- 250 тис. км
- Виноградів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.46 л.
- Автомат
В авто все ідеально. Сів і поїхав. Що потрібно було замінити -замінено.
В авто все ідеально. Сів і поїхав. Що потрібно було замінити -замінено.
До вашої уваги прекрасний сімейний універсал з усіма плюсами кроссовера! Просторий салон та вмісткий багажник у поєднанні з високим кліренсом та постійним повним приводом робить автомобіль ідеальним варіантом для виїзду сім?ї або компанії за місто. Автомобіль не потребує капітальних вкладень, двигун після капітального ремонту, замінене мастило у коробці, обслужена підвіска. У подарунок комплект хорошої зимової гуми. Є незначні нюанси, всі питання за телофоном, для реальних покупців хороший торг.
Продам авто, в хорошому стані, офіційне, без єдиного підкрасу, по техніці, мотору, коробці без зауважень, з ГБО, деталі по телефону. Торг
Subaru outback 2.5 газ-бензин на полном ходу пищите звоните в любое время
Автомобіль в хорошому стані, обслуговування, згідно регламенту. Один власник. Максимальна комплектація на даний рік випуску. В ДТП не був. Використовувався, як "директорське" авто.
Продам доглянутий автомобіль в який не шкодувалось коштів,усунуто майже всі болючі питання по авто,замінено прокладки гбц, новий радіатор ,відремонтовано рульову рейку,стоїть нова зимова гума, на 50000 тис по гарантії замінювалась коробка передач, встановлено ГБО яке проїхало 20 тис км ,
Субару Аутбэк в отличном состоянии 2011 года выпуска, 2.5 бензин,полный привод,авто прігнано з США з мінімальними пошкодженнями переднього бампера,подушки,безпека цілі,мотор і коробка працюють відмінно,вкладень не потребує,в одніх руках с 2021 г.всі питання по телефону
Авто у справному стані, обслуговування завжди вчасно, додатково комплект зимової гуми. Офіціал, придбана в 2012 році. Всі деталі за телефоном.
Продамо нашу сімейну лялечку! 11 800! Не америкос! Жодного підкрасу! Другий власник. Дві тис. назад мінялось мастило і розхідники.Новий радіатор.Підстукує рульова рейка (хвороба Субариків) але не критично. Треба дещо доробити, А взагалі, їздить гарно, гарний сімейний автомобіль, для лісу , рибалок та дальніх поїздок Топ! Трохи затерта водійська сидушка ( все-таки авто вже 14 років), але відносились з любов’ю. Віддам два комплекти резини.На всі питання залюбки відповім.
Продам авто в хорошому стані,пригнаний з Франції,постійний повний привід,по двигуну та коробці питань нема,встановлені білед лінзи,карплей з реєстратором камерою заднього виду,парктроники(передні,задні)відкалібровані форсунки та паливний насос,нові тормоза,зчеплення з маховиком було замінено 30 т тому,два ключі.Машина дуже економічна та комфортна.Робилась під себе.Хто купить-не пожалкує.
