- 277 тис. км
- Львів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.99 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані, більше питань та деталей за телефоном. Авто знаходить в м. Городок
Авто в хорошому стані, більше питань та деталей за телефоном. Авто знаходить в м. Городок
Субару трібека в хорошому стані на газу. клапана відрегульовані. Якщо не в мережі то пишіть на месенджер
Граний сімейний автомобіль, в доброму стані. Рідка комплектація три ряди сидінь, сім пасажирів. Хромовані диски, телевізор. Газ-бензин. Не бита не фарбована, робився тільки передній бампер і є декілька незначних подряпин. Можливий обмін на спринтер 18 міст
Продам свій особистий автомобіль у хорошому стані. Кузов без корозії та дірок, є вм'ятина на дверях. Днище в порядку, пороги цілі. Будь-які перевірки на вашому СТО. По ходовій зайвих звуків немає. Мотор сухий, працює рівно. Пробіг 264км схожий на рідний. Хороша гума по колу, дорогі диски. Газу ніколи не було. Повний привід працює справно. Салон у хорошому стані, можна трохи почистити. Продаж від власника, документи в порядку. Усім хороших продажів та покупок.
За всіма питаннями писати або дзвонити на вайбер Є сервісна книжка яка ведеться з покупки авто в дилера Передні гальмівна система замінена на систему Subaru vrx двигун застуканий
Доглянуте авто, продаж у зв'язку із життєвими труднощами. На всі питання відповідаю по телефону. Термінова продаж , ціну знизив до мінімуму.
Щодо ходової частини нічого робити не потрібно. Є клімат-контроль, підігрів сидінь, ABS, ESP, легкосплавні диски, електропакет. Переоформлення або довіреність — без проблем. Перевірка на СТО за бажанням покупця. Торг присутній біля авто.
Авто повністю на ходу,ходова повністю перебрана,мастило у двигуні поміняно ,користуюсь Мотюль,новий стартер та акум,у наявності комплект зимової гуми, сигналізація з автопуском, продаж у звʼязку з сімейними обставинами,торг біля машини,площадки та перекупів прохання не турбувати
Продам офіційний Subaru Legacy у відмінному стані для своїх років, куплений в автосалоні «Меркурій» (офіційний автосалон з продажу Subaru). - Автомобіль 2007 р.в. Повний привід - Шкіряний салон - Двозонний клімат-контроль - Круїз-контроль - Лід світлий, світить чудово. - Сигналізація, центральний замок - Люк - Електрорегулювання дзеркал - Електрорегулювання сидіння водія - Підігрів сидінь - Подушки безпеки - Бiльш повно можу розповісти по телефону, або при огляді. Цена без торга
Потребує ремонту двигуна. Двигун знятий і розібраний
Автомобіль у відмінному стані. Пробіг рідний 114 миль. В аваріях не брала участі, не бита. Салон у отл. стані. Коробка в бездоганному стані. Фари ксенон, туманки встановлені лед. лампи. Сигналізація, парктронік перед-зад, люк, тонування, протиугонна система автономна від сигналізації, шкіряний салон в ідеалі. Якщо виникнуть запитання, відповім за телефоном.
Машина куплена з салону першим власником в Україні, була в двох руках, я другий власник, їздила в основному містом хорошими дорогами. (Ні яких човнів і причепів не тягали) Багато зроблено по авто за 5 років володіння, грошей не шкодував. Все можу розповісти по телефону або під час огляду машини. Все ТО завжди робилося вчасно, іноді навіть раніше. Встановлено хороше світло ближніх фар та протитуманки, стоїть захист двигуна, ходова перебрана, нові амортизатори, новий радіатор, новий стартер та акумулятор, класне тонування в коло, нещодавно поставив хороший прямоток. Пороги та задні арки чистилися від іржі. Решта деталей у рідному забарвленні. Зробив антикор. Є косметичні подряпини (не критичні), машина 2007 року не забуваємо про це. Два комплекти ключів, є книга та всі виписки, фото та відео з обслуговування на СТО, скло рідне, також є інструменти в багажному відсіку. Віддаю гуму зібрану в комплекті: 215/60/r16 зимова 235/55/r17 (тільки диски) Машина на кожен день, ніколи не підводила, все зроблено, вкладень не вимагає, сіл поїхав, головне заправити хорошим паливом. Готовий на будь-які перевірки, торг біля машини доречний, прохання до перекупів, не дзвоніть! Встановив газ на 244 тис
усім доброго дня, двигун на ковці з гільзами, турба 5td20.400+ л.с на момент налаштування. трансмісія від STI, ковші. ГБО стоїть і працює більше 40т.км. гальма Brembo Grld по колу, вихлоп від турби 76мм. пофарбований раптором у кольорі воронене скло Різного виду перекупникам та любителям шару прохання не витрачати мій час. Дурні смс не надсилати. Торгу немає.. розглядаю обмін на пікап.
Продам Subaru legacy b13 bp 2.0 мех
Продам свого покемона Машина в крутому синьому кольорі, повністю жива та обслужена. Двигун та ГБО: Працює рівно, масло не бере. Газ повністю обслужений, вписаний в техпаспорт. Коробка та привід: Класичний надійний автомат (не робот, не варіатор), перемикає плавно, без пинків. Повний привід AWD працює ідеально. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Продаж тільки з переоформленням. Розумний торг виключно біля капоту автомобіля.
До уваги сімейний авто Купувалось для себе багато чого зроблено Стоїть дорога оптика BI-LED також модулі дальнього світла Була заміна всіх радіаторів, патрубків, та тормозної системи Можна багато чого розказувати краще подивитися в живу За більш детальною інформацією та фото звертайтесь за телефоном Авто продається на колесах 20r (літо). За диски 18r + резина а/т 1000 $
Авто після ремонту кузовних задніх амортизаційних стаканів,ремонту порогів.На кузові машини немае дірок і ржавчини. Зроблена антикорозійна обробка всього кузова.Зроблено ходову частину.Замінено фари,Встановлено оригінальні каталізатори(авто їздило за кордон). Авто з прозорою історіею обслуговування з 2012року.Машина варта уваги.Телефонуйте.
Продаю свое авто, не магазин, авто у гарному технічному стані, є незначні питання по ходовій(може зробиться поки не купили), Також незначні нюанси у салоні, встановлений газ фірми BRC, встановлювали газ 10 000 км назад, до цього їздила на бензині, є всі підтвердження. Якщо треба-готові до перевірки на Сто. Авто і сімьї більше 10-ти років Всі питання по телефону
