- 180 тис. км
- Чернігів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.46 л.
- Не вказано
Авто в задовільному стані, в комплекті 4 додаткових титанових диски
Терміново продам у хорошому стані Subaru Outbek 2007 року випуску. Машина на ходу, не іржава, не гнила, гаражне зберігання. Є невелика вм'ятина збоку в задній частині кузова (врізався мотоцикліст). Потребує заміни лямбда парасольки. Коробка, двигун без нарікань, олія, фільтр замінені. Шкіряний салон. Хороша зимова гума Комплект запасної гуми на титанових дисках.
Не відкладайте покупку — забирайте авто з першим внеском від 2 235 $, або без переплат при повній оплаті! До вашої уваги Subaru Outback 2014 року — надійний повнопривідний універсал підвищеної прохідності, який чудово поєднує комфорт, практичність та впевненість на будь-якій дорозі. Автомобіль стане відмінним вибором як для щоденних поїздок містом, так і для подорожей всією сім’єю. Оснащений бензиновим двигуном 2.5 Boxer та автоматичною трансмісією Lineartronic, що забезпечують плавний рух, хорошу динаміку та помірну витрату пального. Фірмовий симетричний повний привід Subaru гарантує відмінне зчеплення з дорогою за будь-яких погодних умов. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані та повністю готовий до експлуатації. Комплектація: — Світлий шкіряний салон — Електрорегулювання сидіння водія з пам’яттю положень — Підігрів передніх сидінь — Двозонний клімат-контроль — Круїз-контроль — Контроль мертвих зон (Blind Spot Monitoring) — Камера заднього виду — Безключовий доступ — Кнопка Start/Stop — Люк — Аудіосистема Harman/Kardon — Мультимедійна система — Bluetooth / USB / AUX — Бортовий комп’ютер — Багатофункціональне кермо — Датчики світла та дощу — Електросклопідіймачі — Електропривід кришки багажника — Електрорегулювання та підігрів дзеркал — Легкосплавні диски — Повний привід AWD Можлива перевірка на будь-якому СТО. Додаткові фото та відео — за запитом. Можлива доставка в інше місто. Чекаємо вас на тест-драйв за адресою: м. Львів. Телефонуйте прямо зараз — кращі автомобілі продаються швидко!
Субару Аутбэк в отличном состоянии 2011 года выпуска, 2.5 бензин,полный привод,авто прігнано з США з мінімальними пошкодженнями переднього бампера,подушки,безпека цілі,мотор і коробка працюють відмінно,вкладень не потребує,в одніх руках с 2021 г.всі питання по телефону
Авто у справному стані, обслуговування завжди вчасно, додатково комплект зимової гуми. Офіціал, придбана в 2012 році. Всі деталі за телефоном.
Продамо нашу сімейну лялечку! 11 800! Не америкос! Жодного підкрасу! Другий власник. Дві тис. назад мінялось мастило і розхідники.Новий радіатор.Підстукує рульова рейка (хвороба Субариків) але не критично. Треба дещо доробити, А взагалі, їздить гарно, гарний сімейний автомобіль, для лісу , рибалок та дальніх поїздок Топ! Трохи затерта водійська сидушка ( все-таки авто вже 14 років), але відносились з любов’ю. Віддам два комплекти резини.На всі питання залюбки відповім.
продам свій авто привезений з сша. машина обслужена готова до перевірки на любом сто. пробіг 135000км , встановлене дороге освітлення,навігація карти європи,газ ніколи не стояв.кому цікаво надам інфо повніше. пишіть на вайбер знахожусь за кордоном . авто територіально в житомирі.
Авто в належному доглянутому стані. Все що робилося, ТО і ремонти підтверджені документами (див.фото). ГБО працює - була заміна форсунок і редуктора. Продаж у зв'язку з тим, що наразі немає потреби в користуванні. Залишаю багато ніштяків наступному власнику, багажник на дах, камеру нічного бачення, комплект на наступне ТО і новий акумулятор, два комплекта дисків з гумою.
Авто повністю на ходу,ходова повністю перебрана,мастило у двигуні поміняно ,користуюсь Мотюль,новий стартер та акум,у наявності комплект зимової гуми, сигналізація з автопуском, продаж у звʼязку з сімейними обставинами,торг біля машини,площадки та перекупів прохання не турбувати
Продаю власного японського коня! Надійний! Великий! Сімейний! Моцний! СРОЧНО! ТОРГ!
Дуже комфортний автомобіль, шкіряний салон, підігріви всіх сидінь, руля , великий багажник, електро ляда ! Безпека ціла , перед максимальна комплектація , є все преміальна музика асистенти безпеки, робилася машина на мерседес центрі , все нове і по орігіналу ! Нова машина ! Торг мінімальний ! Відновлена машина за технологією, конструктивно ні чого не було порушено , нові фари , решітка , бампера та крила ! Зроблено заміну масла !
Subaru Outback 2006 • 2.5 газ/бензин Авто доглянуте, в доброму технічному стані, все обслуговувалось вчасно. Встановлено планшет (ТЕС), інтернет через SIM-карту. Є ручне керування (газ на себе, гальмо від себе) — для людей з інвалідністю. Не заважає звичайному керуванню, при потребі — легко знімається. Є дрібні нюанси по лакофарбовому, помилка по зонду (каталізатор видалений). Авто для тих, хто шукає практичність і комфорт. Віддам у добрі руки, бажано тому, хто потребує адаптоване керування.
Автомобіль з моменту покупки обслуговується на офіційному дилері Subaru та у одній сім?ї, повна історія обслуговування. Автомобіль не затертий як візуально так і технічно. Технічно взагалі нічого потрібно робити все працює ідеально, підігрів склоочисників , кондиціонер і так далі. А по зовнішньому вигляді лакокрасочне покриття в відмінному стані, тільки потребує підфарбування задній бампер і автомобіль буде новий. Автомобіль не битий, весь в рідній фарбі. Стоїть хороше світло. Фари, бампер та крила поклеєні в броні плівку з самого моменту виїзду автомобіля з салону. Як кажуть «капсула часу» все працює , автомобіль на свої роки дуже в догляну тому стані. Газова установка працює справно, 4 покоління ГБО 12 л. Газу/100 км. Нічого не гудить не тріщить, ходова в ідеальному стані. Причина продажу, придбав інший автомобіль, цей просто стоїть, жалко що не їздить. Віддаю З автомобілем літні диски на титанових дисках (диски графіт 5 спиць тонких). Авто супер.
Куплений в салоні,один власник,без ДТП, гаражне зберігання , без корозії,сервісне обслуговування,сервісна книжка м.Хмельницький фірмене СТО бензин споживання в місті 8,л.Продаж не терміновий.
Приганяв для себе. Безпека повністю ціла. Були невеликі пошкодження по Америці. Замінений бампер, усилитель бампера, та телевизор. все пофарбовано рідною краскою с перламутром. Є задня шторка. Всі рідини замінені. Є зимня гума. Всі питання по телефону. Витрати по місту - 11 л. За містом - 6-7л. Середня 10л/100км. Все добре працює. Сів та поїхав.
Другий власник в Україні. Володію автомобілем більше 2 років, щоденно експлуатується. Все вчасно обслуговується, двигун мастило не бере. Роблю ТО кожні 8 тис. Коробка працює без нарікань. Робити нічого не потрібно. Дуже гарна комплектація: дистанційний запуск, безключовий доступ, електрорегулювання передніх сидінь, пам'ять положення сидіння водія, чорна стеля, люк, мультимедіа Harman Kardon. Наявна система безпеки та допомоги водієві EyeSight (при загрозі зіткнення автомобіль самостійно зупиняється). Адаптивний круїз-контроль. Контроль смуги руху. Автомобіль у достойному стані. З мінусів — наявні невеликі питання по кузову (треба полірнути). Гарна зимова гума, віддам з машиною літню гуму. Які є питання, телефонуйте. Можливий адекватний торг.
