- 135 тис. км
- Черкаси
- Бензин, 2.46 л.
- Варіатор
Продам авто в хорошу стані повни електро пакет кондиціонер пам?ять силидінь мульті руль хороши роходимвсть по технічній частині по телефону **********
Продам авто в хорошу стані повни електро пакет кондиціонер пам?ять силидінь мульті руль хороши роходимвсть по технічній частині по телефону **********
Машина в хорошому стані , деталі по телефону
Восстановлена из оригинальных запчастей . Машина полностью обслужена . Заменены все масла , рабочие жидкости , ГРМ , сцепление , передние тормозные колодки , задний сальник коленвала , сальники рулевой рейки .Отрегулированы зазоры клапанов .
Замінені задні амортизатори. Нові втулки та стійки стабілізатора передні та задні. Комплект зимової та літньої гуми з дисками для сезону. Дисплей замінено у 2026 10-дюймовим. Заміна ламп на led. Гаджети сіток кишень у багажному відсіку.
Авто в гарному стані. Повний привід. 2,5 газ/бензин. . Карплей, камера заднього руху. Коробка та двигун без нарікань. Все працює. Свіжа літня гума. Є невеликі пошкодження на передньому та задньому бампері. Продажу у зв?язку з оновленням. Прошу не турбувати площадки, перекупи. Трохи поторгуюся з реальним покупцем. Дуже не поспішаю. Авто дійсно дуже гарне. Хто раніше мав субару, той зрозуміє.
Автомобіль в хорошому стані, за додатковою інформацією дзвоніть, буду радий відповісти на вся питання
Subaru Outback 2012, 2.5 бензин, автомат, повний привід AWD, максимальна комплектація. Авто в хорошому технічному стані, доглянуте та повністю обслужене, без вкладень. Нещодавно зроблено: рульова рейка реставрована, розвал-сходження, заміна масла та фільтрів, прокладка клапанної кришки, шарова опора. Авто з США, були мінімальні косметичні пошкодження ззаду, все якісно відновлено, є фото. Кузов у хорошому стані на свій вік. Двигун і коробка працюють рівно, підвіска без зауважень, салон охайний. Максимальна комплектація: двозонний клімат, преміальна акустика Harman/Kardon, великий монітор, шкіра, круїз, підігрів сидінь, камера, люк, датчики світла та дощу. Авто на всесезонних шинах Yokohama. Перевірка на СТО без проблем, документи в порядку, торг біля авто.
Класний повнопривідний автомобіль Проведено повне ТО ходової частини ( заміна задніх ступиць (якась загуділа) і барабанів, заміна стойок по кругу та опорних підшипників, заміна всіх резинок які треба було замітки, заміна гальм. колодок Проведено ТО КПП та редукторів: заміна мастила Відреставрована рульова рейка Проведено заміну ременя ГРМ 20тис тому Чому пишу що ЗАМІНЕНО _ ВАМ цього робити не треба. Авто на поному, надійному ходу! Шини на р17 всесезонка ( зимою не дуже годиться)))) ,на літо супер. Електрика працює без нарікань. По Америці було пошкодження в ліве крило, капот, фару _ яке якісно замінено. Кузов без наміру ржавчини. Двигун простий атмосферник_ працює гарно, тихенькооо без нарікань, масла не бере . Музика суперова _ буфер присутній заводський. Продаж не спішний, але є життєві ситуації(((( Мирного неба, набирайте розкажу покажу
всі питання по телефону
Субару Аутбек, 2012р, 2.5 газ/бензин. Авто пригнане з Америки, 165000 миль пробігу. На газу використовувалась дуже мало. Розхід по трасі 7-8 бензину(9- 10 літр газу). Замінене масло в варіаторі. ЗА ГОТІВКУ ГАРНИЙ ТОРГ. ТАКОЖ ЦІКАВИТЬ ОБМІН НА AUDI, BMW. Розгляну також інші варіанти, з доплатою в будь-яку сторону.
Привіт поціновувач трушних бензинових Японських авто, це авто мрія для тих хто полюбляє активний спосіб життя та не обмежує себе тільки міським циклом та переміщенням себе з точки "А" в точку "В" це авто для тих хто хоче отримувати комфорт та задоволення їзди по місту та виїжджати на заміські грунтові дороги де він себе почуває впевнено так як ніби він тільки звідти виїхав. Має високу прохідність за рахунок фірмового повного приводу Subaru та достойно великого кліренсу, для виїзду на відпочинок чи їзди по скільки дощовим дорогам які виглядають так що трактори крутять носом їхати цей зелений Койот дасть маху тай ще попросить. Я натішився цим авто на повну, завжди вивозила з усіх ситуацій в які попадав та надійно працює до сьогодні. Авто в єдиній комплектації з люком з якого можна висунутись та привітатись із здивованими пішоходами), крута музика, просторий салон та купа всього що Ти і так без мене знаєш. Це хороший варіант для активних людей із великими амбіціями на це життя. Буду радий поспілкуватись з тобою по телефону та відповісти на всі можливі запитання. За збігом життєвих обставин розглядаю варіанти на електриці чи гібриди для своєї дружини так як у дома буваю дуже рідко в зв'язку зі службою В ЗСУ.
Надійний, комфортний та місткий повнопривідний автомобіль, який чудово підходить як для міста, так і для далеких подорожей. Авто в хорошому технічному стані, своєчасно обслуговувалося, всі розхідники замінювалися вчасно. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень, повний привід справний. Ходова частина не потребує вкладень. Салон доглянутий та чистий, у машині не палили. Просторий багажник, високий кліренс і комфортна підвіска роблять цей автомобіль ідеальним для сім’ї та активного відпочинку. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Реальному покупцю – аргументований торг біля автомобіля. За детальнішою інформацією телефонуйте.
Продам своє авто.Машина універсальна!Субарівський надійний постійний повний привід Траса,сніг, любе бездоріжжя він веде себе достойно.По машині,всі нюанси які вилазили за час перебування в нашій сім?ї,все робилося.Машинка не заїжджена не убита,варіатор резвий.Також можливий обмін.Тел **********
авто в ідеальному стані,технічно справна,обслужена,нічого робити не потрібно.пригнана з косметичними пошкодженнями.НА ОБМІН ДОРОЖЧЕ.
Авто у хорошому стані, вчасно все міняється, по ходовій, двигуну, коробці ніяких нарікань. Все працює
Другий власник. Автомобіль придбаний в автосалоні Субару. Все мінялося по регламенту. Максимальна комплектація. Більше деталей розкажу по телефону! Телефонувати на Вацап!
Доброго дня! Продаю свій Subaru Outback 2013 року з мотором 3.6. Перший власник в Україні, ставлення до машини дбайливе. По техніці: мотор відкапіталений 20 тис. км тому на профільному СТО Subaru X-Team (Київ). 5-ступенева автоматична коробка (гідротрансформатор, а не варіатор, як на версіях 2.5) + задній диференціал, що самоблокується (LSD). Стоїть ГБО, витрата газу: 18-20 л місто, 12-13 л траса. Комплектація: безключовий доступ, запуск з кнопки, два ключі, пам'ять та підігрів сидінь, датчик світла. Дороге світло (лазерні модулі), оригінальні диски Vossen, літня гума Goodyear + майже нова зимова. Шкіряний салон у хорошому стані. Комфортна, динамічна і максимально універсальна машина, що дарує задоволення від водіння. Топ за свої гроші. Торг доречний! Готовий відповісти на всі питання. Подивитися машину можна в Харкові або Дніпрі
