкладено набагато більше даної ціни, хто з цим стикався то розуміє. Встановлено ГБО, но мною воно не використовувалось. Сидіння в чохлах, кермо як нове, салон в ідеальнішому стані, збережений, по кузову жодних корозії, Всі пороги, низ дверок ціленькі. Для потенційного клієнта можна організувати по домовленості, тільки на вихідних, тест драйв))) Обмін цікавить на якиїсь недорогий елетро мобіль(хай буде)всякий хлам з ДВС не пропонуйте так як маю авто хороше на кожен день(Таурег).
ОФІЦІЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ, КУПЛЕНИЙ В ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА!!!!! 2.0.ГАЗ-БЕНЗИН.АВТОМАТ.4х4.КЛІМАТ КОНТРОЛЬ.КРУЇЗ КОНТРОЛЬ.МУЛЬТИ РУЛЬ.ПІДІГРІВИ.ПОВНА ЕЛЕКТРИКА.І т.д….РІДНИЙ ПРОЗОРИЙ ПРОБІГ-1000%(любі перевірки).Машина повністю обслужена, замінені всі росхідники,повністю нова гума,новий акумулятор.По машині все працює, кожна кнопочка, двигун працює як годинник,масло не бере, працює тихо і рівно,автомат працює ідеально,переключає кожну передачу плавно і чітко,по ходовій частині автомобіля нарікань немає ніяких.Машина в аваріях участі не приймала, не бита,не фарбована, не має нігде ржавчини,царапини,машина в житті виглядає як на фото,в ідеальному стані.Салон автомобіля в ідеальному стані,без пошкоджень,відповідає пробігу.Додатково встановлено-повну антикорозійну обробку всього кузова, повну обесшумку салону, тонування вікон,ксенонові фари,хорошу акустику,хорошу італьянську газову установку і т.д…..ДУЖЕ ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ,машина від власника,Одеська РЕГІСТРАЦІЯ, машину продаєм з повним переоформленням на нового власника.Машиною будете дуже задоволені!!!! Дуже терміновий продаж!!! Можливий обмін,можливо продажа через лізинг!!!!!!Можливо придбати цей автомобіль в ЛІЗІНГ НА ДУЖЕ ГАРНИХ УМОВАХ з першим внеском 25%,І НЕ ЗВАЖАЮЧИ на вашу кредитну історію.
Продаю власне авто, пригнане для себе в 2022 році з Німеччини. Авто повністю обслуговане, всі вузли працюють справно. Дам відповіді на всі питання по телефону вказаному в оголошенні.
Продам свій особистий автомобіль в максимальній комплектації,2 ключі,новий акум,нове гбо,сервісна історія
Доброго здоров'я. Продам власне авто, другий власник, пробіг підтверджено (сервісна книжка), авто кожен день на ходу. Надійне авто для господаря. За час використання по кузову нічого не роблено, замінено розхідники. Надійний дизельний двигун F9QB, екологія працює, свіжа резина. Деталі по телефону (Viber).
Авто в гарному стані. Є невеликі нюанси по фарбі. Встановлено дорогий газ з obd корекцією. Балон під машиною. Пробіг оригінальний (стояла в окупації з початку війни). На мостах, роздатці все сухо. Сайлентблоки посилені. Диски 18. Встановив мультимедійну магнітолу. Двері віброізольовані. Камера заднього виду. Регістратор. Парктронік. Другий власник з 19 року. В авто все працює! 2.05.2025 відреставрували рейку! (Рік гарантії) замінено на новий ДМРВ. Замінено на нові два верхніх лямбда зонда. Програмно відключено другу лямбду. Замінено на нову дросельну заслонку. Нові ксенонові лампи. Нові передні стійки каяба. У квітні замінив передні шарові (від хайлюкса) рульові тяги, наконечники. Є нова зимова гума. Авто дуже бадьоре. Без торгу) Перекупам, помічникам та майданчикам не турбувати!!!
дмитрий У травні 2026 замінив передні ричаги, амортизатори, пружини, відбійники, пильники, опори, підшипники. В березні замінив помпу. Газ вписаний в техпаспорт, але я його, як купив машину за 280 тисяч, демонтував і склав у коробку, їздив на воговському мустангу весь час. Технічно в хорошому стані, масло в моторі разом з фільтрами міняв кожні 6000 км. У роздатковій коробці, передньому мості, задньому мості міняв масло кожні 40 тис. Остання заміна була на 340 тис. Міст перекритий, днище повністю зашите захистом. -тяги стабілізатора на сайлентблоках -поліуретанові втулки стабілізатора -задні амортизатори в 300к замінені Гальмівна система -Міняв у 300к гальмівні диски -Колодки перед в 320к -Задні барабани та колодки нові Bosch в 320к Ще в 300к замінив дві подушки мотора (оригінал ставив). Ручка на автоматичну коробку передач, якщо хочете, можу її залишити за доплату 250$. Машина технічно справна, днище не гниле, по лакофарбовому покриттю є нюанси і ліва задня арка прогнила. Килимки ванної кімнати в багажнику та салоні віддаю теж разом з машиною. Є камера заднього виду та відеореєстратор, також на колесах стоять на шпильках секрети.
Продаю власне авто у відмінному стані! Suzuki Grand Vitara, 2008 р., вироблений у Японії, повна комплектація, гаражне зберігання, оригінальний пробіг. Сама надійна японська коробка автомат - Aisin. Купувався офіційно в автосалоні наприкінці 2011 року. Почав експлуатуватися з 2012 року. Встановлено ГБО 4 покоління, витрати газу 14 літрів на 100 км. Стан відмінний, вкладень не потребує, сів і поїхав, автомобіль вчасно проходив ТО, ABS, ESP, AirBag, безключовий доступ, блокування замків задніх дверей, задній парктронік, на даху встановлені релінги, обігрів дзеркал, омивачі фар, датчик дощу, підігрів передніх сидіннь, електрообігрів. Кузов весь Цілий, немає жодної фарбованої деталі, скло рідне. Авто доглянуте, до продажу не готувалось, стан як на фото. Технічно усе працює без нарікань. Майданчикам і перекупам НЕ ТУРБУВАТИ!
Продаю власний автомобіль Suzuki Grand Vitara 2008 року випуску. Надійний, невибагливий та дуже прохідний кросовер із чесним постійним повним приводом (4WD). Ідеальний варіант як для міста, так і для виїздів на природу, риболовлю чи полювання. Автомобіль в справному стані і готовий до використання.
Доброго дня! Продам надійний рамний позашляховик у хорошому стані. 🔧 Двигун: Після капітального ремонту, працює рівно, масло не бере. Робився не “на продаж”, а для себе. Деталі ремонту розповім по телефону. ⚙️ Коробка: Автомат працює плавно, без ривків і пинків. ⛽ Паливо: Газ/бензин (ГБО вписане) Машинка на бойовому ходу, щодня в русі. Привід: Повний привід працює справно, без зауважень. 🛠️ Стан: Авто доглянуте, обслуговувалось вчасно. По техніці без критичних вкладень. Сів і поїхав. Багато зроблено (в спілкуванні або можу скинути в месенджер інформацію що і коли робилося), є підтверджуючі документи. 26.05.26 пройшла ТО газового обладнання. Перекупи (площадки) прохання не турбувати.
Перший і єдиний власник автомобіля жінка! Встановлений газ IV покоління без засверлювання у впускний колектор. Тор балон, на 32 л., встановленний у задню ляду замість запасного колеса (повністю вільний багажник). Єдина в своєму класі з відповідним встановленням балона! Моменти по автомобілю представленні на фото. Ціна з урахуванням робіт, можлива невелика знижка. Щодо моментів по авто, то було замінено сальники роздатки та заднього мосту (зараз все сухо і працює без нарікань, деталі на фото до заміни), замінено лобове скло, бо були тріщини і проведено обслуговування. Машина готова до довгих подорожей. Дякую і прошу до перегляду!
Suzuki Grand Vitara | 2.4 Газ/Бензин | Автомат | Повний привід (4WD) Рік: 2008 Пробіг: 136 000 км Двигун: 2.4 (Газ/Бензин) Коробка: Автомат Привід: Повний (4WD) Suzuki Grand Vitara — надійний японський кросовер із потужним двигуном . Поєднання динаміки, комфорту й прохідності, перевірене часом. Комплектація та переваги: - Встановлено ГБО - LED Світло - Система доступу без ключа - Система керування повним приводом - Великий мультимедійний дісплей - Темний шкіряний салон - Підрульові пелюстки - Круїз-контроль - Клімат-контроль - Підігрів сидінь - Мультикермо - Електропривід сидінь - Електропривід дзеркал (підігрів + складання) - Електросклопідйомники - Задняя камера - Парктроніки - Датчики світла та дощу - Протитуманні фари Стан авто: - Технічно справний і доглянутий - Не потребує вкладень Фінансування та обмін: -Лізинг / кредит — індивідуальні умови - Обмін (Trade-in) — з вашою або нашою доплатою - Повний юридичний супровід м. Харків, вул. Космічна, 2 Чекаємо на перегляд і тест-драйв!
Надійний позашляховик для міста та бездоріжжя. Повний привід. Опції: кондиціонер, електросклопідйомники, аудіосистема, сигналізація, підігрів сидінь. Просторий салон, високий кліренс. Усі питання, що вас цікавлять, за телефоном:
Телефонуйте Газ-бензин
Продам авто Suzuki Grand Vitara XL7 2006 року. Описувати багато не буду авто в повному робочому стані. Рідний пробіг. Оглянули, перевірили, поторгувалися, купили.
По авто технічно все добре. На 182 тис. замінено масло в двигуні та фільтра. В коробці та трансмісії заміна масла була на 160 тис. Тільки відреставрована ходова на 600 дол. Тільки оригінальні запчастини. Всім вдалих продаж. Слава Україні! Слава ЗСУ!!!
