- 135 тис. км
- Черкаси
- Бензин, 2.46 л.
- Варіатор
Продам авто в хорошу стані повни електро пакет кондиціонер пам?ять силидінь мульті руль хороши роходимвсть по технічній частині по телефону **********
Продам авто в хорошу стані повни електро пакет кондиціонер пам?ять силидінь мульті руль хороши роходимвсть по технічній частині по телефону **********
Восстановлена из оригинальных запчастей . Машина полностью обслужена . Заменены все масла , рабочие жидкости , ГРМ , сцепление , передние тормозные колодки , задний сальник коленвала , сальники рулевой рейки .Отрегулированы зазоры клапанов .
Замінені задні амортизатори. Нові втулки та стійки стабілізатора передні та задні. Комплект зимової та літньої гуми з дисками для сезону. Дисплей замінено у 2026 10-дюймовим. Заміна ламп на led. Гаджети сіток кишень у багажному відсіку.
Subaru Impreza 2012 р. Куплений в салоні 2013 р. м. Київ. Об?єм двигуна 2. Пробіг 206 тис. В ДТП не була. Заміна масла в двигуні та коробці. Коробка варіатор. Машина полірована 8 колес всі на титанових дисках. Сколів та тріщин нема. Колір темно-коричневий
Автомобіль в гарному стані . Вчасне обслуговування, нещодавно замінено свічки запалювання,мастило (двигун,редуктор ,роздатка) гальмівні колодки по колу , прокладки клапанних кришок . Технічній стан ідеальний !!!
Продаю Субару Імпреза 2012 рік,застрахована,коробка автомат все працює як часи торг біля машини телайбер Дмитро
Авто в гарному стані. Повний привід. 2,5 газ/бензин. . Карплей, камера заднього руху. Коробка та двигун без нарікань. Все працює. Свіжа літня гума. Є невеликі пошкодження на передньому та задньому бампері. Продажу у зв?язку з оновленням. Прошу не турбувати площадки, перекупи. Трохи поторгуюся з реальним покупцем. Дуже не поспішаю. Авто дійсно дуже гарне. Хто раніше мав субару, той зрозуміє.
Продам власне авто у відмінному стані, майже щодня у використанні. Економне та шустре, добре тримає трасу та довгі відстані. Перед продажем повністю обслужене, замінили масла та фільтри. По кузову є кілька несуттєвих подряпин, які при бажанні можна прибрати поліруванням. За потреби - авто готове до перевірок на будь-якому СТО. Є комплект нової зимової резини, а також літня на титанах у комплекті. Авто у ДТП не було. На задніх дверях стоять накладки-захист від дрібного каміння. Перереєстрація обов'язкова. Один власник.
Автомобіль в хорошому стані, за додатковою інформацією дзвоніть, буду радий відповісти на вся питання
Продам свій автомобіль. Не фарбований. Все працює. Детально по телефону.
Опис згодом, як і фото салону Якщо цікаво, то прошу писати на вайбер
Коробка не варіатор. Автомат 5 ст
Пеший власник, купівля в автосалоні, скло все рідне, авто завжди вчасно обслуговували, дуже економне, гаражне зберігання, два ключі, фарбований тільки задній бампер і частина заднього правого крила (невелике притертя), без натяку на іржу по днищу. Додатково встановлені двостороння сигналізація, магнітола з камерою та навігацією, японська розпорка стаканів. Зараз на авто в Європі, через тиждень приженемо в Украіну без жодних забовязань . 125 тисячі рідного пробігу, 5 тисяч назад замінено всі технічні рідини разом з варіатором, встановлені нові гальма. На 90 нові задні аморти. Звʼязок через вайбер або чат авторіа
Продам авто 4х4 в хорошому стані. Деталі за телефоном
Subaru Outback 2012, 2.5 бензин, автомат, повний привід AWD, максимальна комплектація. Авто в хорошому технічному стані, доглянуте та повністю обслужене, без вкладень. Нещодавно зроблено: рульова рейка реставрована, розвал-сходження, заміна масла та фільтрів, прокладка клапанної кришки, шарова опора. Авто з США, були мінімальні косметичні пошкодження ззаду, все якісно відновлено, є фото. Кузов у хорошому стані на свій вік. Двигун і коробка працюють рівно, підвіска без зауважень, салон охайний. Максимальна комплектація: двозонний клімат, преміальна акустика Harman/Kardon, великий монітор, шкіра, круїз, підігрів сидінь, камера, люк, датчики світла та дощу. Авто на всесезонних шинах Yokohama. Перевірка на СТО без проблем, документи в порядку, торг біля авто.
Автомобіль повністю в робочому стані нічо не гримить не стукає не гупає.їздила дружина. На авто встановлено газ.
Класний повнопривідний автомобіль Проведено повне ТО ходової частини ( заміна задніх ступиць (якась загуділа) і барабанів, заміна стойок по кругу та опорних підшипників, заміна всіх резинок які треба було замітки, заміна гальм. колодок Проведено ТО КПП та редукторів: заміна мастила Відреставрована рульова рейка Проведено заміну ременя ГРМ 20тис тому Чому пишу що ЗАМІНЕНО _ ВАМ цього робити не треба. Авто на поному, надійному ходу! Шини на р17 всесезонка ( зимою не дуже годиться)))) ,на літо супер. Електрика працює без нарікань. По Америці було пошкодження в ліве крило, капот, фару _ яке якісно замінено. Кузов без наміру ржавчини. Двигун простий атмосферник_ працює гарно, тихенькооо без нарікань, масла не бере . Музика суперова _ буфер присутній заводський. Продаж не спішний, але є життєві ситуації(((( Мирного неба, набирайте розкажу покажу
всі питання по телефону
