- 180 тис. км
- Кременчук
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Автомат
Дуже гарне авто Сів поїхав Газ вписаний але авто на ньому не їздить
Дуже гарне авто Сів поїхав Газ вписаний але авто на ньому не їздить
Доброго вам дня! У продажу сімейне авто, багато років в Одних руках, 3й власник, колір білий перламутр, стоїть ГБО, все обслужено, масла фільтра колодки кондиціонер і т.д. По ходівці передок перебрали, поміняв тяги, на важелях нові сайлентблоки, колодки ще 70-80% залишок ставив оригінал. Замінив масло в ГУР і патрубок, а також Промив систему охолодження і змінив патрубки, та й рідина. У коробці масло міняв 6000тис тому. Машина на повному ходу, акумулятор також свіжий. пишіть ********** telegram щодня до 00,00
Продаю свою машину subaru legacy 2008 2.5 на автоматі повний привід Автомобіль обслужений повністю Працює тихо Автомат не пинається Мастило змінював кожні 4.500 тисячі разом із фільтрами Зашумлений Зроблена музика без саба! Рідний пробіг 202 тисячі В автомобіль грошей ніколи не шкодував Встановлене світло з bi led лінзами З двозонним кліматом Підігрівом сидінь Підігрів заднього скла Люк Камера заднього виду Парктроніки Електросидіння Шкіряний салон І багато іншого Салон доглянутий Продаж не терміновий Багато можу розповідати про машину
Авто а чудовому стані не гнилий можемо навіть на под'емник піднять.Все працює .Сів та поїхав
Продаю свого чистого японця, апарат готовий дарувати яскраві емоції та відчуття впевненості новому власнику. Обслуговування та догляд за авто проводиться завчасно, є сервісна книжка. На ремонті ніколи не шкодував(скупий платить двічі)! З останнього замінено радіатор, свічки, також замінено всі ланцюги грм. Еко на місці. Все на повному бойовому ходу, мотор H6 3.6-Boxer, хто знає зрозуміє. Коробка та ходова теж без нарікань.Стан на фото! На свої роки стан авто 10/10. Також готова до будь яких перевірок за ваш рахунок. Більше питань по тф.
Продаж кросовера Subaru Tribeca 3.6. Брав на зиму, для їзди по полю. Авто в гарному стані, багато зроблено, встановлено нове ГБО 6000 км тому, замінені всі свічки, встановлений новий радіатор пічки, кондиціонер заправлений,встановлена нова кермова рейка, все працює, нічого робити не потрібно. 1000 км назад зроблена вся ходова, зимова гума, салон в доглянутому стані. Люк, підігріви, регулювання , круіз та все інше працює. Авто з переоформленням, торг можливий. Більше фото та інформації по телефону
Офіційний автомобіль придбаний в автосалоні! Перша реєстрація 2011 рік, володію близько 7 років, 190 тис. пробігу, газ BRC(1400 євро), нова літня гума (500 у.о), нова зимова гума на рідних дисках, авто запуск двигуна з брелока, два комплекти ключів….все інше в телефонному режимі.
Продам власне авто!!! Автомобіль повністью готовий до експлуатації,замінено,мастило двигун,мастило коробка та редуктори Гарне ближнє та дальнє світло.Загалом гарний повнопривідний універсал на кожний день.
Продам гарне авто на максимальній комплектації. В авто грошей не шкодували,купив у знайомого. Повністю обслужив. По мотору,коробці та ходовій взагалі немає ніяких проблем. Готовий на будь-які перевірки на сто. По кузову є моменти,а саме:переднє ліве крило,капот(збоку) є вмятинки. Шкіряний білий охайний салон,люк,підігріви сидінь,пам?ять сидінь,дорога та якісна сигналізація,клімат контроль,круїз контроль,складання дзеркал,повний електро пакет,вишенька на торті- без рамні вікна,вигляд та комфорт просто ВАУ. Їде дуже бодро завдяки повному приводу та потужності двигуна. Авто вартує вашої уваги та готове для переглядів. Машина оформлена на мене,проблем з документами немає. Нова зимова гума на гарних дисках. Продаж авто із-за підвищення цін на пальне.
Авто в гарному стані мотор поміняний недавно! Авто обслужене! Любий вид переоформлення! Другий власник! Два ключа
Продам авто. На ходу. В доволі не поганому стані. Переоформлення автомобіля без всяких питань. За більш детальною інформацією звертатись за номером
Продам форестер в хорошому стані, автомат, повний привід, шкіряний салон, великий люк. Другий власник. Виправлені всі проблемні місця: поварені задні стакани та арки, виконаний антикор всіх арок та попогів (є повна відеофіксація ремонту). Заміна ГРМ 20 тис. тому, замінені сайленблоки задньої підвіски. Виконана шумо ізоляція. Два комплекти гуми.
Машина в доглянутому стані, зроблені задні арки та оброблено днище, два комплекти гуми на дисках, також є історія обслуговування та ремонтів авто, автомобіль додаткових вкладень не потребує, можливий обмін з моєю доплатою до 2000$
Авто з постійним повним приводом у відмінному технічному стані, двигун доглянутий масло не бере, АКПП працює добре, ATF та масло редукторів замінено, салон перешитий шкіряний, стеля чорна алькантара, стильні безрамкові двері, кондиціонер працює, фари ксенон. Кузов без іржі, є певні сколи та подряпини, відповідно віку авто, які не впливають на ходові якості, стоїть нова літня резина. Додатково комплект дисків із зимовою резиною в подарунок. Захисникам та захисниця знижка.
Авто повністю обслужине , без практичних вкладання ,крім датчика екології .Замінені всі масла фільтра ,натяжний ролік,помпа,ремені ,нова гума ,по ходовій ,по КПП,та мотору нарікань не має,авто на свої роки в дуже доброму стані .Авто своє їздить Дружина .Ті хто хоче авто за 3,5 тис ,купіть Ланос собі
Чудовому стані
Продаю свого улюбленця. Авто в доброму технічному стані. За час володінням авто експлуатація була на бензині хоча є гбо. Авто було виключно вихідного дня так як маю основне авто для щоденного користування. Причина продажу потрібні кошти на лікування мами. За час експлуатації було замінено: лямбда зонди 3шт четвертий вже був новий, ремкомплекти передніх супортів, передні гальмівні колодки, задні гальмівні колодки, патрубки підігріву газового редуктора, чистка форсунок, замінений паливний фільтр, то зробив осінню робити вам його не знадобиться, дросельна заслінка, ремонт генератора, нова зимова гума, витратомір повітря, мап сенсор. Торг можливий в межах розумного. Є ПРИЄМНИЙ БОНУС ЯКИЙ ВІДДАМ В ПОДАРУНОК З АВТО, ЦЕ ДВИГУН В ЗБОРІ
Всі питання за телефоном
Продам Subaru Forester SG5, володію автомобілем 5 років. За весь час експлуатації автомобілем, жодного разу не підвів, кожин день сів, завів, прогрів, поїхав. Не було жодного випадку щоб Субарік поламався чи в дорозі, чи будь то інша причина. Було переварено пороги, задні арки, і їхня болячка це задні стакани (було також частково підварені, вчасно заглянув). Є по кузову подряпини, сколи, царапини (задня ліва арка, передній бампер, переднє крило, фото прикріплю в оголошення. Не по моїй вині, датальніше розкажу по телефону). Двигун, коробка, редуктор масла поміняні. Замінено радіатор і зразу й антифріз. По ходовій все що було потрібно міняти, міняв. Понижайка робоча, не вибиває. Повний привід працює. Потрібно реставрувати кардан (коли включаєш задню передачу і рушаєш, чути вібрацію) По двигону потрібно реголювати клапана, і поміняти прокладки клапаних кришок. ( В мохєму місці немає майстра який розуміється по опозитах, мотористів є, але не хочуть лізти до цих типів двигунів). Тому мабуть поїду в Львів на сервіс щоб це все зробили. За ті роки що володію форіком, багато вклав сил, і грошей не жалів на нього. Зимою себе показав не раз на уррраааа, порівняно б багатьма іншими марками і тіпа аля повний привід туди сюди, Субару дійсно автомобіль для поціновувачів данної марки, не потрібно очікувати що це буде розкіш, комфорт, і так далі..... Хто з маркою Субару стикався зрозуміють.... Дякую за увагу, більше інформації розкажу по телефону.
