- 173 тис. км
- Охтирка
- Бензин, 3.63 л.
- Автомат
Продаж тільки з переоформленням! Можливий обмін на авто дешевше
Продаж тільки з переоформленням! Можливий обмін на авто дешевше
Авто в хорошому стані, нові гальмівні колодки ,аккумулятор, ролікі та ремінь гідропідсилювача генератора кондиціонера.В коробці замінене масло та фільтр.
Субару трібека в хорошому стані на газу. клапана відрегульовані. Якщо не в мережі то пишіть на месенджер
Граний сімейний автомобіль, в доброму стані. Рідка комплектація три ряди сидінь, сім пасажирів. Хромовані диски, телевізор. Газ-бензин. Не бита не фарбована, робився тільки передній бампер і є декілька незначних подряпин. Можливий обмін на спринтер 18 міст
Особисте авто, володію близько 5-ти років Зроблено велике т/о Технічно авто в доброму стані, нова рейка, Зроблена задня та передня ходова частина, Замінені задні амортизатори комплектом, Нові радіатори, охолодження та салонний. Встановлено гбо 4 покоління Пробіг на Газу близько 60к останні 20 к пробігу не використовується. Має дефекти по кузову, Перетягнута стеля, кермо, ручка селектора. Був ремонт двигуна, наразі питань по двигуну немає. АКПП працює відмінно, в свій час була замінена планетарна передача, масло замінювалось кожні 30к пробігу Відновлений карданний вал. Видалений каталізатор, відбито програмно.
авто в робочому стані . всі деталі по телефону
Потребує ремонту двигуна. Двигун знятий і розібраний
Автомобіль у відмінному стані. Пробіг рідний 114 миль. В аваріях не брала участі, не бита. Салон у отл. стані. Коробка в бездоганному стані. Фари ксенон, туманки встановлені лед. лампи. Сигналізація, парктронік перед-зад, люк, тонування, протиугонна система автономна від сигналізації, шкіряний салон в ідеалі. Якщо виникнуть запитання, відповім за телефоном.
Subaru of America,Inc. Легковий універсал-В (кросовер), 7 місць з місцем водія ,повний привід . Комфорт : максимальна комплектація. Зроблено максимальне ТО. Другий власник , в ДТП не був . Встановлено газову установку . Гаражне зберігання. За деталями -телефонуйте (**********)
Автомобіль виробництва Канада. Імпортований в 2011р., до 2011р. не експлуатувався. Технічно доглянутий, двигун не перегрівався, всі розхідники й рідини міняються вчасно, зазори клапанів регулюються кожні 40 тис.км. 5 ременів безпеки + isofix, в салоні не палили. Музика штатна, сабвуфер.2 комплекти ключів. 2 комплекти шин, бензин (98 - 92)/газ (відключений, на газу не експлуатувався). Другий власник. 2 дтп (бампери). Подушки не стріляні. Стан реальний.
До уваги сімейний авто Купувалось для себе багато чого зроблено Стоїть дорога оптика BI-LED також модулі дальнього світла Була заміна всіх радіаторів, патрубків, та тормозної системи Можна багато чого розказувати краще подивитися в живу За більш детальною інформацією та фото звертайтесь за телефоном Авто продається на колесах 20r (літо). За диски 18r + резина а/т 1000 $
На автомобілі виконано заміну прокладки блоку ГБЦ, ланцюга ГРМ, помпи, радіатора, шестерних валів ГБЦ та інші супутні роботи, окрім заміни поршневої групи, видалений каталізатор. Пробіг, вказаний в оголошенні, порахований з урахуванням кілометражу, пройденого в милях у США, зміна розрахунку з миль на кілометри була проведена на 60,000 милях. Автомобіль був учасником незначного ДТП. Контактний номер **********талій)
Продаю свое авто, не магазин, авто у гарному технічному стані, є незначні питання по ходовій(може зробиться поки не купили), Також незначні нюанси у салоні, встановлений газ фірми BRC, встановлювали газ 10 000 км назад, до цього їздила на бензині, є всі підтвердження. Якщо треба-готові до перевірки на Сто. Авто і сімьї більше 10-ти років Всі питання по телефону
Продам свій автомобіль Subaru Tribeca b9 3.0, у відмінному стані, всі питання по телефону.
