- 109 тис. км
- Лохвиця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 3.63 л.
- Автомат
машинка обслужена,сів та поїхав. в кладень не потребує. цікавить обмін на електромобіль...
Продам свою Subaru Outback Машина полностью обслужена, не требует никаких вложений Установлено ГБО (BRC) В Украине с апреля 23 года. Я первый хозяин в Украине. По машине все работает(каждая кнопочка) ГБО еще на гарантии. Резина комплект летний и комплект зимний. Ключ один. Диски: была произведена замена на новые осенью 23 года(как на фото) Безопасность вся целая ни чего не менялось с Америки На все интересующие вопросы отвечу по телефону Продаю так как переезжаю, за машиной следил и ухаживал
Автомобіль з моменту покупки обслуговується на офіційному дилері Subaru та у одній сім?ї, повна історія обслуговування. Автомобіль не затертий як візуально так і технічно. Технічно взагалі нічого потрібно робити все працює ідеально, підігрів склоочисників , кондиціонер і так далі. А по зовнішньому вигляді лакокрасочне покриття в відмінному стані, тільки потребує підфарбування задній бампер і автомобіль буде новий. Автомобіль не битий, весь в рідній фарбі. Стоїть хороше світло. Фари, бампер та крила поклеєні в броні плівку з самого моменту виїзду автомобіля з салону. Як кажуть «капсула часу» все працює , автомобіль на свої роки дуже в догляну тому стані. Газова установка працює справно, 4 покоління ГБО 12 л. Газу/100 км. Нічого не гудить не тріщить, ходова в ідеальному стані. Причина продажу, придбав інший автомобіль, цей просто стоїть, жалко що не їздить. Віддаю З автомобілем літні диски на титанових дисках (диски графіт 5 спиць тонких). Авто супер.
Другий власник в Україні. Володію автомобілем більше 2 років, щоденно експлуатується. Все вчасно обслуговується, двигун мастило не бере. Роблю ТО кожні 8 тис. Коробка працює без нарікань. Робити нічого не потрібно. Дуже гарна комплектація: дистанційний запуск, безключовий доступ, електрорегулювання передніх сидінь, пам'ять положення сидіння водія, чорна стеля, люк, мультимедіа Harman Kardon. Наявна система безпеки та допомоги водієві EyeSight (при загрозі зіткнення автомобіль самостійно зупиняється). Адаптивний круїз-контроль. Контроль смуги руху. Автомобіль у достойному стані. З мінусів — наявні невеликі питання по кузову (треба полірнути). Гарна зимова гума, віддам з машиною літню гуму. Які є питання, телефонуйте. Можливий адекватний торг.
Пропоную вашій увазі доглянуте і ухожене авто.Кузов авто майже весь в рідній фарбі не ржавий і не гнилий(є пару косметичних підкрасів) Двигун сухий, масла не бере,коробка працює справно.Два комплекта гуми літо-зима.Два кльюча. Кого цікавить будласка звоніть по машині все розповім. додаткові фото відео теж можу скинути
