- 225 тис. км
- Хмельницький
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані! Мотор працює добре,не димить ітд. Коробка щеплення без питань. Вся електрика справна. З документами порядок...
Авто в гарному стані! Мотор працює добре,не димить ітд. Коробка щеплення без питань. Вся електрика справна. З документами порядок...
АВТОМОБІЛЬ В ІДЕАЛЬНОМУ СТАНІ!!! ОБСЛУЖЕНИЙ!!! ДУЖЕ ЕКОНОМНИЙ ТА НАДІЙНИЙ!!! ЦЕЙ АВТОМОБІЛЬ ПОБУДОВАНИЙ НА БАЗІ ТОЙОТИ!!!
Машина в гарному технічному стані • Двигун та коробка працюють справно • Турбіна суха, без посторонніх звуків • Салон чистий, без пошкоджень • Ходова в нормі, не гремить • Кондиціонер заправлений, працює • Встановлена тонування ? Особливості: • Версія XT Turbo (одна з найдинамічніших серед Forester SH) • Заводський люк • Оригінальні диски Subaru R17 • Просторий універсал із відмінною динамікою Тільки переоформлення По телефону більше детально
обміняю на більше авто. Автомобіль в дтп не потрапляв.
Авто від власника. Легендарний невбиваємий 2.0 бензиновий на гідротрансформаторі.
Мотор працює ідеально. Віддаю запчасти з такої ж марки .. Ніяких вкладень не потрібно. Гума зимова в подарунок. Торг реальний.
Авто після капіталки повністю облужене, питання по тел.
Авто в доброму стані, салон збережений, гума літо в доброму стані, кондиціонер працює. Всі деталі за телефоном. Торг присутній.
повністю обслужене авто, я власник. деталі за телефоном
Продам Subaru Legacy 2010 року. Авто було пригнане з Естонії 3 роки тому, я перший власник в Україні. Надійний повнопривідний седан із 2.0 дизельним мотором та 6-ступінчастою механікою. Авто вчасно обслуговувалось минулого року були замінені всі фільтри, масло, відремонтована передня та задня підвіска (замінені задні ричаги, стійки стабілізатора, сайлентблоки) Двигун і коробка працюють без нарікань, все обслуговувалось вчасно. З нюансів це дрібні подряпини на бампері якісь мінімальні по кузову, тріщина на лобовому склі. Готовий на розумний та аргументований торг біля капота Цікавить на обмін лише буси, вантажне або вантажопасажирське авто, розгляну всі варіанти. Для зв?язку авторіа/вайбер.
Щойно зібраний посилений мотор: новий колінвал і шатуни, відреставрована постіль колінвала, нове зчеплення, нові ланцюги; виконано ремонт форсунок і ГБЦ тощо. На зимній резині. Їде дуже денамічні при росході по місту 5.8л.В подарунок комплект для ТО.
чудове, потужне, та економічне авто на на повному приводу . 6 - Ступка. механіка. Приємно вражає розхід топлива: 6.0л. на 100 км. є незначні подряпини по бамперу і крилу технічно все працює, нічного робити не потрібно ! Купив сів і насолоджуйся) мені ще не траплялися місця де я не зміг би проїхати. любий сніг, дождь, грязь, болото для цієї машини це ,,пиль,, Всі розходники поміняні. 500 км. назад. резина нова+ зимова резина у подарунок ;) розглядаю обмін з вашою доплатою або рівноцінний.
Продам дуже надійне і динамічне авто. Зручне для сімейних поїздок. Авто збережене, масла і фільтра поміняні. Мінялося дороге масло в коробці. Торг присутній біля капота. Всім мирного неба 🇺🇦
Продам свій автомобіль. Володію ним практично рік. У квітні буде рік. З того, що робив особисто я: 1. Поставив BI-LED оптику. 2. Поставив CARPLAY монітор. 3. Поставив гарну музику. 10.12.2025 - зашуміли 4 двері, пофарбував два бампери (передній, задній), відполірував повністю машину, зробив хімчистку повну. 25.11.2025 - поміняв радіатор і патрубки, поміняв Ходовку практично всю, крім пружин. За технічним станом машина доведена до ідеалу, є вся повна історія обслуговування починаючи з моменту, коли вона в'їхала в Україну. 240 тис. РІДНОГО ПРОБІГУ. Автоперекупники та майданчики прохання не турбувати. Пропозиції заберу за 7 хвилин, інакше не актуально. Від машини не позбавляюся, продаж не терміновий! Торг присутній біля капота.
Продам Subaru Impreza 2009 року, 2.0 дизель, механіка 6 ступка. Авто в хорошому стані, мотор і коробка працюють добре. Повний привід, економне та комфортне в їзді. Салон доглянутий, по документах порядок. Детальніше по телефону або в повідомлення.
Авто на повном ходу( привезена з Німеччини в 2021 році, з того часу в одних руках( робилась переєстрація в сім?ї) є кілька нюансів по кузову косметичних, двигун і кпп , ходова частина без питань! Цікавить обмін на новіший субару з моєю доплатоЮ! На обмін ціна 11000
Авто на впевненому ходу. Газ/бенз. Коробка передач варіатор, під рульові перемикачі передач, круїз контроль, кондиціонер, склопідйомники, підігрів лобового скла та дзеркал заднього виду, підігрів сидінь, додаткова вібро та шумо ізоляція. Пробіг вказано в милях. Замінено: грм, помпа, всі ремні та ролики, сальники, масло + фільтра в двигуні, масла + фільтри в коробці, роздатці та редукторах, повний привід працює відмінно. Новий акумулятор, нові зимні шини, нові тормозні колодки по кругу та інші дрібниці… Можливо переоформлення через Дію та доставка у ваше місто. Можливий обмін на будівельні матеріали.
Газ п'яте покоління, вписаний у техпаспорт
